reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia, ja chyba nie pójde, bo nie cierpie krasnali :baffled::rolleyes2::-D odstraszaja i przerażaja mnie :-D a Guliwer, uwazam ze to nei film dla 5 latków, wiec poczekamy na cos innego
No włanie ciekawe co z tym klubem, czy to prawda? :confused2:
 
reklama
Kamcia-wstawię napewno na drożdżówkę,ale na rogaliki???To nie ja-ja moze ze dwa razy w życiu rogaliczki piekłam;)
Monidan-bynajmniej-same pozytywne mysli:)))O zakłócaniu mowy nie ma:)
Gliwa-ja dziś przed tv zasiadłam po 18tej:/i seriali zadnych nie oglądam-dzicz normalnie;)
Tichonek-a no dbaja o spokuj duchowy,nie ma co...By ich tam wszystkich ktos musiał z kokosa potraktować żeby się rozjaśnilo w łbach:(Ty się nic nie stresuj,bo z idiotami nie wygrasz a krew popsujesz:)
No i zrobiłam te nieszczęsne jagodzianki-a właściwie szczęsne...i to jak-to jest to,co tygryski lubia najbardziej:)))
A teraz pora"na dobranoc"...miłego wieczorku:)))
 
A ja z Radkiem właśnie na TVP1 "Pioruna"oglądamy:-)Młody zachwycony:tak:
Kamcia przepis na proste rogaliki Ewelcia wrzuciła https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...-salatki-itp-o-34085/index33.html#post6697944
Na prawdę prosty,tani,szybki i pyszny:tak:Pierwszy raz robiłam w ogóle coś drozdżowego i rogaliki palce lizać:-pZrobiłam połowę z marmoladą,połowę z Nutellą:tak:A teraz będę robić z serem:-p
Po filmie idę się kąpnąć i mam lody na wieczór:-p
 
hejo z lozeczka

za mna dzisiaj pierwszy dzien dietki i powiem ze nawet calkiem calkiem..niedawno skonczylam piec drozdzoweczki z serem Dukanowe i buleczki czosnkowe tez dukanowe :)

a teraz ile lulu bo padam na pyszczek i glowa boli mnie caluski dzien i jakas zamulona jestem ..

no to Dobranoc
 
Kamcia ja narazie jestem uziemiona w domku, bo nie wiem kiedy mi te bole przejdá, taraz jest juz troszké lepiej,ale noce i ranek jest najgorszy.
O mamo ale kusicie tymi rogalikami jagodziankami i drozdzówkami az slinotoku dostalam...;-)
 
Didi to chleb juz zjadlas ze buleczki juz pieklas/
kamcia mialam cie odeslac na odpowiedni watek ,ale widze ze tichonkowa juz to zrobila..zachwalajac moj przepis...dodam ze przepis jets bbaaaardzo stary...ja w wieku 14 lat pieklam juz te rogaliki;-):-)
Misia Alex wyglada bosko!!!poczytalam o ty Klubie mam...:eek::eek::no:

spacer z mlodym zaliczony,kawka u znajomych tez...poznije m wrocil i na male zakupy zesmy sie wybrali,wiec czasu na neta brak...

M wciaga frytki a mnie slinka cienie:sorry2:...juz zjadlam chyba z 5:zawstydzona/y::sorry2:
 
hejo z lozeczka

za mna dzisiaj pierwszy dzien dietki i powiem ze nawet calkiem calkiem..niedawno skonczylam piec drozdzoweczki z serem Dukanowe i buleczki czosnkowe tez dukanowe :)

a teraz ile lulu bo padam na pyszczek i glowa boli mnie caluski dzien i jakas zamulona jestem ..

no to Dobranoc
to powodzenia w prowadzeniu Dietki.Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
Jako,że w Polsce już po północy pozwolę sobie złożyć Ci Anineczko najlepsze życzenia urodzinowe.Dużo zdrowia,szczęścia,pieniędzy,spełnienia marzeń,dużo optymizmu i wszystkiego czego sobie zapragniesz:-)
1288014319.jpg


Ostatnia dwójeczka z przodu;-):-D
A ja obejrzałam sobie kolejny odcinek "One born every minute",poryczałam się i chyba pójdę spać:eek::-D
 
Do góry