reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku - ty się dowiedz, co z tym ubezpieczeniem z PL... bo mój A ma tutaj 2 samochody na siebie, zniżki brał sobie z PL (tłumaczył u przysięgłego), a w PL też ma auto na siebie, płaci ubezp itp i nic się nie zrzekał...
Pauletta - no widzisz, jakie masz pomysłowe dziecko;) widać przedszkole robi swoje:) brawa dla W, no i gratuluję zakupu nowej bryki;)
uciekam - słoneczko świeci, cieplutko - trzeba korzystać:)
 
reklama
Wiedzialam,że dziś chu..steczkowy dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Noż ku^%$&a jego mać-pies mi uciekł:(((((((((((((((Masakra-ledwo Dadzię posadziłam na wyczesywanie a tu Marta dzwoni,że Reksio za jej kumpelom do miasta polazł...Daniel śpi,Dadzia czeka a facet mi okna w chacie uszczelnia...ale dokładnie 3minuty pózniej siedzę w aucie,jadę tam,gdzie go widziano i co-jajco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No się pochlastam...Potem zrobilam sobie jeszcze z dziećmi spacer po Cashel-może gdzieś się zbunkrował-ale ani śladu:(((W drodze do domu ryczałam jak głupia:(((((
A wszy-odpukać poszło strasznie dłuuugo,ale oby skutecznie...Sobie tez zapodałam specyfik,ale jak u Dadzi przy wyczesywaniu od groma,to na swoich ani nic nie znalazłam-jestem dobrej myśli...W domku nic przez te akcje dziś nie zrobiłam-zaraz jedę znowu w teren-szukać tego mojego pchlarza:(((
Patrycja-bomba czapusie
Tichonek-cieszę się,że będziecie właścicielami autka:)))Wiadomo opłaty itp,ale co własne to własne:)
Pauletta-brawo dla Wiktora-ależ on pomysłowy"Dobromir"A tekstem o wszach wywołałaś meeega uśmiech u mnie-a dziś to cud naprawdę jakis:)
Andzulina-korzystaj,korzystaj-jest przepięknie
Anineczko-wcale się nie dziwię Twojemu Tatusiowi-ja też jak kryminalistka wpadłam i wypadłam z tym srodkiem...Dla mnie to jest wstydliwa sprawa-tym bardziej,że moje dzieci są naprawdę czyste-tylko co poradzę,że ludzie posyłaja dzieci do szkoły ze wszystkim co je dopadnie-od insektów po choróbska:(((
Renni-dobrze Cię widzieć-zaglądaj!!!!!
A teraz lecę...
 
hejka, ehhh taka ladna pogoda a ja dzis przeleze na kanapie , chyba cos xle spalam wstalam taka obolala plecy i szyja mnie napieprzajá masakrycznie, ze glowá to na boki ruszac nie moge. Juz M mnie nasmarowal roznymi specyfikami mam nadzieje ze szybko mi to minie.:-:)-(
A burdel w domku taki ze masakra, jedynie rosolek wstawilam, i M obcielam bo te zadania wielkiej gimnastyki nie wymagajá. Teraz leze, M zabral mlodá na spacerek :szok:zeby chwilke pobiegala po swierzym powietrzu a poxniej wybywa do Dublina a z Dublina do Londynu i wroci w srode.
Tichonku hi hi normalnie synek zakochany po uszy:-D
Patrycja sliczne czapunie( ja szydelko mam ale jakos weny brak na szydelkowanie za to mam co innego na tapecie - skladam i skladam trojkáciki do Origami 3D) ha ha mój M sie smieje ze powinnismy dziekowac Bogu za You Tuba bo tam doslownie mozna znalexc wszystko.
Pauletto brawa dla Wiktorka
Lubiczanko o mamusiu:szok: zebys sie szybciutko pozbyla tych nowych "lokatorów"
 
Witam!
Nadrobilam:happy:
Wpadam na szybko,bo niedawno wrocilam z zakupow (w weekend jakos sie nie ruszalismy..:-p),polozylam mala i lece cos ogarnac i jakis obiad zrobic,a pomyslu brak:baffled:
lubiczanko-i ja mialam wszy,pamietam jak dzis smrod tego plynu i te foliowe worki wlasnie:baffled:Mam nadzieje ze juz sobie poszly na dobre.Te szkoly:nerd:
Tichonek-wiedzialam ze wyjdzie dobrze.Sie sluchaj na przyszlosc!:-p;-)Dacie rade.I Ty mobilnosc zyskasz;-)

Chyba i ja skocze z mala na plac zabaw jak wstanie,bo slicznie jest.
A teraz takie wycie i wygibasy jak sie ja z podworka zabiera ze szok:dry:

leeeeece;-)Milego dnia!
 
Lubiczanko jak najszybciej płot jakiś kombinujcie bo będzie zwiewał co chwilę.Oby się odnalazła powsinoga :sorry2::sorry2:

Pauletta no jaki pomysłowy Wiktorek,dzieci to mają wyobraźnię,ja nigdy nie pomyślałabym,że z kaszki można śnieg zrobic ;-);-)
 
reklama
Hey
Nastukałyście troche, miałam problem z nadrobieniem ;-)

Lubiczanko, oby wszy juz nie wróciły i szybkiego znalezienia Reksia, mysle ze powiniem sam przyjsc do domu...? :confused:

Tichonek, a w jakiej ubezpieczalni macie auto w Pl? my mielismy w PZU, 60% znizek przeniselismy sobie tutaj do Axa, w PZU wypisuja zaświadczenie po polsku i angielsku i nie trzeba to zadnego tłumacza, nie wiem czy trzebe sie zrzec ubezpieczenia, bo my samochow sprzedalismy wiem jedynie ze po 2 latach od sprzedaży znizki tracą waznosc, mam kolezanke w PZU to moge zapytac
ja w pl byłam współwłascicielem a tutaj nie :baffled:

Pogoda super, bylismy przed chwila na rowerkach, a teraz dzieci poszły spac, Eryk powiedzial ze tez idzie na drzemke :szok:
wczorajsze roladki wyszły niebo w gebie, :-) zostały jeszcze na dzis, :tak: za godzinke przychodzi kolezanka

Pauletta te seanse sa co niedziela o 12:30 ale to mala sala i zawsze duzo ludzi i trzeba bilety bookowac on line albo zaraz o 12 do kasy ruszac
Anineczko, no własnei nei dziwie sie ze zabrakło bo czesto brakuje jak ktos po 12 przychodzi, a ty sniłas mi sie ostatnio, byłas w obcisłej niebieskiej któtkiej sukience i wygladałas super!!! :-D nie wiem skąd takie sny mi sie biora :zawstydzona/y::rofl2:
 
Do góry