reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aaniu-no tak sobie muszę przyznać-znowu dziś maszerowałam kilkanaście razy z naszej sypialni do jego,w dodatku J się przekonał na własne ocxzy jaki nasz syncio najmłodszy potrafi być mega męcząco-marudzący...Poprzestawiałam mu łóżeczko-moze lepiej mu się będzie spało???Oby...A przed chwilą na gardełko dałam mu(zostanę pewnie zlinczowana;))lodzików ciutkę-jesli po mnie odziedziczył nie tylko gruzliczy kaszel to mu pomoze;)))
Tichonek-oj cos długo na konsumpcji Ci schodzi;)a ja specjalnie szukałam Twego kolejnego posta,bom ciekawa co z autkiem:(((
Didi-u Was też zdrówka-dla Wszystkich!!!
 
reklama
Hey mamuski ale to dzis pustki
Tichonek, to musiała byc baardzo głodna :-D

Wszystiego Najpiekniejszego dla Hani
mam_4_lata.jpg


My rano, polska szkoła, zakupy, a pózniej M przekopal ogródek, zrobil grządki i posadzil pietruszke, cebule i rzodkiewke :tak: :-)
Emma poszła spac o 14 i obudziła sie dopiero 18:20 :szok::szok::szok: budzilismy ja, ale mówiła ze chce spac i sie przykrywała kołdrą, to teraz czeka nas dłuuugi wieczór z dziećmi
 
Witam wieczorkiem
MoniaD ale robotny twój mąż:) Żebym ja swojego zmususiła to trzeba sie prosic i prosić..
Anavera moja koleżanka mieszka na tym osiedlu , musimy si ekiedys razem na spacer umówić czy coś:)
Ja busy dzień,zakupy, posprzątałam , pogotowałam, nawet ciasto upiekłam(średnie wyszło).
Sa u nas Anieczki , dzieci sie wybawiły już ładnie śpią a rodzice mają wychodne hihih
Dobranoc
 
no pustki dzisiaj straszne tu

a ja juz mam torcik dla mezusia gotowy


SDC18682.jpgSDC18680.jpg
..wlasnie robie salateczke gyrosik :)

Albert szaleje z radosci bo dostal wymarzona trampoline..i wlasnie schodzi do mnie na dol i mowi ze on spac nie moze bez niej i mam mu wniesc na gore ten karton..hahah bo on chce z nia spac i pilnowac aby nikt nie ukradl..
 
Ostatnia edycja:
Witam

Tichonku mialas pisac na temat auta i nic nie doczytalam chyba ze gdzies przeoczylam

Lubiczanko i jak gardelko synka,lepiej?dla niego to nowe miejsce i moze dlatego tak Ci zle sypia

Didi najlepszego dla Twojego meza...a torcik wyglada bardzo apetycznie :tak:

Kasiuleczka nie denerwuj sie...moja tez wstala przed 8 zobaczyla ze taty nie (jest w pracy) kazala mi zadzwonic do tatusia :-)

Wczoraj zachcialo mi sie poprzestawiac meble w salonie akurat J nie bylo byl w pracy a pozniej lezalam z bolem brzucha i dostalam opierdziel od swojego ;/ jak wrocil z pracy
Zgaga mi wczoraj dokuczala a w sumie to nie wiem po czym wczoraj malo zjadlam jakos taka pelna sie czulam,noga mi puchnie normalnie ta ciaze jakos zle znosze

Milej niedzieli zycze
 
Ostatnia edycja:
Hello
Dzieci od rana wariują:)
Ja zaraz zmykam śniadanko robić:)
Didi pogadam z Anieczka ja bym z chęcia sie do kina wybrała:)
MoniaD sto lat dla Szymona!
Miłej niedzieli
 
reklama
Do góry