reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam i meduje ze juz po wizycie szpitalnej
Mialam na 9.10 o 10 juz bylo po wszystkim usg niestety mi nie zrobili:no: lekarz pomacal brzuch posluchal serduszka pokazal moje wyniki z morfologi i wszystko jest very good:-) kolejna wizyta za 6 tyg


Madbebe widocznie trafilas na takich ludzi,ja tez czesto zamawiam z allegro i takich problemow nie mialam

Lubiczanko dobrze ze psinka sie znalazla no i ze pozbylas sie lokatorow

Tichonek Ty za kazdym razem jak masz wizyte w szpitalu to pobieraja Ci krew?pytam bo ja dzis tylko siuski oddalam a krwi mi nie pobierali

Pauletta udanej dalszej czesci dnia zycze


Uciekam robic zapiekanke.
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonek-nie wiem co z tym moim psiakiem-teraz lezy jak skopany(a przecież nawet na niego nie nakrzyczalam za wczorajsza dezercję:(()oby mu przeszło.
Pauletta-ło matko-wyobrazam sobie jak Tobie sie cisnienie musiało podnieść:(((Mimo wszystko Udanego dnia dla Was:)
Madbebe-łoj -na temat naszego autka nie bedę się wypowiadać-z zewnątrz i owszem J od czasu do czasu karczerem potraktuje,ale w srodku!!!Sodoma i gomora:(
Marty,Małgosie-przyznawac sie,która dzis świetuje;)))
Aaniu-ale Ci migiem z\leciala ta wizyta:)Teraz nie wiem-w końcu dopiero jedna wizyte w szpitalu mialam,ale w ciąży z Danielkiem miałam krew pobieraną za każdym razem:)
 
Aniaa wow,to szybko Ci poszło!:szok::-)
Kochana ja nie wiem jak ja mam za każdą wizytą bo na razie miałam tylko first visit:sorry:A potem samo USG połówkowe:sorry:Dopiero jutro mam wizytę szpitalną,tylko,że jak wcześniej już wspominałam-nie jadę do szpitala na nią tylko mam w Swords w Health Center z midwife:tak:
 
Tichonku dzieki.To ja nie wiem jak jest bo ja na pierwszej wizycie mialam wywiad z midwife a dzis mnie badal lekarz i ogolnie sie pytal jak sie czuje,czy czuje ruchy dziecka,nic pozostaje mi poczekac do jutra i wtedy sie dowiem jak bedzie u Ciebie chyba ze kazdy szpital ma swoje precedury juz sama nie wiem...ale nic najwazniejsze ze moje wyniki sa dobre
 
Nie,no ja wywiad z midwife też miałam na pierwszej wizycie:tak:Teraz tylko zamiast jeździć do Dublina do lekarza w szpitalu,położna przyjedzie do Health Center i ta wizyta zamiast w szpitalu,będzie się odbywać tutaj:tak:Też myślę,że będzie pomacanie,pytanie jak się czuję i tyle.Czy mi upuszczą krwi albo siusiek to już nie wiem:eek:
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko właśnie aż tak bardzo mi się nie podniosło o dziwo:confused2: mi było strasznie w tym wszystkim szkoda Wiktorka :-(

Zapomniałam napisać, że moje młodsze szczęście nauczyło się wchodzić i wychodzić z chodzika :szok::szok::szok::eek: no i doopa blada już oka spuścić nie będzie można z niej:confused2: wczoraj patrzę siedzi w chodziku obróciłam się na chwilę a ta śmiga koło mnie pchając chodzik przed sobą :szok: dzisiaj na własne oczy widziałam jak moja mała spryciula to robi :sorry::cool2: echhh dzieci mi dorastają;-) a i zaktualizowałam suwaczki ... no która jest spostrzegawcza hmmm??:confused2::-D
 
reklama
Hej!

Renni-dobrze Cię widzieć-zaglądaj!!!!!
Dzieki! Dobrze, ze psinka sie znalazla i oby szybko doszla do formy!

Kamcia- a w ktorym kinie jest tak tanio, i do kiedy???
Ania83- dobrze, ze wszystko wporzadku.

U nas wszystko ok, poza tym, ze nigdzie nie mozemy sie ruszyc. Natalka tez czuje sie dobrze, humorek juz jej dopisuje, krostki wszystkie, ktore mialy wyjsc juz powychodzily i pomalu robia sie strupki.:tak:
Anineczko-do Ciebie mam pytanie,czy smarowalas jakims kremem te slady po strupach, tak aby nie zostaly blizny???? Slyszalam ze masc CEPAN jest dobra, wiesz cos na ten temat?????

Wszystkim Martom i Malgosiom wszystkiego...
 
Do góry