reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej!

lubiczanko-jestem,jestem;-) Dzieki za pamięć.Tylko..się nie wyrabiam jakoś :no::zawstydzona/y:Jak już zasiądę to jedynie nadrobić zdołam i zawsze coś.Ale staram się;-):happy:
anavera-tulam i przykro mi.Wiem ze pozytywne myślenie baaardzo pomaga:tak:3mam kciuki:tak:
Brzuchatki ślicznie wyglądacie:tak:
Misia
-ładnie Ci w ciemnych włosach!ps.może wzięłabyś mi przy okazji te butelki do Larci,please:-p
Larcia-mi tez pasuje wtorek na 10ta.Wiec jesteśmy umówione :tak:Napisz mi pw jak Cie znaleźć ;-)
ewelcia-myślę ze jeśli nie będzie miał gorączki nie ma przeciwskazan do zaliczenia spaceru:tak:Ja Was podziwiam z tymi dietami.Sama schudłam ostatnio bo 'nie miałam czasu jeść' ;-)Ważyłam 4kg mniej niż przed ciążą.Ale teraz znów mam oponkę przez wieczorne obżarstwo.Ze tez te lody muszą być nadal w promocji:eek:;-):-p:-D
Wolfia-mnie tez ostatnio na zakupy się nie chce:no: Szczególnie ze Wikta już za chętnie w wózku nie siedzi a jak się ja puści wolno (co robię oczywiście tylko gdy tatuś nam towarzyszy;-))to biega z wrzaskiem po sklepie:eek:i przewraca towar na polkach..Poza tym już i przyjemność z zakupów mniejsza jak z kasa krucho;-)
Fajnie ze V. się dostał!:happy:

Wy macie słonce itp.?Ja nie:no:Niebo zachmurzone i powiewa.Wczoraj tez wiało,ale było zdecydowanie cieplej,wiec ja póki co się nie wynurzam;-)
Cos jeszcze chciałam,ale nie pamiętam:no::sorry:

Mi
łego popołudnia!:happy:
 
reklama
Hej

anavera-strasznie mi przykro, zycze Ci duuuuuuzo sily!
gliwa-witaj, na forum!
asienka, tichonek,ania-udanego spotkania!!!:tak:
misia-fajny fryz
ewelcia-powodzenia w diecie
wolfia- wow 62 kg:szok: niesamowite, to prawdziwa metamorfoza:tak:.A ja moich 6 nie moge sie pozbyc:-(
 
Hejoo laski :-) Asienko głowa w porządku nie boli;-):-D:-D:-D co do samochodu to chyba dobre wieści...czyli najprawdopodobniej nie naprawią bo koszt naprawy na oko to lekko 1000 euro a wartość samochodu przy dobrych wiatrach 700:sorry::confused2: ale to dobrze bo ja już totalnie straciłam zaufanie do samochodu szczególnie po tym jak mi koło odpadło to każde stuknięcie a ja obsrana jeździłam :confused2: więc teraz dostaniemy kaskę za samochód nie dużo ale zawsze coś jak się uda sprzedamy w half price P skodę i już jakaś sumka się uzbiera coś tam jeszcze się wyskrobie i coś sobie zakupię:tak:
anavera ogromnie mi przykro ściskam mocno ;-)
 
anavera bardzo mi przykro, musi to byc straszne przezycie. Nie mozesz myslec o tej sytuacji w taki sposob, bo Ty NIC ZLEGO NIE ZROBILAS. Tu chodzilo rowniez o Twoje zdrowie i zycie. Widocznie to nie byl ten czas, ta chwila...Niestety nad niektorymi zdarzeniami nie mamy kontroli. Niestety. Wypoczywaj w lozku, sprobuj sie zrelaksowac, obtocz sie ludzmi, ktorych kochasz, ktorzy wywoluja usmiech na Twojej buzi. Zajmij sie rzeczami, ktore lubisz robic i sprawiaja Ci przyjemnosc. Jak bedziesz gotowa, to sprobujcie znowu, napewno przyjdzie czas i na Was, zeby zostac rodzicami. Trzeba zawsze myslec pozytywnie. Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Trzymam kciuki


pauletta I jak tam, poradzilas sobie z wolnym czasem? Jest mi glupio, ze tak wyszlo, bo z checia ugoscilabym Cie i napilybysmy sie jakies kawki czy herbatki. Ale akurat tak wyszlo, ze moj M niespodziewanie przyjechal, wiec chcialam wykorzystac i skoczyc sama do sklepu, bo On za pol h znow zabral auto. Od Twojego tel bylam w domu po 40 minutach, wiec gdybys zadzwonila wtedy, to nie byloby problemu. Mam nadzieje, ze z autem wszystko pojdzie po Waszej mysli. No i kawka czeka na Ciebie. Bede miala duuuuzo czasu jak M poleci w polowie marca, wiec moze do tego czasu bedziesz miala auto, to oczywiscie zapraszam.

madbebe suuuuper, ciesze sie. Zaraz wysle priv.

misia Ja przytakne dziewczynom i potwierdze, ze super Ci w ciemnych wloskach :-) Kwitniesz i promieniejesz w tej ciazy!

Ide robic burgery, bo mnie chcica naszla na domowe buly :-)
 
Mnie coś rozłożyło właśnie leżę w łóżeczku i chyba się zdrzemnę bo oczu nie mogę utrzymać normalnie :eek: gardło boli nos zatkany antybiotyk poszedł w ruch mmmm miodzio :confused2::confused2::confused2: jakby mi mało problemów było :wściekła/y:
Larcia Ty się nie przejmuj bo ja i tak zamierzałam tylko przelotem wpaść;-);-) akurat przejeżdżałam koło Twojego domu i tak pomyslałam, że może masz 5min;-) ale następnym razem się uda:tak: co do wtorku to ja rano nie mogę ale po 15:30 bym miała godzinkę. Z Wiktorem jedziemy do Galway na video session do programu logopedycznego i kończymy właśnie o 15:30 daj znać czy by Ci pasowało w tych godzinach ;-) jak nie to może kogoś innego nawiedzę na chwilkę :tak:
 
A my już po obiadku i oczywiście po spotkanku:-)
Dzięki dziewczyny,takie spotkanie to odskocznia od codziennej rutyny:tak:
Aniaa,Asienka_r i ja poszłyśmy na kawkę i pogaduchy i jeszcze miła niespodzianka nas spotkała,Asienka_M do nas dołączyła:-)
Asienko_r mam nadzieję,że bolączka,która Cie ostatnio dopadła minie w sobotę i wszystko się dobrze ułoży:tak:Ania to już taka pannica,że szok:szok:
Aniaa ślicznie wyglądasz z brzuszkiem,taki zgrabny i delikatny a nie taka bambaryła jak moja:-DA Twoja Natalcia nieźle wtórowała psotom mojego Radka:-DFajna dziewuszka i ma piękne loki:-)
Asienko_M super,że o nas dołączyłaś:tak:I mąż na obiadku skorzystał:-D:-DA Zuzieńka jeszcze słodsza niż na zdjęciach:-)Tak grzeczniutka,cichutka...
Mąż mnie na tę kawkę podrzucił,z powrotem autobusem wróciłam,do domu mam jakieś z 10 minut z buta,a się zmachałam,że szok:zawstydzona/y:Stopy mnie bolą jakbym Giewont zdobyła:eek:
Pauletta zdrówka życzę:tak:
A z autem,sytuacja jak u nas:sorry:Ale powiem Ci,że chyba Twoja szkoda jednak więcej warta niż 1000Jurków:sorry:Nam się też tak wydawało a 2500E wyszło:szok:
No i powodzenia w poszukiwaniu następnego autka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam laski
Ja dziś busy dzień w pracy i po pracy...
Teraz odpoczywam sobie objadłam sie frytkami:)
Anavera bardzo mi przykro trzymam kciuki oby wszystko powoli sie ułożyło, i jak Didi mówiła my służymy pomocą.
 
Dziewczyny dziekuje za mile towarzysto :-)i mam nadzieje ze niedlugo powtorzymy w babskim i meskim gronie :-D

Tichonku milo bylo Cie poznac,co Ty chcesz od siebie swietnie wygladasz.Usmiech z Twojej buzi nie znikal moj J stwierdzil ze smieszka z Ciebie :-)A co do wyglupow Radka z moja Natalia to wiesz jej pasowalo jeszcze chwile i by pewnie rozniesli ta kawiarnie :-D Natalia lubi towarzystwo straszych od siebie :-)Radek z poczatku moze sie i wstydzil ale pozniej juz mu przeszlo :-)teraz wlasnie sobie przypomialam jak do Natalii po angielsku mowil :-D zdolnego masz synka:-)

Asienko zycze aby wszystko siepoukladalo po Waszej mysli.Anulka taka grzeczniutka no i wloski jej urosly jeszcze troche i bedziesz mogla robic kucyki :-D

Pauletta zdrowka

Uciekam bo znajomi maja przyjsc :-)
 
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie:-) Wpadłam, żeby się przywitam Jestem nowa mama na tym forum i parę dni temu założyłam nowy watek SPOTKANIA DZIECIACZKÓW Z DUBLINA I OKOLIC DUBLINA Wiec wszystkich chętnie zapraszam Niestety na razie jest tam troszkę cicho ale mam nadzieje, ze nie długo się to zmieni Poki co, pierwsze spotkanie jest juz w planach na sobotę Towarzystwo będzie liczne bo aż ja i jeszcze jedna mamusia:-D
 
reklama
chcialam sie pochwalic moim chlebkiem Dukanowym

SDC18688.jpgSDC18689.jpg
przepis w odpowiednim watku
 
Do góry