reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

OMG! Tichonku dziękuję pięknie,aż mi serducho zadudnioło na widok tych życzeń i tortu :rolleyes2::szok:
dziękuję! Fakt,ostatnia dwójeczka w tym życiu :sorry: chwila refleksji naszła :sorry:
 
reklama
się dołącze - do zyczen dla naszej królowej matki :cool2:
anineczko ... czego tylko zapragniesz by się spełniło..do tego dorzućmy zdrowie(Twoje i chlopaków Twych)..jakąś kasę... i mnóstwo wspaniałych chwil i styknie
4147029171_c4762751ec.jpg
 
Coś Ty,ja już nie pamiętam kiedy ta dwójka z przodu u mnie była:sorry::-D
Refleksja to niech przyjdzie około piątki z przodu:-D
co roku przypominam sobie jak miałam 18-naście lat i jak wydawało mi się,że z osobą w wieku prawie 30 nie będę miała nic do pogadania,że to już tak stara osoba,że nic ciekawego nas nie łączy.Wiem teraz,że to nie prawda,a czy ma się 29 czy 30 z hakiem to mała różnica.I,że teraz czas szybko leci i że trzeba brac byka za rogi.
Faktem jest,że dla mnie teraz osoba koło 50-tki nie jest dla mnie starym prykiem jak to sądziłam będąc nastolatką. ;-)

Margaritko kochana.Dziękowac,dziękowac.Szczerze to nie spodziewałam się :zawstydzona/y::sorry:
toż to mój M siedzi koło mnie i uda,że nie widzi tych życzeń :confused2::laugh2: mam nadzieję,że rano się zreflektuje....no tak,ma w planach samotny wyjazd na ryby :confused2::nerd:
 
nie spodziewała się ode mła :eek: pfff. Sie mi przypominacz załączył to i jestem:cool2:
A apropos tych "starszych"... mam te same odczucia;-) znaczy się taki 40-latek to mi za pan brat :confused2::-D serio serio.
 
bleee nie spodziewałam się że przypominacz się załączył :-D:-D Żart of kors !


ale serio serio,z wiekiem wiem,że dalej jestem dużo podobna charakterem do tej nastolatki,lekko spoważniałam,jakaś depresyjka się wkradła w życie,ale ogólnie nadal zbuntowana jestem,jak za nastoletnich czasów.A wiem,też że pewnie jestem jakąś alien dla moich nastoletnich kuzynek,tylko dlatego,że mam munża i dziecioki,ot co.Ale gdybym pewnie się wybrała z nimi na zakupy czy też do pubu to zajarzyły by,że równa ze mnie babka,tylko nie mam możliwości ukazania swojej szaleńczej natury hehe.Poważna pani domu ze mnie teraz,tak na oko obcego,
alem się rozgadała.Idę do munża zaraz :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
sie wybrac z Tobą i innymi bez dziecioków do pubu to ...mirakel for mi nał :eek: w kazym bądz razie- idę na górę i ja niebawem- chociaz mój to już spi :confused2: Twój M się rano zreflektuje :happy: badz gotowa:cool2::-D
tak tak.. powazna pani domu :rofl2:
 
dziendobry wszystkim
u mnie piekny poranek za oknem , sloneczko slicznie swieci Mam nadzieje ze tak juz zostanie chociaz na weekend

ja z pytankiem Moze sa jakies chetne mamusie w tygodniu na przyjazd do limerick i poznanie sie w realu przy kawce??

pozdrawiam i zycze milego weekendu
 
reklama
siemanko

Ewelcia..tak chlebek zjedzony bo nas jest 3 na dietce..hihi..i musze sie pochwalic z nie mam ju prawie kilograma..:-)

Anineczko ..spelnienia marzen..zdrowka i wszystkego co zapragniesz w dniu Twojego swieta
Anna%27s+cake.JPG
 

Załączniki

  • Anna%27s+cake.JPG
    Anna%27s+cake.JPG
    26,2 KB · Wyświetleń: 21
Do góry