reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

Lubiczanko przejdzie jej po tym plynie,zobaczysz.Wszy szybko sie przenosza do czystego dobrze ze zauwazylas.Moje szwagierki corka ostanio ze szkoly przyniosla,rano ja uczesala wrocila ze szkoly i mowi ze glowa ja swedzi ta jej kucyk do gory a tam normalnie juz sobie jajeczka skladaly miala tego tyle ze musiala jej wlosy sciac a miala prawie do pasa,uzyla tego specyfiku i nie ma,ale to tez pewnie do czasu dopoki ze szkoly znowu nie przyniesie,rozne sa dzieci niektorzy rodzice z tego co szwagierka mowila ze uwagi nie przywiazuja za maja wszy i puszczaja do szkoly

Tichonku coz za wyznania :-D no i super ze z autkiem sprawa tak sie potoczyla,zrobicie i bedziecie smigac dalej.Ja to w sumie nie mam zielonego pojecia odnosnie aut bo moj J tym sie zajmuje i pracuje w zawodzie ja tylko dupsko woze:-) w razie jak bys potrzebowala namiary na szrot w poszukiwaniu czesci to pisz moj J kilka zna
Ja ostatnio odwiedzilam H&M i dla Natalci kilka fatalaszkow kupilam.
Wczoraj zamowilam sobie posciel do wozka :-)kolderka z podusia i powloczki za 39 zl plus 15 zl przesylka :-)

Pogoda kiepska ehhh
Milego dnia zycze
 
reklama
Lubiczanko wiem,że to nic przyjemnego,ale nie tragedia:tak:Fakt,że z dziewczynkami jest gorzej bo zazwyczaj więcej włosków mają,ale jak Andzulina pisze-takie są teraz specyfiki,że nie bój nic:sorry2:
Ja też miałam w podstawówce:baffled:Dostałam jako bonus od fryzjera:baffled:A takie france wielkie i trudne do wytępienia,że ani szampon przeciw wszom nie działał,ani denaturat:baffled:W końcu mi tato głowę wyprał w proszku IXI i był spokój...Ale jak ten proszek strasznie gryzł w głowę:szok:Brrr....Potem tylko wyczesaliśmy gęstym grzebieniem i bye,bye gratisie:sorry2:
Aniaa dzięki,już mamy części:tak:Teraz tylko czekamy na tego rzeczoznawcę bo dopóki on się nie wypowie nie możemy nic ruszać:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko ja pamiętam ze miałam też lokatorów jak byłam mała, ze szkoły przyniosłam i mama mi głowę szamponem dla psów przeciw pchłom umyła i tez wyzdychało paskudztwo :)

U mnie dziś pogoda bardzo ładna słonko świeci o 12 mam sesje obrobię się w godzinę bo to starsze dzieci później skocze na spacer z dziećmi bo ferie się zaczęły

ostatnio faze złapałam na szydełkowanie :D
IMG_5477.jpg

IMG_5468.jpg

IMG_5474.jpg
 
LUbiczanka wspolczuje wszy:(fullmarks taki plyn na 10 minut wlasnie jest najlepszy:) najwazniejsze zeby baaaardzo dokladnie wyczesac po zabiegu wlosy:)tym specjalnym grzebieniem i rekami wyjac to ,co jeszcze znajdziesz....zmudna robota ,ale tak trzeba ....no i ja to wszystkie szczotki do wlosow i gumki wyrzucalam i kupowalam nowe...tak na wszelki wypadek:)
musisz pamietac ze jesli powtorzysz kuracje za tydzien to preparat moze nie zadzialac niestety....moija Kamila przyniosla mi to dziadowstwo 3 razy:wściekła/y:...no i trzeba uwazac bo one leza do takich wysterylizowanych wlosow jak cholera niestety
w aptece mozesz kupic specjalne szampony i wciagiem z tea tree...jest tez specjalny olejek z tego wlasnie....ja nakladalam na konce wlosow go przed pojsciem do szkoly....tego zapachu nie lubia wszy i powinny je odstraszac:)
 
reklama
Witam

ale fajnie,ferie :rofl2:

Lubiczanko kurcze oby wszy poszły szybko w zapomnienie.Też miałam w podstawówce,udało się uratowac długie włosy ale ile się moja mama nasiedziała ze mną wyciągając gnidy to uuuuuch.
Ojciec poszedł do apteki,a że mu wstyd i głupio było to poprosił na ucho aptekarkę o coś na zmechanizowany łupież...a babka ,że ona nie wie o co chodzi,nie wie co to zmechanizowany łupież,na to babka stojąca za ojcem na całą aptekę,że chodzi o wszy...ojciec czerwony wyszedł z apteki :-D nie wiem dlaczego się wstydził,ale kiedyś to był jakiś temat tabu :dry:

patrycja no piękne są czapusie :-):-) talent masz,nie ma co;-) ale,żeby z youtuba się nauczyc,dobry pomysł ;-)

Tichonku super,że autko będzie wasze.Za tax co 3 miesiące będziecie płacic 94 euro ,tak więc nie jest źle ;-)
wczoraj wykupiliśmy ubezpieczenie w 123 za niecałe 900jurków,co prawda depozyt na pierwszy raz to prawie 300euro,ale później już okolo 60 miesięcznie ubezpieczenia :tak: ale wy będziecie pewnie mniej bo ty masz full driving licence,a nie tak jak ja learning :sorry2: najgorzej jest z pierwszymi opłatami :sorry2:

moniadan no właśnie na Tanglet się spóźniliśmy,nie było już biletów,tak wiec Eryka nie widzieliśmy :sorry2: Ale miś Yogi też był fajny,tylko mój M mówi,że trochę za głośno bo nie dało się spac w kinie :-D:-D

Kamcia,Didi dzięki za zabranie nas do kina ;-)
didi trampolina stoi?:rofl2:
 
Do góry