reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
anineczka hahahaha:-D nie nie Jessie teraz ma ogrodzenie specjalne w ogrodzie,bo ja za łańcuchami nie jestem:/:/
 
Witam
Ja dziś busy dzień od rana, rano Oli zrobił mała akcje płaczu w przedszkolu , ale w efekcie miał good day:)
Potem zakupy dla świnki, spacer nad zatoką, i test trampoliny u Didi.
Teraz mam chwile na odpoczynek, jutro do pracy :/

Lubiczanko mam nadzieje że wszy pójdą a kysz, i super że Reksio sie znalazł!!
Patrycja śliczne czapki!
Tichonku zdolniacha z Twojego syna, no i fajnie że bedziecie mieć auto. Co do zniżek to trzeba do ubezpieczalni w PL zadzwonić i wyślą certyfikat ze zniżkami.
Paulina no wyobrażnie ma Twój Wiktor:)) Fajnie że macie już nową bryke!:)
Asieńka zdrówka dla małej.
A co do kina to możemy zrobić spotkanko, bilet dla dziecka kosztuje 3 euro a rodzic free więc sie opyla:))
 
Anineczko a wiesz może jak to jest ze zniżkami z Polski?P jest współwłaścicielem auta w Polsce i ma tam zniżki,chyba ze 60% (pewna nie jestem,coś mi się o uszy obiło:sorry2:)Czy to prawda,że musi się zrzec tego ubezpieczenia w Polsce,żeby tu być właścicielem?Tak nam jego kumpel mówił:sorry2:...Ja tu byłabym dopisana do ubezpieczenia,w Polsce nigdy nie miałam nic na siebe ubezpieczonego:sorry2:
jak my kupilismy pierwsze auto tutaj w 2006roku to M przenosil znizki z PL i tam w Pl musial sie zrzec:sorry2:w Pl mial swoje auto ale zarejsrowane na ojca,a on jako wspolwlasciciel.teraz tutaj ma 67% znizek:)

Lubiczanko i jak tam uciekinier?wyczytalam ze odnaleziony:tak::-)
pauletta ale Wiktor ma pomysly-kumaty z niego chlopczyk:)
chorowitka oczywiscie zdroweczka zycze:)\\

ja dzis wyszlam z mlodyma na miasto..nie bylo nas 3h:tak::-)...bylo tak pieknie ze szkoda bylo siedziec w domu:)
pozniej zaliczylismy wszyscy kawke u znajomych na osiedlu:)
 
ja tez bralam certfikat o znizkach w Polsce i nie tlumaczylam bo po polsku i angielku bylo:) wystarczy im powiedziec:) no i nie zrzekalam sie niczego ....i potwierdzam - przez 2 lata jesli na przyklad sprzeda sie samochod a nie kupi i ubezpieczy nastepnego to znizki przepadaja:)
 
tichonek właśnie dzisiaj byłam w axa i nie trzeba nic tłumaczyc,nic sie zrzekac bo wujaszek wykupował i tam wystarczy 4 lata zniżek z pl i dalej ma ubezpieczenie w pl:-)
 
Witam wtorkowo:)
No Reksio się znalazł,ale...coś się z nim dzieje niedobrego-piszczal w nocy tak żałośnie-J myśli,że może to przez to,ze sie pokusił dać mu kość po kurczaku:(((Wszy-3bite godziny wczoraj-najpierw grzebykiem,potem palcami wyciągałam-masakra...Ale dzis sprawdziłam zaraz jak tylko sie Dadzia obudziła-i z czyściutkim sumieniem mogę ją puścić bo czyściusio-mam nadzieję,że na stałe,i ze mi dziadostwa nie przytacha,bo to jednak nie na moje siły:(
Marta-no nie wiem jak z tą axą,bo kiedy chciałam Mamę ubezpieczyć to powiedzieli,że 0zniżek póki się nie pozbędzie tego z PL(???).Tak więc nie ubezpieczyłam jej w końcu:/
Kasiuleczka-jak samopoczucie?I mięśnie?Dziś już dobrze???
Aaniu-miłej i sprawnej wizyty-i wspaniałych wrażeń:)))
Anineczko-nie,no do schroniska jak na razie go nie klasyfikowali,ale ile się za nim nałaziłam to moje:(Ale teraz jak jest na dworze to tylko na łańcuchu od Marty(dzięki)
Tichonek-musicie podzwonić,poorientować się-ale jeśli P nie ma w Pl auta ubezpieczonego(obecnie)a miał,to znizki powinny przejśc:)))
Miłego dnia dla Was-choć deszczowo przynajmniej dla mnie słonko zaświeciło-oby tak zostalo:)))
 
reklama
Do góry