reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ostatnia edycja:
reklama
Pojęcia nie mam o czym piszecie-ot tak sie znam na tych filtrach itp:(
Monidan-pewnie trzeba odpowietrzać cały piec czy cuś-jak do mnie przyjeżdża pan z olejem zawsze mi piec po zatankowaniu sprawdza:)
Obżarłam się obiadem i leń
 
renni wspólczuje Twojemu J. , bo pewnie Natalka sie z nim podzieli ospą:sorry2:
lubiczanko cudowna przestrzeń w Tym Twoim gniazdku:tak:
torciki:-)
 

Załączniki

  • tort tośka.jpg
    tort tośka.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 43
  • tort hani.jpg
    tort hani.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja się tak samo znam na tych filtrach jak i Lubiczanka:-pNie wiem czego on właściwie chce:-DP mi tylko mówił,że ma jakiegoś Devila z filtrem HEPA i że nie może filtra kupić:sorry2:A może go podarł?:eek::-D:-DŻe go teraz musi kupić:-D:-DKij go wie!
Sandrulińska pierwsze w życiu torty i takie super:szok:Masz talent:tak:
 
Oj Tichonku może kumpel zatrzymał się na czasach gdzie faktycznie filtry się wymieniało i worki i pamiętam jeszcze jakieś szczotki się paliły i też się wymieniało ;-):-p:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny puchne z dumy!:-) dziekuje bardzo !lubiczanko też jestem w szoku, że nawet jakoś wyglądają dobrze jak na debiut:-D
anineczko super ta machina czasu i fajne , bo polskie!:-) niektóre zdjecia są bardzo przygotowane i strój i zachowanie! wogóle super to jest pomysł! ale ja też niewiele zdjec z dziecinstwa mam:sorry2:
 
No i mam troche spokoj!!!Nilla odeslana do domu..M wreszcie na dooopie siedzi...byl w Waterfordzie pozniej znow gdzies...

Sandrula torciki sliczne:tak::-)

Od poczatku tygodnia polowalam na listonosza...bo wszyscy maja rachunki za gas tylko nie my!i dzis tez nie bylo!
M zadzwonil i pwiedzieli ze wyslali 12.02....pytal ile mamy za gas...i za 4 mieisace 330e...to duzo czy malo???
Za prad za 2 mieisace z hakiem 120e:sorry2:duuuzo czy malo?
zwazywszy na to ze u mnie piekarnik codzinnie praktycznie chodzi bo ja na diecie i kuchenke mamy na prad a ja i gotuje duzo
 
reklama
ewelcia ja za gaz miałam prawie 390 a za prąd 170e :sorry2:
ale własnie przyszedł rachunek z airtricity i mamy jeszcze do wykorzystania 180 euro ,to ten depozyt niby co wpłacilismy :-D
 
Do góry