reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mój Radek jeszcze śpi:szok::szok::-D:-DAle ma melodię:-D
A ja powtórkę "Na Wspólnej" oglądam:tak:
A mnie opryszczka wyskoczyła:wściekła/y:Margaritta to Ty mnie tak wycałowałaś:confused2::-D:-D:-D
Plasterek w ruchu:tak:
O,jest mój śpioch,idę mu jakieś śniadanko zapodać:tak:
 
reklama
a ja mam smutna waidomosc.:(bylam w niedziele u gina na usg po tym plamieniu.Okazlo sie ze mam ciaze ektopowa i szpital i........juz nie mam mojego malego bijacego serduszka w srodku.....:-(
 
Ojej,anavera wczoraj właśnie chciałam pisać,że nam zniknęłaś z forum....Bardzo,bardzo mi przykro:-(Współczuję Ci:-(Tym bardziej,że to już drugi raz:-(
Mam nadzieję jednak że niedługo doczekasz się upragnionego maluszka:sorry:Trzymam mocno za to kciuki:tak:
GLIWA Aniaa83 też jest z Balbriggan:tak:My właśnie dziś z Anią i Asienką_r spotykamy się w Swords na plotach:tak:
 
reklama
zniknelam bo wszystko poszlo tak szybko w niedziele wieczorem do lekarza na 18 stamtad do szpitala i wczoraj dopiero w domu.Dobrze ze moj mezczyzna jest dla mnie duzym wsparciem caly moj pobyt w szpitalu przesiedzial ze mna od 7-8 rano do polnocy dopuki go nie wyganialam do domu spac.Jeszcze chyba jestem w szoku, tak sie cieszylismy na to malenstwo, ale jak moj G to powiedzial wazne ze zyje bo mogl nas stracic oboje, gdyby w pore nie wykryto.Najgorsze bylo jednak to ze slyszalam podczas skanu w szpitalu bijace serduszko mojego dziecka.Nadal sie czuje jakbym moje malenstwo zabila.
 
Do góry