reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry
Wczoraj tak piękna pogoda była, że dwa spacerki zaliczyliśmy, a ciepło takie, jejku:-) Dzisiaj też cudne słoneczko świeci. My już na nogach, Ania zadowolona, że niedługo idzie ać:-). Dzisiaj kawka z Anią i Tichonkiem:-) i od rana mam dzięki temu dobry humor, bo ostatnio ciężkie dni mam, ale nie żalę się, jakoś muszę przetrwać.

Misia kolorek ekstra, aż mi się chce znowu farbnąć:-D
Kasiuleczka biedna Ty, ależ Cię połamało
Pauletta jak głowa:-D;-)
 
reklama
Bry:-)
Ale dziś pięknie na dworze:-)Wiosna normalnie na całego:tak:
Ja właśnie z Mattem wcinam twarożek z rzodkiewką a Radek jeszcze śpi:tak:Nie powiem bo ferie wykorzystuje na całego,wstaje 9:30-9:45:tak:
Lubiczanko pamiętałaś:rolleyes::happy2:Oto i one:-)
Na wczorajszej wizycie dowiedziałam się,że i tak nie będę mogła korzystać z wizyt w Swords bo mam problemy z tarczycą:eek:Ale mają tam burdel na kółkach:confused2:Przecież i tak jeżdżę do endokrynologa a o tych wizytach w Swords rozmawiałam na first visit z lekarzem i położną i nie widzieli problemu:sorry:A położna wczoraj mi powiedziała,że skoro i tak jeżdżę do endokrynologa to mogę przy okazji mieć wizyty u lekarza bo będą w tym samym czasie.No jeśli tak to w porządku:tak:
A wczoraj mi siuśki zbadała na miejscu (w porządku:tak:),ciśnienie super,tętno też.Słuchałam serduszka maluszka,też w porządku:tak:Na pierwszy rzut oka stwierdziła,że mam duży brzuch jak na ten etap ciąży (jakbym nie wiedziała:confused2:),ale kazała mi się położyć,zmierzyła macicę centymetrem i powiedziała,że jest perfect,dzidziuś do maleństw należeć nie będzie ale kolos też żaden...Czyli podobnie jak z Radkiem:tak:
Powiedziałam też,że boję się,że i tym razem będę miałą przyrośnięte łożysko i położna powiedziała,ze potrzebuję więcej scanów:-)I mam pytać za każdym razem kiedy będę u lakarza:tak:Jest jeszcze jedna sprawa,o którą spytałam ale o niej na wątku: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...wiedziec-powinna-w-trakcie-tworzenia-d-10120/
ponieważ tam poruszałam ten temat i może mamuśki są ciekawe:tak:
Asienko za parę godzin Cię wysłuchamy z Anią:tak:No i jeszcze z moim Radkiem,ale chociaż może nie...on pewnie niczego nie posłucha tylko wiercić się będzie:-D
Gdzie się umówimy?

Anineczko czy Twój szanowny dzis się imieninuje?Jeśli tak to najlepszego dla niego i wszystkich Marków świata:-D
Misia zdjęcie widziałam już na FB,wcale nie powinnaś żałować,żeś się farbnęła:sorry:Bardzo ładnie Ci w tych włoskach,zresztą ładnemu we wszystkim ładnie;-)
 
Dobra,będę:tak:W razie wu telefony do Was mam:tak:
Mam nadzieję,że P w czasie lunchu się urwie i mnie podrzuci bo marnie się widzę:sorry:A jak nie da rady to autobusem podjadę:tak:Pogoda na spacer super,ale spacer nie na mój kręgosłup:confused2:
 
Witam

Lubiczanko moj Tata[*] zawsze tak mowil ze kasiorke bym zarobila jako placzka :-)ale coz juz taka jestem
Tichonku,Asienko hm to zalezy na ktorym poziomie parkingu zaparkujemy ale znajdziemy sie napewno :-)to kolo 13 sie widzimy,tak?
Patrycjazdrowka

Milego dnia zycze :-)
 
Cześć:-)
Jaka piękna pogoda, od razu człowiek ma więcej energi do życia:-)

Miłego spotkania w Swords Dziewczny;-)

Tichonku śliczne suwaczki:-) I pokaźny już Twój brzusio;-) Pewnie Matt spory chłopczyk, albo lubi mieć dużo miejsca;-)

Misiu wyglądasz super w tym nowym kolorze:tak: Widać, że już jesteś spokojniejsza, bo i promieniejesz... wyglądasz rewelacyjnie! Moim zdaniem strzał w "10" z tą zmianą:tak:

Biola Ty też cudnie wyglądasz!:-) I tylko 5kg przytyłaś - takiej to dobrze:sorry:

Pauletta
jejku, całe szczęście, że nic Wam się nie stało:tak: A Tobie życzę pomyślnych newsów dzisiaj:tak:

Moniadan ale się wczoraj napracowałaś:tak: Perfekcyjna z Ciebie Pani Domu;-)

Wolfia-chyba Ty pisałas o ubezpieczeniu,że jak zdałas prawko to Wam zniżyli o 100e???A czy tu zdawałaś i mąz Cię dopisał z tym provisional czy jak miałaś full??
Tak, prawdopodobnie ja;-) Mój mąż miał już prawojazdy z PL i jeździł tu już jakieś 3 lata, a ja zdawałam w PL, więc od razu miałam full EU:tak: Myśleliśmy, że nam podniosą z tego tytułu, a tu proszę niespodzianka, bo wyszło taniej:-) Zobaczymy ile teraz wyjdzie, bo do końca marca mamy ubezpieczenie:tak: A i my ten rok ubezpieczaliśmy się przez 123.ie;-)

Ewelciu
ja właśnie się wezmę za siebie, nawet chce sobie półroczną wejściówkę na basen kupić, tylko wyleczę swoje zmiany grzybiczne i zrobię jutro badania wykluczające cukrzyce - mam nadzieję, że wykluczające:sorry: A Tobie idzie świetnie i napewno osiągniesz sukces w postaci swojej wymarzonej wagi:tak: Moją wymarzoną byłaby ta sprzed ciąż i pójścia na studia, bo tam też mi 5kg przybyło:confused2: Ale to naprawdę duuużo pracy przede mną:sorry:
Jak tam Szymcio się dzisiaj czuje? Oby temperatura mu jak najszybciej spadła:tak:

Miłego dnia Dziewczyny:tak:
 
reklama
Bry:-)
Ale dziś pięknie na dworze:-)Wiosna normalnie na całego:tak:
Ja właśnie z Mattem wcinam twarożek z rzodkiewką a Radek jeszcze śpi:tak:Nie powiem bo ferie wykorzystuje na całego,wstaje 9:30-9:45:tak:
Lubiczanko pamiętałaś:rolleyes::happy2:Oto i one:-)
Na wczorajszej wizycie dowiedziałam się,że i tak nie będę mogła korzystać z wizyt w Swords bo mam problemy z tarczycą:eek:Ale mają tam burdel na kółkach:confused2:Przecież i tak jeżdżę do endokrynologa a o tych wizytach w Swords rozmawiałam na first visit z lekarzem i położną i nie widzieli problemu:sorry:A położna wczoraj mi powiedziała,że skoro i tak jeżdżę do endokrynologa to mogę przy okazji mieć wizyty u lekarza bo będą w tym samym czasie.No jeśli tak to w porządku:tak:
A wczoraj mi siuśki zbadała na miejscu (w porządku:tak:),ciśnienie super,tętno też.Słuchałam serduszka maluszka,też w porządku:tak:Na pierwszy rzut oka stwierdziła,że mam duży brzuch jak na ten etap ciąży (jakbym nie wiedziała:confused2:),ale kazała mi się położyć,zmierzyła macicę centymetrem i powiedziała,że jest perfect,dzidziuś do maleństw należeć nie będzie ale kolos też żaden...Czyli podobnie jak z Radkiem:tak:
Powiedziałam też,że boję się,że i tym razem będę miałą przyrośnięte łożysko i położna powiedziała,ze potrzebuję więcej scanów:-)I mam pytać za każdym razem kiedy będę u lakarza:tak:Jest jeszcze jedna sprawa,o którą spytałam ale o niej na wątku: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...wiedziec-powinna-w-trakcie-tworzenia-d-10120/
ponieważ tam poruszałam ten temat i może mamuśki są ciekawe:tak:
Asienko za parę godzin Cię wysłuchamy z Anią:tak:No i jeszcze z moim Radkiem,ale chociaż może nie...on pewnie niczego nie posłucha tylko wiercić się będzie:-D
Gdzie się umówimy?

Anineczko czy Twój szanowny dzis się imieninuje?Jeśli tak to najlepszego dla niego i wszystkich Marków świata:-D
Misia zdjęcie widziałam już na FB,wcale nie powinnaś żałować,żeś się farbnęła:sorry:Bardzo ładnie Ci w tych włoskach,zresztą ładnemu we wszystkim ładnie;-)

Tichonku wizyta widze ze Ciebie tez udana :-)


Misia bardzo ladny kolorek,pasuje Ci

Asienko,Tichonku to w takim razie do zobaczenia:-)
 
Do góry