reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
pisalam i mi wcielo a wiec tichonku wygladasz swietnie ja tez sie pochwale swoim brzucholem :) DSCN7991.jpga to my duziii co???sczerze to wagowo 5 na plusie a wygladam na duzo wiecej:)))
 
Pauletta - o kurcze - współczuję ;/ szczęście w nieszczęściu, że wam nic się nie stało...
Tichonku, Biola - super brzuszki;)
Lubiczanka - ale szczujesz łakociami od samego rana... najpierw jakieś kinder bueno, teraz francuskie z brzoskwiniami.... chcesz, żeby laptop mi się zepsuł od mojej śliny???
Kasiuleczka - to kuruj się kochana, coby do wtorku ci przeszło - przyjadę po was napewno;)
Ewelcia - cierpliwości życzę;)
Anineczka - fajna sprawa z tym Sea Safari - ale faktycznie - bez dzieci chyba lepiej;) gdzieś w okolicach wysp Aran organizują wycieczki na wieloryby ponoć, ale tylko w luty/marzec...
uciekam, bo słoneczko grzeje i trzeba korzystać;)
 
Biola nie,nie wcięło Ci poprzeniego posta;-)Jest u góry strony:tak:
Masz śliczny,zgrabny brzusio:-)I w ogóle pięknie Ci w tym stanie:tak:
Anineczko grzebień niewiele pomaga,fryzjer się kłania:sorry:
Ewelcia wpadnij i moje łazienki umyć bo mnie się strasznie nie chce:zawstydzona/y:
 
tichonek- fajny brzuszek i fajne kapcie !
anineczko- Natalka ma sie calkiem dobrze, tylko juz znudzona tym siedzeniem w domu jest! :-(
Krosty zasychaja, daje jej ten zertek i w sumie jej pomaga bo prawie sie nie drapie, a jak juz zaczyna to tlymaczymy jej, ze nie wolno.
No mam nadzieje, ze nie bedzie miala blizn, a masc tak czy siak juz jutro bedzie w drodze:tak:
 
Tichonku-bomba w sensie-bombowy,sliczny,rozkoszny i słodki~!!!!!!
Biola-Twój również
Anineczko-no własnie tak-spodziewajta się nas w sobote:))))Musimy towar odebrac:)))
Ewelcia-no każdy brzdąc marudny ma dzień czasem-ciesz się,że Twojemu się to przydaża niezwykle rzadko;)Buziak dla niego:*
Andzulina-:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Zapraszam na coś słodkiego:)
 
Ciao!
My dzis zaliczylismy spacerek po miescie. Babcia obkupila wnusia w ciuszki w Pennym ;) Mi odwalilo i kupilam sobie farbe do wlosow i sie robie na ciemno....juz czuje jak bede zalowac...zawsze zaluje jak zmieniam kolor na ciemny ale jak mi sie juz cos w glowie zalegnie (w sensie mysl) to koniec,trzeba realizowac! takze siedze z farba na glowie i czekam na efekt.
Ladna pogoda sie zrobila!! A rano wygladalo strasznie! Tichonku,Biolu- no no..sliczne brzuchatki! Pauletta-czizas krajsas....dobrze,ze wam sie nic nie stalo.
No nic ide dalej:)
 
lubiczanko Szym na ogol codziennie marudny,ale poraz pierwszy z powodu temperatury:-(
Tichonku zebym ja tylko blizej do ciebie miala to bym Ci pomyla te kibelki:)
Biola slicznie wygladasz z brzuszkiem...strasznie masz zgrabny:)

Szymon wstal i na oko jakby lepiej...nie ma temperatury i nie jeczytak jak wczesniej....

Wkurza mnie moja klawiatuta...co chwile mi jakis przycis wypada:baffled:o spacji i N nie wspomne
 
reklama
Biola piekny brzucholek i jaki zgrabny :-)

Lubiczanko ja z tych wrazliwych takze wiesz jak jest....

Wlasnie wrocilam od kolezanki bylam sama, chwila wytchnienia moglam spokojnie porozmawiac spokojnie wypic herbatke:-) J mial dyzur przy Naci:tak:
 
Do góry