reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

helloł

lubiczanko kochana ma- jakoś tak .. nie ma o czym ;-)

Tichonku
powtórze za Asienką- oby nie ospa:sorry:

fajnie,ze się mogłyście spotkać :tak:

kasiuleczko wracaj do formy szybciutko;-)



mimo braku słonca dziś- miłego dnia
 
reklama
Jak wstał rano to tego nie miał,potem poszedł się bawić i się pojawiło:eek:Może jednak gdzieś się pacnął:sorry:Oględziny już zrobiłam i nigdzie więcej nie ma:sorry:
Margaritta,bój się Boga,ale,żeby cały tydzień niemalże:confused2:
 
Lubiczanko bylam wczoraj u Gp, lekraka pomacala mnie po szyi po plecach sprawdzila w ktorych miejscach mnie boli i jak bardzo moge sie obkrecac czy reke podniesc, no i przepisala mas, tabletki i to valium na noc i powiedziala ze samo to musi przejsc(bo to nie jest od zadnego wypadku samochodowego) tylko taki skurcz miesni. Powiedziala ze mam caly czas odpoczywac nie schylac sie nie dzwigac kompletnie nic nie mam robic:-p ha ha na to mój M czy gotowac moge???:laugh2: no i wszyscy sie smiac zaczelismy:-D
A delegacje udalo mu sie dzis przelozyc na wtorek:-)
 
Tichonek-no ładny klub nam się szykuje-i może niefajnienie to zabrzmi,ale oby to uderzenie na czółku jednak było;)))
Kasiuleczko-noż kurka no-czegóż sie spodziewać????Ale straszna taka niemoc-nic człowiek poradzic nie może:(
Margaritta-jak to?????????????????????????????To ja tu taka stęskniona na jakieś wieści czekam,a Ty mi tu wyjeżdżasz ,że nie ma o czym??O dup..e Maryni;)))
 
Witam:-)

Tichonku a nie powie Ci ze sie uderzyl?miejmy nadzieje ze to nie ospa...

Kasiuleczka szybkiego powrotu do formy zycze

Lubiczanko to kaska by nam wpadla nie ma co :-D

A mi dzis przyszly vouchery z cow&gate ulotki i plyta:-)
No i jestem bardzo zadolona przyszedl wynik z cytologii i wszystko jest ok

Milego dnia zycze
 
Aaniu-to piątkowy poranek również u Ciebie miło się rozpoczął:)))a co do biznesu-trzeba sie rozejrzec jakie jest zapotrzebowanie;))))))))))))
 
Aniaa powie,powie jak sie walnie,ale czasem sam nawet nie wie,że czymś się huknął:sorry:Albo za moment zapomina i o!Ale już plamki nie ma więc git:-)
GLIWA o to zawsze coś,jak ja się tu pojawiłam,nie znałam nikogo:no:A teraz dzięki forum grono się powiększyło znacznie:-)
Idę fasolkę po bretońsku tworzyć:-p
 
reklama
Hejoo laski:-) ja tylko na sekundę bo się pokrzątać muszę:confused2: zdrówko u mnie takie sobie ufo jakieś mi się z gardła odrywa, kaszel dusi, nos zatkany, wręcz cud, miód i orzeszki wrrrrr:confused2::confused2::confused2: z samochodem to aż tak super sprawa nie wygląda bo nie wiadomo czy uda nam się opchnąć te dwa wraki nawet na części:confused2:
Kasiuleczka jak ja ostatnio miałam taki skurcz to mnie miesiąc trzymał :confused2::sorry: wytrwałości i oby szybko przeszło :tak:
Tichonku oby to nie była ospa ;-)
 
Do góry