reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Biola i Tichonku brzusie super, Tichonek dawaj fote całości nie wstydz sie:))
Pauletta mogło być gorzej więc dziękuj Bogu że tylko taka szkoda sie stała!! Mam nadzieje że Paweł Cie nie zje:/?? Co do kina już kupiłaś bilet online?? Bo nie wiem czy kupować. Ktoś wogóle jeszcze idzie?:)
Ewelcia odnośnie liczników możesz sama sobie spisywać i uaktulaniać na stronie lub sms i wtedy bedzie dokładny rachunek. Mi zazwyczaj przychodza 2w1 a ostatnio mi przyszedł za prąd tylko ponad 100 euro (co jak na nas nie dużo), tylko zastanawiam sie czemu nie ma za gas..?? Może jak mielismy ostatni taki rachunek duży to była nadpłata i teraz nie musimy płacic..
Misia to potem pokaż efetky twojego farbowania włosów:)
Larcia jak tylko bede miała wolny wtorek i wpadam:))
A w piątek wybieram sie do Lubiczanki i po dordze małe spotkanko w Delcie, może są jakieś chętne na wypad??:)
Lubiczanko jak nie zapomne to wezme ze sobą jakieś filmy:))
Ok lece coś porobić
Anieczka no i jeszcze trzęsienie ziemi w Nowej Zelandi (masakra)
 
Mamuśki piękne macie brzuszki :) wiem coś na ten temat bo wiele już widziałam :D
Misia ja z bladu co 15 lat miałam na rudy pofarbowałam i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam czuje się rewelacyjnie w tych włosach :)

U mnie dzieci gorączkują masakra ferie maja pogoda ładna a my w domu :(
 
patrycja- moj maz za rudy by mnie chyba z domu przepedzil...haha....jedyny kolor,ktorego on nie nie nie....A ja lubie,bardzo dlugo nosilam taki kolor!

Wlosy farbniete...choc troche chyba jakby nierowno..hahaha...ale luzzz...teraz czekam az wyschna i sie wam pokaze:)
 
Pauletta wspolczucia. Wazne, ze sie Wam nic nie stalo. A wpadki zdarzaja sie kazdemu, wiec nie masz co sie winic. Auto to rzecz nabyta, a zdrowie i zycie ma sie tylko jedno. Napij sie wieczorkiem kieliszeczek czerwonego winka na "rozladowanie". I czekam z Twojej strony wciaz na odwiedziny, wiec jak sie wykurujecie (bo cos obilo mi sie o oczy, ze znow chorujecie?zdrowka!),to wpadaj.

misia skad ja to znam...zawsze farbowalam sie na ciemno, mimo ze wolalam siebie w jasniejszych wlosach. Potem blond, potem chwilowo rudy...i nie wiem co mnie podkusilo, zeby znow na ciemno. Zaluje zaluje. Ale planuje wybrac sie w nast tyg do fryca, to troche rozjasnie i bede happy. A moze zgadalabys sie z chocby Anetka ktoregos dnia,zeby mnie odwiedzic? :-) Laski wpadaja we wtorek, wiec moze i Ty bys przyjechala?Poniedzialek rowniez mam wolny, wiec zapraszam.

My juz po obiedzie, lazania wyszla mi zajebista, z organicznego mieska i warzyw, ciesze sie, ze Amandzie posmakowalo(dawno nie robilam), bo zjadla cos pozywnego, zdrowego, a starczy Nam tego na 2 dni przynajmniej.
 
No dobra teraz dowod:)

Larcia- jesli mnie ktos zgarnie to z checia wpadne:)
 

Załączniki

  • jaaaaaaa.jpg
    jaaaaaaa.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 62
  • jjaaaa2.jpg
    jjaaaa2.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
hejka
Pauletto OMG dobrze ze sie Wam nic nie stalo!!!
Tichonku, Biola fajne macie te brzucholki
Miska wloski super, ja tez musze sobie farbnac bo juz odrosty giganty mam, farba sliwkowa czeka.
Lubiczanko jak zwykle kusisz!!!!
Ewelcia zdrówka dla synka
Andziulina kuruje sie kuruje, cos mi sie gg wylaczylo po tym jak napisalas i juz nie moglam odpisac.
Kurcze dzis rano to normalnie tragedia nie wiedzialam jak mam sie zkulnac z lozka,ledwo sie ubralam, a najlepsze jest to ze nawet usiasc nie moglam we fotelu bo zaraz taki skurcz mnie lapal i kompletnie nic a nic dzis nie zrobilam, nawet obiadu, M jak wrocil kupil kuraka z grilla do tego frytki i obiad mieli, ja resztke rosolku.Kupil mi rowniez takie plastry rozgrzewajáce, i jakies tablety i juz nie jest tak tragicznie jak rano.
 
Hejo
Misia, ładnie Ci, ja cie mogę zgarnąc, jade z samą Emma takze miejsca mam dosc :-)
Kasiuleczka a moze ten lemsip sobie zapodaj.

Pauletta i jak tam samopoczucie?

ja jestem juz wykonczona cały dzien na pełnym obrotach, zachciało mi sie znow babki majonezowej, pozniej kapusniak, goscie i jeszcze kotlety skonczyłam robic niedawno, kapiel dzieci i teraz dopiero usiadłam, M przed chwila wrócił
oki zmykam na serial see you later
 
reklama
Misia-szczerze i bez wazeliniarstwa-piękniejesz w ciąży:)
Kasiuleczka-bidulko Ty-straszne to jak Cię trzyma-ale super wsparcie małżonka jest:)))Oby wreszcie coś podziałało:)
Kamcia-nie zapomnij,nie zapomnij:)Choć dziś już antena zamontowana i siedzimy przed tv:)))))
Monidan-no szalona-pedzący struś...A ja za to od kąd jest kinect zwolniłam-tzn.odkurzanko co rano jest,zakupy,obiad,coś jeszcze też no i Młody-żywe srebro(a niby taki spokojny-taaaa),ale jak Dawid przychodzi ze szkoły kilka seryjek z nim zagram:)a potem to już nic się nie chce:/
Aaniu-no ja właśnie też -mama mi zawsze mówiła,że za płaczkę na pogrzebach mogę robić;)
Ewelcia-no i oby już tylko lepiej z Szymkiem...a marudny nie jest,bo poprostu ma bardzo stanowczy charakterek i nie da sobie w kaszę dmuchać-a to różnica:)))
Madbebe-hej ho!!!Gdzie Cię dzis wywiało???
 
Do góry