reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mlody przez caly dzien w sumie czul sie dobrze,dostal czopka rano i jak szedl spac bo znow mial goraczke 38,2:-:)-(
ma dziasla opuchniete..obstawiam ze to na zeby,ale czy mam racje?
Moniadan alez Ty dzis pracowita!!!
Lubiczanko no swietnie ze Tv juz dziala:)a szym ma charakterek,oj ma!tylko nie wiem po kim?bo oboje z M mamy dosc ciezkie:-p:-D:eek:
Misia kolorek fajny...ja zawsze na ciemno sie farbuje i wlasnie tez by mi sie przydal nowy.
Kasiuleczo alez cie polamalo:-(

JA przed 19 polazlam do kolezanki na herbatke,pozniej mlodego zesmy szybko wykapali ,m go uspil a ja kopytka robilam i wlasnie przed chiwla skonczylam gotowac:rofl2:
 
reklama
Moniadan samopoczucie do doopy :confused2::confused2::confused2:po południu byłam u lekarza bo mnie strasznie szyja bolała i lewa połowa głowy :eek: ale to tylko silny skurcz mięśni który promieniuje też na oko i ucho :confused2::confused2: pain killersy dają radę i już przynajmniej nie boli :sorry: jutro jadę do Oranmore do mechanika ciekawe co mi powie :baffled::sorry:
 
Ewelcia, no tak czasami mam powera ;-) a ty kopytka jeszcze o tej porze, ze Ci się chciało, podziwiam,
Pauletta, dobrze ze poszłas do lekarza, a uderzylas głowa? oby mechanik mial dobre wieści jutro
My obejrzelismy 3 odcinki prosto w serce,a teraz M wraca do pracy :baffled:
 
Robią wrażenia takie zmiany:tak:
Moja koleżanka na Lutówkach'07 schudła 62kg, ale nie na Dukanie, tylko ogólnie stosowała diety:tak: Ja podziwiam takie osoby, bo naprawdę są silne i wytrwałe:tak:
 
Ewelcia tak miałam:zawstydzona/y: Ale nie daję rady, zn. ostatnio wyjątkowo stresujący miesiąc był i schudłam co prawda 5kg, ale przybrałam 4kg, więc dałam sobie na razie spokój:sorry: Jest mi z tym źle, zwłaszcza że brak mi silnej woli:sorry: Czytam o tym Dukanie, ale nie jestem jeszcze zupełnie przekonana, ale chciałabym spróbować...
 
Wolfia ogolnie ja tez nie mam silnej woli,a raczej nie mialam...jakos spadajace kg mnie utwierdzily w przekonaniu ze warto sie poswiecic,dla samej siebie-wlasnego lepszego samopoczucie.
Gdby nie moje problemy z zalatwieniem sie na pewno byla bym dalej na Dukanie:tak:
 
reklama
Witam:)
Wolfia-chyba Ty pisałas o ubezpieczeniu,że jak zdałas prawko to Wam zniżyli o 100e???A czy tu zdawałaś i mąz Cię dopisał z tym provisional czy jak miałaś full???
Ewelcia-po troszę od każdej ze stron sobie wziął i dlatego taki silny ma charakterek:)))
Pauletta-no to trzymam kciuki za pozytywne wieści-i za o niebo lepszy dzień:)))
Tichonek-no dawaj mi tu swoje nowe suwaczki:))))
Margaritta-co tam u Was?Jak dziewczynki?Dlaczego tak się nie odzywasz???
No i idę się ubrać chyba-jak dobrze,że dzis do szkoły nie trzeba:)))
 
Do góry