reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

napisalam posta i szym mi wcisnal cos i sie skasowal:wściekła/y:

witam nowa foremke.

Anavera strasznie mi przykro-sciskam cie mocno...

pozniej sie odezwe jak mlody pojdzie spac
 
reklama
Twój G to mądry facet:tak:Ma rację,to sie mogło źle dla Ciebie skończyć:no:
A ratując swoje życie wcale nie zabiłaś dzieciątka:no:Nie możesz nawet tak myśleć:no:Ono i tak by nie przeżyło,nie miało na to szans:-(Przykre to bardzo,że miał być dzidziuś a jest drugi aniołek:-(Z całego serca Ci życzę upragnionego dzieciątka:tak:
Jak długo teraz musi organizm odpocząć byś znów mogła zacząć staranka?
 
Ostatnia edycja:
anavera bardzo mi przykro:-(, ale wierzę, że jeszcze nadejdzie szczęśliwy dla Was dzień:tak:
sun_494.gifŚciskam mocno...

Ewelcia ja też się zawsze wkurzam, jak się naprodukuję, a tu wetnie mi posta, albo dzieciaki napsocą:crazy:

A ja się cieszę, że Victor dostał się do szkoły:biggrin2: Na przełomie kwietnia/maja będzie spotkanie rodziców z dziećmi i zobaczymy co nas czeka od września;-)
Muszę się zebrać na zakupy, ale tak mi się nie chce, jak nigdy:-p
 
Ostatnia edycja:
jestem;-)
szym spi...zmienilam posciel i zasiadlam na chwile...chce obejrzec powtorke "Barw szczescie":-p
Szymko rano wstal i maial 37,4 stopnie,ale najpierw za nim zmierzylam mu tempe.to puscil pawia na lozko:-(ale sama woda.
Pozniej juz mu przeszlo ,pogardzil nawet jajecznica na maselku-a tak ja uwielbia:-(.
Jak wystygla to wtedy chcial,podgrzalam lekko i zjadl troszeczke i puscil znow pawia:-(...siedzial mi tylko na kalonach i nawte sie nie ruszal ani nic nie gadal...widac ze chory biedaczek:-(
Dalam mu czopka to mu przeszlo i ozyl...normalnie jak nowo narodzony-od nowa broil.
Zjadl troceh jogurtu,serka wiejskiego a pozniej znow deko jogurtu.
Wolal ze jest glodny a ja mu juz kopytka odgrzewalam,a ten jaja wyjal z lodowki i wszytkie potlukl-10sztuk:baffled::baffled::errr:ale nie takz e na podloge wylecialy tylko skorubki popekaly.
Ma teraz na talerzu 10sztuk jaj w sam raz na jajecznice:-D:-D
Zdjal troche kopytek...teraz spi:)

Wolfia super ze Wiktor dostal sie do szkoly:0

EDIT:
jets sliczna pogoda...az chce sie wyjsc z domu...tylko nie wiem czy ja z Szymkiem moge wychodzic?jak myslicie?
 
Ostatnia edycja:
Tichonku 3 miesiace ale najgorsze ze ja sie teraz strasznie boje zajsc w nastepna ciaze bo kazda konczy sie gorzej od poprzedniej, poza tym teraz mam tylko 1 jajowod, a do tej pory i tak mialam problemy z zajsciem wiec juz nie wiem co myslec.staram sie byc dzielna ale serce mi sie sciska z bolu.
 
siemanko

Witam nowa mamusie...

Anavera... przykro mi bardzo.ale Twoj G ma racje..i zobaczysz ze bedzie dobrze no i bedziesz miala maluszka widocznie to nie ta pora...jak masz ochote sobie poplakac wbabskim towarystwie to mow..My z Kamcia zawsze gotowe

no i powiem wam ze od jutra ruszam z dietka Dukana... lodowka zawalona twarozkami..makrelami i wszystkim inym co zawiera bialko ...hihi...mam zamiar zrzucic 10 kg ..
 
reklama
Do góry