reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hahah w moim snie wyglądałas zajebiście, az ci zazdrosciłam :-D

Pauletta moj Eryk kiedys zrobił śnieg ze styropianu, fajna zabawa dla dziecka gorzej dla mamy, tydzien odkurzałam to dziadostwo
 
Kamcia,Didi dzięki za zabranie nas do kina ;-)
didi trampolina stoi?:rofl2:
nie ma za co :-) a trampoline wlasnie skrecilam..rece nie bola jak jasna d..ale luz... nogami zapieralam sie aby naciagnac ta plachte do skakania ale juz jest i wlasnie testuja ja na ogrodzie . wiec radocha na calego ..
patrycja sliczne te czapusie...
PAmietam ze Didi tez sie uczyla szydelkowac z youtube;-)
tak dokladnie mnie tez youtube skolilo w szydelkowaniu..hihi.. szybko i latwo
Lubiczanko mam nadziejej ze uciekinier szybko znajdzie sie
 
Moniadan P też ma ubezpieczenie w PZU:tak:
Jakby tak dawali zniżki za bezwypadkową jazdę od dnia otrzymania prawka to ja bym miała na pewno bo ja prawie 13 lat mam prawko i ani jednej stłuczki:-p(bo nie jeżdżę:-D)
 
Tichonek-nikt tam wnikal nie bedzie czy jezdzilas przez ten czas czy nie,a to ze tak dlugo masz prawko to duuuuuzy plus;-)
didi-ja tez pewnie na Twoim miejscu sama bym zlozyla nie czekajac na meza:-)Pogoda jest niech dzieci korzystaja:tak:
lubiczanko-jak tam poszukiwania?Owocne mam nadzieje:tak:3mam kciuki!


Sie 'obrobilam',teraz ide film konczyc. Ogladam 'Zapowiedz' i powiem ze niezly:happy:
 
hejka.

moj p w zeszlym tygodniu byl chory i bral antybiotyk:-(. no i zarazil zuzke i ma katarek i kaszelek:-(. bylam dzisiaj u gp bo mala miala kontrole w 6 tygodniu zycia i lekarz powiedzial ze wszystko jest dobrze, to jest lekki katarek i poprostu scieka do gardelka i powoduje kaszelek a Zuzia rozwija sie prawidlowo;-). teraz wazy 4,55;-):tak:. kupilam w aptece kropelki do noska dla Zuzi:tak:.
 
lubiczanka znalazla psa,u weterynarza:-Dwłaśnie znalazłam łańcuch po Jessie to zaraz podrzuce
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry