reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej

mamuska-rozgosc sie!:tak:

tichonek-eeee, to chyba nie ospa! Oby!!!! Jak za pare godzin nic sie nie pojawi to na bank nie ospa!
 
reklama
Czesc

Tichonek, Aniaa83 i Asienka_r Dziekuje bardzo za mile popoludnie, nie ma to jak wyjs na troche z domu. Czlowiek w czterech scianach glupieje. Zuzia to taka grzeczna tylko poza domem, w domu to z checia z rak by nie zchodzila.

Tichonek mam nadzieje ze to nie ospa, ogladaj Radka, bo jak sie okaze ze ma ospe to bede musiala zuzke obserwowac bacznie. Radek fajny duzy chlopak i wszedzie go pelno. Ty to tez pelna energii i sympatyczna kobitka, a brzuszek przesliczny. Sama ostatnio zauwazylam, ze tesknie za moim okraglym i falujacym od kopniaczkow brzuszkiem.

Asienka_r dzieki za herbatke, i jak sprawuje sie praleczka Anusi?? Moja Zuzia w nocy po karmieniu w 30 minut zasnela z przytulanka, nawet nie musialam jej lulac dlugo, siedzialam obok i sprawdzalam.

Aniaa83 tez swietnie wygladasz, a brzuszek zgrabniutki. Cora tez wieksza i bardziej smiala sie zrobila.
 
Tichonku cale szczescie ze czerwona plamka zniknela:)
Ania swietne wiesci od rana:)
Lubiczanko to ja z wami zakladam ten biznes...na pogrzeb nawet sie nadaje...jak trza to i na zawolanie zaplacze:-D:-D:-D:rofl2:
FAjnie ze rodzinka bileciki kupuje:):tak:

Szym zjadl obiad o 12 juuuupiiii!!!!!!!!
wciagnal kopiec ziemniakow i duuzego golabka:)
teraz spi...
a ja musze lepek umyc bo na spacer chce z nim wyjsc ,bo od dwoch dni siedzimy w domu ,przez jego temperature,ale skoro dzis nie ma to na krotki spacer idziemy.
 
hej Wam!

witam nowe foremki!widzę nasze grono z dnia na dzień się powiększa:happy:
I moje dziecię usnęło wiec jestem:-p:happy:


Rozmarzyłąm sie jak nic, te mazurskie jedzenie , klimaty, natura ehh niech ta wiosna tu przychodzi to bede tu dkrywac ponownie uroki zielonej wyspy:)
ja tam nie widzę przeszkód żeby się kiedyś wybrać na mazury,tudzież suwalszczyzne;-) Wynająć domek nad jeziorem i pobiwakować.Bo u nas jest pięknie,nie ma co ściemniać;-):-D:-D

kasiuleczka25
-mam nadzieje ze to nie od kręgosłupa.Niedobrze ze nic na to nie pomaga.Choć w sumie piszesz ze na krotka metę jednak coś działa...Oby szybko przeszło cokolwiek jest tego przyczyna :tak:Fajnie ze małżonek jednak dłużej będzie w domu;-)



Aniaa,Lubiczanka to i ja do klubu płaczek:sorry:Się byle pierdołą wzruszam:zawstydzona/y:

się podpisuje:zawstydzona/y:;-)

Ta plamka pewnie od uderzenia:tak:Git ze zniknęła;-)

Margaritta
-co tam za doliny Cie dopadły,he?Czy może masz problemy z wdrożeniem się jak ja...:zawstydzona/y:;-)

lubiczanka
-fajnie ze rodzinka się stawi w tak licznym gronie;-):tak::happy:
ewelcia-bo Szym twardy jest.Byle wirus go nie złamie:happy::-D

Ide zajrzec do Wikty.Na pewno trza przykryć;-)
Miłego dnia!

ps.już nie marudzę na allegro.Wszystkie transakcje dokonane;-):-D
 
Witam
Kurcze przez te ferie to się rozleniwiam :cool:
Witam nowe mamuśki.

Lubiczanko Marta dzięki za odwiedzinki :-)
Lubiczanko ja to się trochę cieszę,że półka się do auta nie zmieściła :-p:-D zobaczę was jeszcze raz w sobotkę :-):-)

Kamcia ehhh aż sobie jeszcze raz przeczytam jak i ty przeczytasz,super klimaty w książce :tak: ale serial już nie taki był,zresztą zazwyczaj ekranizacja książki jest dużo gorsza :tak:

Tichonku fajno,że plamka już zniknęła :-)

Margaret no co ty? Pęd proszę znaleźc i częściej zaglądac :confused2:
dziewczyny zdrowe?

Ewelcia turboszymomen pokonał gorączkę :-):-)

Widziałam na grupach,że didi pyta o zlot,trzeba tam zajrzec dziewuszki ;-);-)
 
dziekuje wszystkim za slowa otuchy..Kamcia i Didi chetnie was poznam w realu ale dajcie mi jeszcze chwilke na dojcie do siebie bo i tak becze co jakis czas...
 
Witam mamusie

kamcia moj M wpadl do domu i mowi, ze dzwonilas do mnie, bo zabral moj tel na dzien dzisiejszy,dopiero wieczorem go odzyskam. Co tam?

Dzis juz piatek i musze powiedziec, ze ten tydzien jakos mi tak szybko zlecial. Zmykam, bo dzis troche busy busy. Teraz pora za obiad sie wziasc,a mam zaplanowany gulasz wolowy.
 
reklama
I mnie ten tydzień szybko zleciał;-)
Poprasowałam,obiad gotowy,teraz czekam aż Wika wstanie i trza się przewietrzyć trochę;-)
 
Do góry