reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witajcie!
Tez mieszkam w Irlandii tak jak Wy,juz kiedyz Was znalazlam ale jakos nigdy nie mialam czasu sie odezwac lub zapominalam.
Dzis postanowilam dolaczyc do Was.
Jestem w 18 tyg ciazy,z Sofikem znamy sie z innego forum.
Pozdrawiam wszystkie Kobitki:-):-):-)

Znacie sie dluzej i wiecej napewno wiecie na temat chorobowego w ciazy,bo ja bylam 3 tyg. jeszcze mi nie zaplacili.Wrocialm do pracy 8sierpnia,czy to mozliwe ze u nich to wszystko tak dlugo trwa?

Powiedzcie mi czy ktoras z Was siedziala na zwolnieniu cala ciaze?
Rozmyslam takie cos bo nie mam mocy,ochoty sily pracowac i wogole .......

Sorki ze tyle pyatan.
Mam nadzieje ze sie czegos dowiem.
Z gory dzieki.

A i mysle ze mnie przyjmiecie do siebie:-)
Pozdrawiam.
 
hejka

Kasiu czy Ty z Bydgoszczy jestes??

hehe..a sklepy wolnoclowe beda chyba pozamykane bo ja ostatnio lecialam i wszystko zamkniete ..wrrr
Hej Didi, no to mnie zmartwilas... zawsze szybciej czas plynie jak mozna cosik obejrzec czy kupic. A w PL mieszkam kolo Inowroclawia, takze z Bydgoszczy najblizej do domciu.
 
Witam ale tu cisza:)
Ja na chwile dorwalam sie do neta w kawiarence wakacje nam super plyna duzo slonca zabawy takze jak wrocimy pojutrze to bede nadrabiala zaleglosci i napisze wam jak bylo :)buziaki
 
Witam Mamusie czy wiecie moze czy tutaj w aptekach dostane syrop na poprawienie apetytu dla dzieci:-)i jak sie nazywa...
Julia 28- a nie myślałaś o podawaniu maluchowi tranu???Tran przyspiesza u dzieci wzrost, poprawia apetyt, wzmacnia kości i zęby, poprawia wzrok. Przeciwdziała bólom stawowym i artretycznym itd,itd
Z tego co widzę w tutejszych sklepach teraz jest moda na produkty z Omega3,ale tam są ich śladowe ilości a tran to zawsze tran.Ja kupiłam dla mojego dziecka tran smakowy,bardzo przyjemny ma smak i nie ma problemu z podawaniem go.
A jeśli chodzi o fajne preparaty na wzmocnienie i nie tylko to jest sklep ze zdrową żywnością w tym kompleksie, gdzie jest Tesco.Może tam zapytaj...:-)
 
witam,mozesz mi podac nazwe tego Tranu wlasnie zastanawialam sie nad tym zeby kupic,,,,,,a co do tego syropu na apetyt to dla 10 latka,,,,nie napisalam wczesniej....dzieki i pozdrawiam:-)
Jak najbardziej możesz podawać tran dla 10-latka,na pewno nie zaszkodzi...a apetyt może poprawić:-)
Ja mam ten tran z Polski/Tran Islandzki,smak owocowy-tak jest napisane na opakowaniu/, ale na pewno w tutejszych aptekach jest duuuży wybór tranów.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie w ten typowo irlandzki dzionek;-) Aż mi się na spacer nie chce dzisiaj ruszyć:-p Na szczęście wczoraj się wyspacerowaliśmy po Donadea Forest Park - polecam:tak:
 
Do góry