reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Mama pojechala....:(((((((((((((((((((((((( Wiec jak to zazwyczaj bywa....dol....:( Smutno,pusto....Alex wola 'Babuuuuuu'....np tragedia. Znow trzeba bedzie dojsc do siebie.
Przynajmniej pogoda fajna dzis.Zaraz wyruszamy na zakupy bo w lodowie echhoooo. Zamowilam dzis mieso od tego Mariusza z Mervue. Oni maja z dostawa do domku-super!:)
Anavera- bardzo mi przykro z powodu straty i z calego serca zycze kolejnej,tym razem UDANEJ i SZCZESLIWEJ ciazy! A tymczasem sily i optymizmu.
Witam tez nowe mamy!!
Ja cos dzis mam w cisnieniem. Od rana glowa mnie boli i oczy (tak jakby..).Do tego trzesa mi sie rece i cale cialo w sumie. Jest mi za cieplo. Jednoczesnie ciezko mi sie oddychac,brak mi tchu. Dziwne to....
No i dzieki dziewczynki za mile slowa odnosnie mojego looku:) Juz sie powoli przyzwyczailam do tej ciemnosci naglej na lbie...
No to narazie chyba tyle!

Ps- a widzialyscie laski dyskusje na forum galway.pl o owej Pani z Klubu Mam....no jaja jak berety!!
http://www.galway.pl/forum/11-ciekawe-miejsca-/3738-stowarzyszenie-mam-w-galway--#4075
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fasolka mi wyszła mniamnuśna:-p:-)Już miseczkę pochłonęłam:-)
Misia
ładny avatarek,a co Ty za chłopaka na rękach tam trzymasz?Aluś dopiero co był taki maleńki:szok:
A po plamce Radkowej ani śladu:-)Pewnie gdzieś z rańca przydzwonił i wylazła:sorry:Ospa w każdym bądź razie to żadna (przynajmniej na razie):tak:
AsienkaM ja teraz taka pełna energii jak wyładowany akumulator:zawstydzona/y:Powolniak taki sapiący i stękający:sorry:Bywałam szybsza:-D:-D
 
Misia-rzeczywiście masz przy sobie małego mężczyznę-wow naprawdę śliczny chłopczyk:)
Ewelcia-no korzystaj-u nas pogoda srednio-z pewnościa nie sloneczna,ale też zaraz towarzystwo wyciągnę na dwór:)
Tichonek-uwielbiam fasolkę:))))Ja za to mega niezdrowy obiad dziś zaserwowałam-fryty i rybka-takie kotletki właściwie z farszu rybnego_Obżarłam się...
Madbebe,Margaritta-że jakie problemy z wbiciem sie????Do formy mi tu dochodzić Panie-i to migiem
Zaraz jakieś drożdżówki zrobię-cos mi takie wypieki ostatnio podchodza...może jagodzianki na bis;)
 
Ostatnio Lubiczanko robilam ta drozdzowe bez wyrabiania Twoja- no kurka wodna-przepyszna!!! Pierwszy raz w zyciu ciasto drozdzowe mi wyszlo!! Jak bum cyk cyk:) Ciekawa jestem czy uzywajac tego samego przepisu mozna by buly zrobic....np.jagodzianki wlasnie? Pewnie tak co?
 
Misia-podejrzewam,że tak...ale ja i tak zawsze wyszukuję przepisu-konkretnie na jagodzianki,czy drożdżówki z truskawkami-dodatkowo w wyszukiwarkę wpisuję przepyszne jagodzianki,czy najlepsze i szukam,który mi pasuje:))))Super,że Ci wyszła drożdżówka:)))
 
A mi dzis przyszly vouchery z cow&gate ulotki i plyta:-)
Mnie właśnie też:tak::-)
Ale drugi list już nie był tak miły:confused2:Dostałam appointment do Rotundy,na wizytę na ten sam dzień,w którym mam endokrynologa.Szkoda tylko,że endokrynologa mam na 10-tą a wizytę u lekarza ciążowego na 13:45:wściekła/y:Czy oni są pierd*lnięci?!:wściekła/y:Nosz q*wa mać!Burdel na prawdę tam straszny,midwife mi powiedziała,że dostanę na około 11:30,żeby za jednym razem dwóch lekarzy obskoczyć:confused2:Ja nie mam zamiaru spędzić tam całego dnia:wściekła/y:Ale w tym szpitalu o ciężarne dbają,żeby sie nie przemęczały i nie denerwowały!:wściekła/y:Tym bardziej,że Radka zaś nie mam gdzie zostawić:wściekła/y:Zaś mi się ryczeć chce,wiecznie coś!I czeka mnie telefon do szpitala w poniedziałek:wściekła/y:
 
Hey
Ja dopiero teraz się witam, cały dzien very busy, ale jestem happy bo udalo mi sie zarobić troszke grosza, a raczej centa ;-)

Misia, musisz mi powiedziec jak ty to mięso zamawiasz, nie miałam pojęcia, ze oni do domu przywożą, od 3 tyg nie widziałam Mariusza w sklepie i zaczęłam sie zastanawiac czy on jeszcze pracuje :confused:

Anavera, bidulko, przykro mi bardzo, wiem, że teraz jest Ci strasznie smutno, ale jesteś młoda i jeszcze doczekasz sie dzidziusia, duzo kobiet zachodzi w ciąże z jedym jajowodem, głowa do góry, ja mam jeden jajnik, a udało sie dwa razy wiec na pewno u ciebie tez bedzie dobrze, zobaczysz ze jeszcze będziesz miec dosc małych wrzaskunow ;-)

Lubiczanko, hihi co ja tam w tej Twojej głowie robie ;-) mam nadzieje, ze nie zaburzam spokoju
Kasiuleczka, ojoj, zycze szybkiego powrotu do formy

ja juz dzis chyba z kanapy nie wstane, Emka juz w łóżeczku, zaraz spac będzie, a z Erykiem obejrzymy sobie jeszcze film na jedynce
Miłego wieczorku mamuski
 
reklama
Witam
My też dziś miło dzień na dworze spędziliśmy tak słoneczko przygrzało:)
Kupiłam bilety na gnome i Juliet w niedziele na 12.30 my z Didi idziemy może ktoś jeszcze chetny MoniaD , Kasiuleczka??
Larcia ano dzwoniłam żeby właśnie spytać czy ta bajka fajna (bo pisałaś że na wszystkich byłas:)
Misia wasze nowe fryzki super, i dzieci(chłopcy) po ścięciu od razu robią sie tacy męscy:) Z tym klubem i pania B to nieżle:/
Tichonku ciesze sie że zniknęły te plamy i nic poważnego.
Lubiczanko zapodaj mi przepis na te drożdzowe i na twoje rogaliki(na odpowiednim wątku:) może pokusze sie i zrobie:))
Pauletka zdrówka i obyście te auta opchneli.
 
Do góry