reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wieczorkiem:)
A ja jestem w innym świecie, skończyłam czytam Dom nad rozlewiskiem i biore sie za kolejna czesc. Rozmarzyłąm sie jak nic, te mazurskie jedzenie , klimaty, natura ehh niech ta wiosna tu przychodzi to bede tu dkrywac ponownie uroki zielonej wyspy:)

Didi chlebek wyglada łądnie może dasz spróbowac?:)
Pauletta i inne chorowitki dużo zdrówka życze!!
Witam nowe foremki:)
 
reklama
witam późnym wieczorkiem;)
Misia - ślicznie wyglądasz;)
Gliwa - witam również
Anavera - bardzo mi przykro...
yyy... czytałam, ale już nie wiem, co komu - więc spokojnej nocki - mykam do wyrka:)
 
Bry
Ja też dziękuję Aniu, Tichonku i Asiu za spotkanko:-), poprawiłyście mi humor, serio. A Tichonek ma na żywo jeszcze fajniejszy brzuszek:-), no i ten cyc:-p, chociaż to akurat męczące. Ania to znowu ma taki malusi, taki fajny. A Zuzia jak urosła, nadal kruszynka, ale słodka. Dziękujemy za podwózkę:-):-):-). Ale najcudowniejsze to są dzieciaczki, Radek jaki dumny starszy brat:-)

Dzisiaj to już nie jest tak ładnie buuu

Anavera strasznie mi przykro
Wolfia gratulacje dla Victorka
Pauletta dobrze, że uda się jakieś autko zakupić
 
hejka
witam nowe foremnki
anavera strasznie mi przykro
Pauletta zdrówka
didi chlebek super, u mnie dieta jest zawieszona do odwolania bo nie jestem wstanie nic a nic robic.
wczoraj bylam u lekarza , babka przepisala mi masc, tabletki, a nawet valium. wczoraj na noc zapodalam ale nic nie pomoglo widocznie sa za slabe. Ogolnie caly dzien siedze i trzymam termofor na szyi i plecach i dopiero cos kolo 18 ból lekko puszcza ze jestem w stanie umyc Olive i siebie. W nocy sie pogarsza budze sie co 2-3 h zasnac nie moge z bolu a nawet sie odwrocic leze plackiem i czuje sie jak sparalizowana. Wstaje o 7 bo bol juz jest masakryczny i znowu termoforek na plecach i siedze. Dobrze ze M jest w domku i mi pomaga, oby do niedzieli mi przeszlo bo w delegacje sie M wybiera i nie wiem co ja wtedy zrobie.
 
Kasiuleczka łoj to nie ciekawie...szybiekgo powrotu do normalnosci zycze:)

Szym wstal bez temperatury:-):tak:ale i spac wczoraj szedl bez ...wiec to na pewno zeby...nadal dziasla ma spuchniete
 
Witam piątkowo
a teraz szybciorem,póki cokolwiek pamietam
Anavera-słowa nie ukaja Twojego bólu,ale przesyłam pozytywna energię-dużo siły dla Ciebie:)
Gliwa,Mamuś-ka-witam w naszym gronie
Kamcia-mnie tez teskno do wiosny-choć juz nie jest tak zle:)
Tichonek-już wolałabym taki Twój bombastyczny ciążowy brzucholek niż ten mój,który raczej na obżarty wyglada:/A o suwaczkach przecież zawsze pamietam-są śliczne-no rośnie nasz Mateuszek:)))
Pauletta-super,że jednak wyszło na plus-zdróweczka
Kasiuleczka-Tobie równiez...a może pora się wybrać do GP?Bo sie bidulko męczysz a on moze cos zaradzi(???):)
Asieńko-nie wiem w czym problem,ale głowa do góry i...zobaczysz,że bedzie dobrze
Aaniu-to może biznes otwórzmy-płaczki do wynajęcia;))))A tak serio-no teraz to ja juz mega wrażliwa jestem
Anineczko-dziekuję za wczorajszą "kawkę"i naprawdę mniamuśne ciacho:)
Madbebe-no mnie wczoraj o dziwo tez jakos czasu zbrakło:(Ale najwazniejsze być na bieżąco-jak juz się jakaś zaległość wedrze to ciężko;)
Andzulina-i ja czytam czytam i zapominam co to ja chciałam;)
Wolfia-super-ciesze się,że szkoła załatwiona:)))
Didi-chlebek wygląda przeapetycznie...Powodzenia w dietce:)
Ewelcia-skrótem mówiąc Szym wraca do formy:)
Monidan-oczywiście,że coś chciałam,ale skleroza-ale oczywiście myslę o Tobie(coś mi w głowie siedzisz;)))
Nie pamietam co tam jeszcze-przepraszam najmocniej:(((Ale Wy podczas mojej nieobecności takie produktywne jestescie
Ja mam usmiech od samego rana,bo moja rodzinka zaczęła bookowac bilety na Komunię Dawidka-rodzice i siostra z rodzinkę(2+2)już mają...chrzestna Dawidka ciagle czeka na promocje-ale tylko dlatego,że ona chce do Cork a nie do Dublina jak reszta przylecieć-dobra siostra:)))
Tak więc mój dzień zaczął się mega pozytywnie-i Wam takiego życze:)))
 
Witam a ja dziś stawiam na lenistwo, dawno z rana tak nie poleniuchowalam, zawsze albo zawiesc Oliviera albo do pracy...
Miłego dnia

Może ktoś chętny na busy bees??
 
Bry:-)
Radek ma na czole jakąś czerwoną plamkę:sorry:I teraz nie wiem czy się gdzieś huknął czy to pierwsza plamka ospowa:confused2:
Asieńko,Aniuu faktycznie zapomniałam jak to się Radek chwalił,że mama ma w brzuszku dzidziusia i po angielsku do Natalki mówił:szok::-D:-D
Kasiuleczka ależ Cię trzyma:sorry:Powrotu do formy życzę:tak:
Pauletta jak u Ciebie ze zdrówkiem?
Ewelcia,wypatruj zębola u Szymka:tak:
Aniaa,Lubiczanka to i ja do klubu płaczek:sorry:Się byle pierdołą wzruszam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry