reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam,

pauletta-niech to szlag!!!:szok: Dobrze, ze sie Wam nic nie stalo!

kamcia-dzieki!:tak: Sprawdzilam sobie stronke omniplexu, i widze, ze najblizej mnie jest kino w Dublinie lub w Santry, wiec nie jest zle, na pewno wybiore sie z Nati jak juz wyjdzie z tej ospy.

ania83- thanx!;-)
 
reklama
Pauletta o Matko!!!!:szok: ale cale szczescie ze Wam sie nic nie stalo!!!!
Lubiczanko to nie jest ten nowy samochod ktory Pauletta zakupila...tamten to Nissan;-):tak:

A moj Szym ma pierwszy raz w zyciu temperature:eek::sorry::szok:....nurofen mam truskawkowy i nie chce go pic,bo za slodki,calpolu tez nie chce:baffled:M kupil czopki w aptece i tylko to udaje mi sie mu wcisnac:tak:.
Mysle ze ta temperatura to chyba na zeby,bo jeszcze trojek nie ma...a przy nich podobno tak moze byc?

I jeszcze jedno .,chyba musze uaktualnic suwaczek....wazylam sie rano i waze 57,3kg :) juuuupiii...chyba go zmienie ze chce wazyc 53kg a nie 55kg
 
Dzięki dziewczyny ;-)
Lubiczanko nie nie to nie jest ten dopiero co kupiony :no:;-) P by mnie chyba zabił:sorry: to mój stary druh mam go już prawei 3 lata :tak: ale znowu problem jak ja teraz Wiktora do szkoły wozić będę????:confused2::confused2::confused2:
 
Bry:-)
O rany Pauletta:-(Aż mi się nasze Walentynki przypomniały:sorry:Strasznie mi przykro,wiem jak się musisz czuć:sorry:U nas nie było z winy P a miałam przez parę dni humor do bani.Wiem,że to teraz banał co napiszę ale najważniejsze,że z Wami ok:tak:
Aniaa wizytę mam dopiero o 18-tej więc nie wiem czy jeszcze wieczorem zaglądnę:sorry:
Ewelcia gratulacje,idziesz jak burza:tak:
A ja w przeciwieństwie do Ciebie rosnę i rosnę i niedługo przerosnę słonia na wiosnę:-D:-DDziś zaczynam trzeci trymestr:szok::szok::szok:Masakra:baffled:
Lubiczanko a Ty już w połowie!:szok:
A oto jak wyglądam w pierwszym dniu trzeciego trymestru:eek::baffled:
 

Załączniki

  • Zdjecie2.jpg
    Zdjecie2.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Ewelcia-faktycznie:/Nie wiem co mnie na nowe wzięło-pewnie dlatego,że ciagle mam w głowie,ze Pauletta dopiero co kupiła:)
Pauletta-wyobrazam sobie...W dalszym ciągu Mam nadzieję,że autko do odratowania-i,że do przedszkola niejeden kurs zaliczy
Aaniu-no to sie dwie płaczki dobrały:)))
Tichonek-jak dla mnie połowa to cała wieczność...a Ty wygladasz olśniewająco-bomba normalnie!!!!zazdroszcze:)))i daty i brzuszka:)
Aanineczko-no ja myślę,że Wasza lady się ucieszy;)))Tylko ta moja bestyja Reksio na smyczy sie nie chce załatwiać i własnie przed chwilka-po dwóch spacerkach sprzatałam kupsko:(((
Na pocieszenie-dla siebie oczywiście-właśnie mi stygną ciacha francuskie z brzoskwinkami...zaraz dalej się bedę paść:/
 
Tichonku no brzusio jak piłeczka.Szkoda,że głowę ucięłaś :-p;-)
A bo ja tak nieuczesana:-D:-D:-D
U mnie 7,5 kg.na plusie:sorry:Przy tak wielkim brzuchu i moich ogólnych gabarytach to i tak nie najgorzej:sorry:Ale ciężko mi z tą piłką bardzo:baffled:Noce mam masakryczne,wszystko mnie boli,nogi,boki,kość łonowa,co się mój P sapania nasłucha to jego:-D
Z Radkiem też miałam wielką piłkę przed sobą,co szłam do gina to się śmiał czy ja na pewno jedno będę rodzić:-D
Lubiczanko no właśnie -bomba :eek::eek::-D:-D
Aniaa kapcie możesz sobie jutro takie w Pennym kupić:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lubiczanko no tak,nie przyzwyczajony do smyczy,moja Mila również :confused2:
ty to zawsze coś pysznego upichcisz :-):-) aaa ponoc mój mąż robi z wami deal,czyżbym miała się was spodziewać??;-);-)


powiem wam,że przeraża mnie to co się dzieje na świecie...w Libii,Egipcie...:baffled::baffled:

Tichonku trza było grzebienia użyc :rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry