reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witam
My po urodzinkach u Sandrulinskiej - pyszności same a torty mniammmmmmmmmmmmm:-):-D:-) dzieki za super imprezkę, dzieciaczki sie wybawiły, Asia padla w aucie jak wracalismy
poczytam pozniej co tam u was,
milej niedzieli;-)
 
Asienko r, Aniu a zla nie jestem przez to ze wczesnie wstala w niedziele, nawet sie ciesze, bo poxniej wieczorem idzie wczesniej spac i mam spokoj i wieczor dla siebie. Zdenerwowala mnie swoim pyskowaniem ledwo oczy otworzyla.
 
Hey
Didi, torcik fajny, ja nie mam takich zdolnosci i zrobiłam tylko babke majonezowa, ale M ja lubi wiec to sie liczy, no i oczywiscie rolady robie i kluski śląskie, matko ile roboty z tymi roladami, terAZ na chwile usiadam od rana

Didi, dla twojego P tez wszystkiego co najlepsze!!!
tort-sexi-diavolita.png


Simon z Erykiem pojechali do kina na Tanglet, to widze ze bedzie niezłe spotkanko w kinie :-D:-D:-D
gdyby nie byla tak zajeta w kuchni to tez bym jechała :-)

oki wracam do garów, miłego dnia mamuski
 
Solenizantom zycze wszystkiego najlepszego...(Haneczce ,Szymonowi i mezowi Didi);-)jak jest wiecej solenizantow to im tez zycze wszystkiego najlepszego;-):-D.

Ale dzis pizdzi...wyszlismy z mlodym na spacer ale po plogodiznie wrocilismy bo nie dalo rady..a malo tego zaczal padac deszcz..wiec siedzimy w domu.
Miala kolezanka wpasc po 16 ale jej nie ma jeszcze
 
monia, didi dla mezow wszystkiego NAJ

Andzulina ja bylam z Amanda na gnomeo and guliet,ale didi i tak spotkalam :-)

My do kina prawie co tydzien chodzimy, a teraz sa naprawde fajne bajki. Widzialysmy i tangled i yogi bear i gnomeo and guliet. Niebawem ma byc winnie the pooh i smerfy :-)

Padam dzis juz na twarz,bo jeszcze male zakupy, M odwozic w ta i spowrotem do pracy, bo mialam dzis auto, tylko dzieki temu. Wiec...padam!W dodatku cos mnie kosci lamia, albo taki dzien, w kazdym razie przebieram sie w pidzamke i zmykam pod koc.
 
Witam niedzielnie
Monidan,Didi-dla Waszych polóweczek wszystkiego najlepszego!!!
Padam-dziecię moje najstarsze mnie przy grze wykończylo;)))
Aaniu-dziś już lepiej i mniej marudny...A Tobie OPR się należy jak widzę-oszalałaś????Nie wariuj z tym wiciem gniazdka!!!
Monidan-liczy sie gest i chęci-dobrze,że cokolwiek chciało Ci sie pichcić:)))
Didi-smakowitości...robicie mi ochotę na słodkości:)))
 
reklama
Bry:-)
didi,moniadan najlepszego dla Waszych mężowskich:tak:
Sorki,że mnie wczoraj wywiało i zostawiłam Was niedoinformowane,ale P był w pracy parę godzin więc po śniadaniu wzięłam się za mycie podłóg i tak mi to długo zeszło:zawstydzona/y:Kilka razy musiałam przysiąść,żeby odpocząć:eek:Potem P wrócił z pracy,skoczyliśmy na zakupki,powrót do domu,obiadek a wieczorkiem Margaritta z rodzinką wpadła:tak:
Co do auta to ubezpieczalnia wyceniła go na 1700E:szok::-)Tyle dostanie P szef za nie,ale...jeśli chce,żeby można było auto znów ubezpieczyć to musi go rzeczoznawca obejrzeć i wystawić papierek,który kosztuje: jakieś 200E za orzeczenie,że można tym autem jeździć teraz,przed naprawą i 350E za orzeczenie,że po naprawie można tym autem jeździć i ponownie je ubezpieczyć:sorry:Tak więc P się z szefem dogadał,że jeśli rzeczoznawca dopuści auto do dalszej jazdy to szef bierze pieniądze z ubezpieczenia,czyli jakieś 1100E a P bierze auto w takim stanie jakie jest:sorry:Szef się zgodził:tak:Czyli ubezpieczenie będzie na nas,wszystie opłaty juz należą do nas no i naprawa auta też we własnym zakresie.Trochę nam wydatków dojdzie:confused2: przez babsko głupie:confused2:Ale koniec końcow auto będzie nasze:tak:
Margaritta dziękuję za wczorajsze odwiedziny,G fatygę i filmy:tak:Wyobraź sobie,że jak Radek się kąpał a ja jego sypialnię ogarniałam wieczorem to znalazłam coś napisane na tablicy:sorry:Mój syn napisał-cytuję dosłownie:"Zabse bete z tobo Ńkola":eek::-D:-D:-DJa pierniczę,jakie wyznanie:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry