reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonku Radek jest the best!!!:-D
nie wiem czy dobrze zrozumialam...ale tera zto wy musiecie zaplacic to ponad 500e rzeczoznawcy?plus robota autoa tak?wiec nie wiem czy w takim wypadku oplaci sie robic to auto?
ja tam nie wiem jak jest z tym rzeczoznawca po wypadku...ale kolega kupila raz auto ze szrotu z Celbridge ,auto mialo lekko skasowany zderzak i zgieta lekko maske przednia i blotnik lewy chyba.
On go kupil za male pieniadze-sam jest blacharzem wiec odeszla mu robocizna tylko tyle ze do warsztatu pojechal i mu kolor polozyli.
Dolozyl do auta nie wielkie pieniedze.
Ubezpieczenie przelozyl z poprzedniego samochodu...tax jeszcze mial jak go kupil.
Pozniej ubezpieczenie mu sie skonczylo,wiec wykupil nowe...tax tez sie skonczyl i co sie okazalo?
ze auto jest wyrejstrowane tzn nie ma go w taxie.Przychodzily mu papiery tak jakby auto bylo wlasnie zgloszone do kasacji.
Kilka listow poszlo do shannon -glowna siedziba taxu i spara sie wyprostowala...auta jezdzi do tej pory...i nic nie musial placic.:no::sorry:
 
Larcia - no widzisz - wiedziałam, że dzwonią w kościele, ale nie byłam pewna w którym;P hehhee nie dogadałyśmy się do końca
Tichonek - ja się nie znam na samochodowych sprawach, bo od tego mam mężowskiego, ale trzymam kciuki, żeby było po waszej myśli i nie pociągnęło za bardzo po kieszeni. a Radziu - no niezły amant z niego rośnie - już w tym weku takie komplementy i wyznania...

i pytanie trochę z innej beczki - Anineczka, Kamcia nie krzyczcie...;) - gdzie ja mam znaleźć Child Benefit Number??? potrzebuję do jednej formy do socjala i nie mam zielonego pojęcia skąd to wziąć;/
 
Witam i zmykam , padam po busy weekendzie, nie chce mi sie jutro wstawać i zawozić Oliviera:/
Ide poczytać i spać:)
Dobranoc
 
Nie,Ewelcia za tego rzeczoznawcę zapłaci szef z puli tych 1700E,więc jemu jakieś 1100-1200 zostanie za auto i da nam je za darmo.A P kuzyn grzebie przy autach już nam znalazł drzwi i błotnik za jakieś 150E.On by to z P sam zrobił bo się na tym zna i lubi:tak:Do tego dojdzie lakierowanie...Powiedział nam,że powinniśmy się zmieścić w jakiś 500-600E:tak:więc myślę,że nieźle jak na to auto.Tym bardziej,że ma NCT na 2 lata:tak:
 
Tichonku acha,no jak tak, to ok...pewnie ze sie oplaca:)jednak P ma dobrego szefa:)
a wlasnie tez tak pomyslalam ze drzwi i blotnik np. no i zderzak mozna na szrocie kupic:)
 
helloł z wieczora

Tichonku
to my dziękujemy za towarzystwo :tak: tekst Radka mnie powalił :eek::-D:-D Mogłas cyknąć fotke - kiedyś byłoby czarno na bialym:-D:-D raczej biało na czarnym- bo to na tablicy. Podrap Mateuszka w piętkę:cool2: aaa i nie ma za co- G - jeszcze i tak wróci do "tematu" :confused2::-D

Sandrula
sie spózniłam troszkę jednak najszczersze zyczenia dla Maluszków Twych :tak: zdrowia przede wszytskim;-)


i dla męzowskich Didi i moniadan - wszystkiego dobrego;-)
 
reklama
Do góry