reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Bry:-)
Oj tam,oj tam,Lubiczanko:sorry2:Trzymaj dobry fason,nie zakładaj ,że będzie źle;-)Pamiętasz jak się nam zeszły tydzień zaczął?No,to pewnie u Was nie tak tragicznie;-)
Big-Hugs-to-say-THANK-YOU-for-all-the-lovely-images-333-shiriny-17154032-350-350.gif

Mój starszy chłopak w pracy,średni jeszcze śpi a najmłodszy walczy:-)
Błogi spokój:-)
Byliśmy wczoraj w H&M,tak tylko miałam zajrzeć a wyszłam ze spodenkami i czapeczkami dla bąbla:zawstydzona/y:Mam szmergla:baffled::-DNawet nie wiedziałam,że tam są takie śliczne rzeczy:-)
Deszcz pada,zimno...Muszę coś wymyślić co tu robić z Radkiem cały dzień:sorry2:
Margaritta różowo na czarnym jest napisane:-DI wyznanie nadal na tablicy widnieje więc trzasnę dziś fotkę:tak:
Asienko to bardziej mój P wymyślił:tak:Z jednej strony fajnie bo wreszcie auto nasze będzie i będę musiała zacząć jeździć:szok::szok:A z drugiej,tyle nam wydatków w związku z jego utrzymaniem dojdzie:dry:No i ta naprawa teraz:baffled:Też nie wiem skąd na to weźmiemy:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)


Asienko to bardziej mój P wymyślił:tak:Z jednej strony fajnie bo wreszcie auto nasze będzie i będę musiała zacząć jeździć:szok::szok:A z drugiej,tyle nam wydatków w związku z jego utrzymaniem dojdzie:dry:No i ta naprawa teraz:baffled:Też nie wiem skąd na to weźmiemy:baffled:

Najważniejsze, że auto będzie Wasze, ubezpieczenie na raty możecie sobie przecież rozłożyć, mniej odczujecie. A P to mądry gość:-)
 
Tichonek-a no właśnie jak dla mnie tragedia-Dadzia przywlokła wszy i choć u mnie J nic nie znalazł,to profilaktycznie sobie zapodam szampon na łepek.a Dadzia przez to do szkoły nie poszła(nie chcemy zabawy w"podaj dalej") i już z workiem na głowie siedzi...Ja muszę czekać na J ,bo za dużo mam tego-wlosów znaczy się,na głowie...Nigdy nie miałam z tym robactwem stycznosci i J mnie uswiadomił co to-a ja głupia myślałam,że Dadzia ma łupież-a to gnidy:(((((dramat:((((
 
Lubiczanko - nie łam się - prawie każdy to przechodzi;) a teraz takie specyfiki robią, że kilka dni i śladu po "gościach" nie będzie;)
 
Lubiczanko - nie łam się - prawie każdy to przechodzi;) a teraz takie specyfiki robią, że kilka dni i śladu po "gościach" nie będzie;)
Andzulina-oby...No właśnie dziś raniutko poleciałam po taki specyfik-niby ma go mieć 10min(ja przedłużam i juz siedzi 15minut z tym)i po tygodniu dla pewności powtóreczka-zobaczymy czy zda egzamin:-(
 
reklama
Do góry