reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey mamusie!

lubiczanka super,ze piesek sie znalazl, to najwazniejsze

Ja zmykam, bo mezowski zaraz wroci,zeby dac mi na godzinke auto, musze myknac na zakupy,bo w domu pustki sie zrobily. Niestety moj plan sie nie powiodl z posiadaniem auta TYLKO dla siebie, musimy sie dzielic dopoki On nie wyjedzie do us, ale to juz za 3 tyg. Od tamtej pory bede juz miala tylko dla siebie samochod, a On jak wroci to kupuje vana. Auto mam zniszczone w farbie itp, jestem wsciekla, ale sobie wszystko wyczyszcze i nowe pokrowce kupie, wiec bedzie git :-) DObrze, ze robi niedaleko domu, bo kolo pl sklepu Aga, wiec moge go odwozic i potem odbierac, jesli bede potrzebowac auto. Ok uciekam robic dziecku sniadanie. Milego dnia!
 
reklama
Lubiczanko ajjjj bol jeszcze nie przeszedl,nawet nie ma mnie teraz kto posmarowac tyle o ile ja siegnelam reká owinelam sie szalem i siedze, nawet spanie bez poduszki nie pomaglo i jeszcze @.:-(
super ze pisio sie znalazl i ze pozbylas sie lokatorów.

Pogoda do dupy i nastroj mój tez:-(
Milego dnia zycze wszystkim;-)
 
Ewelcia-szalejesz od rańca;)
Kasiuleczko-wcale Ci się nie dziwię,że taki a nie inny humorek:(/////niech ból przechodzi-i to migiem!
Larcia-plan się nie powiódł,ale jak widać doskonale sobie radzicie:)
Małgorzatkom obchodzącym imieninki wszystkiego najlepszego,najpiękniejszego i najbardziej wymarzonego!!!
 
witam się!

Larcia-to już tylko 3tyg.;-)Twój mąż pracuje w tym sklepie drzwi obok Agi?Myśliwski zdaje się jakiś,tak?
Jeśli potrzebujesz wyprać siedzenia itp. A. się tym zajmuje :tak:W prawdzie jeśli są w farbie to ciężka sprawa,ale można spróbować:tak:
Swoja droga muszę Cie w końcu odwiedzić:zawstydzona/y:;-):happy:
Aaniu-szybkiej i spokojnej wizyty!
lubiczanko-dobrze ze się Reksio znalazł:tak:

Wczoraj się wściekłam bo myślałam ze zgubiłam bluetooth od tel.Co się naszukałam. Przewaliłam cala torbę kilka razy bo byłam pewna ze tam jest i d**a. Myślę-sprawdzę dziś jeszcze raz i oczywiście był tam sobie :eek::confused2::-DCzary.
Ponadto się wkurzam bo zamówiłam kilka rzeczy z allegro i zero odpowiedzi.Jedna laska dzwoni już 4dni do banku żeby zapytać i mi podać SWIFT code. Dzizas nie wiem jak Wy,ale 100razy wole zamawiać z ebay'a.Masakra dla mnie robić interesy z Polakami czasem:eek:


Wikta tak marudzi ostatnio ze wymiękam momentami:confused2:Ale może odpocznę jak babcia przyjedzie.Później Świętą w Pl-żyję ta myślą :-DW tym roku fajnie bo i brat się wybiera:tak:-będzie pełna chata!;-)

do później! Mi
łego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hejoo :confused2::confused2::confused2: ale mi się dzien zaczął niech go szlag:confused2::confused2::confused2: najpierw dostałam @ wszystko mnie boli a że nie jadłam jeszcze śniadania to nie mogę nic łyknąć a na śniadanie nie mam ochoty bo mnie wszystko boli łącznie z gardłem więc mamy błędne koło:confused2: do tego wywaliłam nie tą notkę ze szkoły co powinnam i miałam stare daty zamknięcia szkoły i jak pojechałam dzisiaj z cieszącym się Wiktorem tak pocałowaliśmy klamkę:confused2: więc w zadośćuczynieniu mówię dziecku że jedziemy do "Go Bananas" znowu radość zajeżdżam a tam otwarte od 11:wściekła/y: znowu płacz no to jedziemy do lidla po gofry znowu radość zajeżdżam ...szlag nie wzięłam portfela :confused2: znowu płacz i powrót do domu w mega korkach bo tylko jedna strona ulicy otwarta bo coś tam robią :eek::confused2::confused2::confused2: wjeżdżając na osiedle znowu płacz bo mijamy przedszkole do którego Wiktor chce iść i kolejny zonk cały tydzień tam nie pójdzie bo państwo tego tygodnia nie opłaca :no: więc zapowiada się wręcz cudowny dzień jupiii :confused2::confused2::confused2::confused2:
Lubiczanko super że się Reksio znalazł :tak::-)
Kasiuleczka a kysz ból a kysz ;-);-);-)
 
madbebe On tam obok sportowa hale dostal do malowania, maja tam byc zawody pilkarskie. Nie wiem dokladnie,w ktorym to jest miejscu, ale gdzies obok Agi. A moich foteli niestety domyc sie nie da, bo to nie zwykla farba tylko jakas tam. Ogolnie mam czyste siedzenia, tylko te biale plamy....masakra jaka jestem wsciekla.Jakby nie mogl czegos poscielic i siadac tylkiem na poscielone!Ale nie...po co. Plus zrobil dziure w jednym siedzeniu, wiec nowe pokrowce sa nieuniknione. ALe tylko na przednie siedzenia sobie kupie, bo z tylu sa ok. Ano...odwiedzic musisz koniecznie :-) Zapraszam.Moze w nast tyg?

pauletta wspolczuje!Napij sie mocnej kawki na "lepsza" reszte dnia.
 
Larcia-to takie buty:eek:Rzeczywiscie moglby uwazac.Ale powiem Ci ze ja musze sprzatac auto prawie zawsze jak chce gdzies jechac bo A. robi w nim masakre.W ogole smieszna sprawa,bo sprzata samochody,a nasz wyglada poywornie. Nie myty byl dokrych kilka miesiecy:confused2:
Przyszly tydzien..hmmm,chyba ze do 4go mi sie uda.Pozniej tesciowke bede miala...;-)
pauletta-moze nie bedzie tak zle:tak:;-)czego Ci zycze!:tak:
 
siemano

co za pogoda a wczoraj bylo tak ladnie...
AL w szkole..od jutra ma wolne... wiec w domu bedzie wesolo..
dziewczyny a gorze bajki ogladaja..
zupka robi sie ..lece zaraz umyc podlogi i spokoj..

milego dnia
 
reklama
Bry:-)
Pauletta ale miałaś rano kołomyję:sorry:Sam zonki:-DOby reszta dnai była lepsza i spokojniejsza:tak:
...w Pl mial swoje auto ale zarejsrowane na ojca,a on jako wspolwlasciciel.teraz tutaj ma 67% znizek:)
No dokładnie w takiej sytuacji jest P:tak:Też auto jest na tatę a P jest współwłaścicielem:tak:Ale z tego co piszecie to jednak trzeba popytać,dopytać bo jak widać różne praktyki w ubezpieczalniach z tym zrzekanie się polskiego ubezpieczenia:sorry:
Kasiuleczka bezbolesnego dnia Ci życzę:tak:
Aniaa szybkiej wizyty i czekamy na relacje:tak:Ja mam swoją wizytę jutro wieczorem:tak:
Lubiczanko tzn.co?Reksio miałby niestrawność?Czy,że może połknął duży kawałek kości...
A to Margaritta miała niedawno urodziny więc może dziś się imieninuje?:sorry:
Tak czy siak,wszystkim Małgorzatom i Martom życzę spełnienia marzeń:tak:

33erm15.jpg
 
Do góry