reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek-doskonale Cie rozumiem-tez bym się zestresiła taka"niespodzianką':crazy:Ale od ładnych paru tygodni mam Ci powiedziez,że w tesco sa odkurzacze philipsa(chyba bezworkowe)w takiej fajnej plastikowej skrzynce za bodajze 60e-wiem,że trochę kaski,ale firma naprawde godna zapłaty...Ja też na wszystko ostatnio reaguje płaczem-przy skrecaniu szafy,komody,szafki pod tv-czyli od kilku dni średnio raz dziennie...Na szczęście szybko mi mija i sie ogarniam:tak:
Monidan-dla odmiany nasze dzieci maja wolny tylko czwartek i piatek w przyszłym tygodniu:sorry2:
Asieńko-bo masz małą zdolniachę-w dodatku mądrą:)))Fajnie:tak::-D
No ja właśnie tez zakończyłam codzienny obchód z odkurzaczem i mopem...Obiad w połowie zrobiony-dobry dzień:-)Tylko ten deszcz:crazy:

Nam landlord chyba taki kupił, albo podobny i śmiga jak ta lala, aż żal, że trzeba go zostawić:rofl2:. A co Ani, wymiękam:-), ciągle mama czy czyy,(mama czytu). Dobrze, że zaraz idzie spać. Ale niedługo to wierszykami z książek będzie z pamięci klepać, wie nawet kiedy kartkę trzeba odwrócić:tak::-), zdolniacha moja

Tichonku bidulko, ja to bym jszcze pewnie takim odkurzaczem rzuciła o ścianę:-p:baffled: i też bym się poryczała. Oj to Zgagusia pięknie idzie z dietką, niezła dżaga z niej będzie
Anineczko jak tam opuchlizna??
Kamciu zdrówka
 
Hej!

Dzieki dziewczyny za mile slowa!
Renni bój się Boga,gdzieś Ty się podziewała?:szok:
:-D:-D:-D:-D:-D

Dzieki za info, jak cos to kupie ten plyn, na razie nie jest tak zle.Wczoraj kupilam w aptece ZIRTEK i CALOMINE LOTION. Na szczescie ten zertek Natalka lyka bez wiekszego problemu, a jesli chodzi o krostki dzis jest juz ich wiecej ale jeszcze tragedi nie ma. Przespala cala noc i temperatury nawet nie miala.:happy:
A my czy mielismy ospe? Ja TAK ale J NIE!:baffled:
Reni oj joj oby ta ospa szybciutka przeszla, i faktycznie chyba lepiej jak sie przechodzi to jako dziecko ja mialam ospe gdy mialam 18 lat wiec masakra- wygladalam jak potwór ogromniaste bable mi powychodzily., no i 2 tygodnie w domku bylam uwieziona.
Faktycznie juz chyba lepiej jak teraz ta ospe przejdzie.
Oj to sie nacierpialas.

renni tak właśnie czułam , że to sie tak skończy u Natalki:-( boroczka:-( żeby jej to szybko przeszło! i dla Ciebie siły kochana:sorry:
Dzieki!!!!!!! No wlasnie skonczylo sie tak jak sie skonczylo! :wściekła/y:Strasznie zaluje, ze nie bedziemy w sobote:-:)-:)-(

A jesli chodzi o tego gwalciciela to brak slow:szok:
Az strach myslec ile dzieci na swiecie cierpi z powodu takich popaprancow:angry:

Misia-fajnie, ze w koncu dali wam kasiore.

lubiczanko-super macie chatke.:tak:
 
Nasz stary odkurzacz to też wyje jakby Boeing startował:wściekła/y:
Chciałam ten: Buy Morphy Richards Vorticity Bagless Cylinder Vacuum Cleaner. at Argos.ie Jaka przecena!:szok::szok::szok:Ale oczywiście nie ma go już,się nie dziwię wcale:sorry2:
sprawdzalam i w carlow juz go nie ma i w Portlaoise rowniez:baffled:
tez bym sie wsciekla ...wcale Ci sie nie dziwie ze sie poplakalas..

Lubiczanko ale chawira...ile miejsca...ja niby mam 3sypialnie,ale male..i na dole tez mam malo miejsca,ale nam wystarczy...wczesniej mialam jeszcze mniej!

W sumie to nie wiem czy Szym ma dzis imieniny,maly jest wiec uwago jakos nie przywiazuje do tego.

Pauletta jak tam Wiktor i Zuzia?juz lepiej?czy lepiej nie mowic?

wow...Zgagus niezle schudla...mi znow waga podskoczyla z 57,4 na 57,8:baffled:kg:sorry2:...
mam nadzieje ze ruszy mi sie troche w dol...
 
Witam
dzis w szkole było przedstawienie,dzieciaki świetne :-):-D
a później kawka i ciasteczka z rodzicami.

Nooo opuchlizna dalej jest :baffled: a nie mogę jej płukac szałwią czy też dentoseptem bo jak wypłukam skrzep to będzie groziło suchym zębodołem,tak więc przykładam zimne i wcinam lody.Ale cały policzek i podniebienie bolą :baffled:
jutro impreza,wprost cudownie :dry::baffled: może jakiś makijaż maskujący?

Zaraz się biorę za sprzątanie,później postaram się sama sobie włosy wycieniowac bo już nie zdążę do fryzjera,muszę farbę zakupic bo odrost już spory.
Jeszcze przydałoby się do weta z kotem skoczyc.
m miał miec dziś wolne,ale niestety pojechał do roboty co skomplikowało mi trochę dzień :sorry2:

Tichonku o ludzie to Ci odkurzacz! Masz rację,zamknij drzwi i pod żadnym pozorem tam nie zaglądaj! ja tak robię jak mnie kole w oczy burdel w play room :rofl2:
My mamy odkurzac dyson z filtrem hepa i powiem szczerze,że sama dla siebie nie kupiłabym takiego....szczotkę mam do dupci i jest taki jakiś normalny,żadna rewelacja,a sądzę,ze z filtrem hepa można coś tańszego kupic :sorry2:

ewelcia przytyłaś tylko 400gram kobieto,nie zadręczaj się :-p:tak:
 
Ewelcia, 0.4 kg to zaden skok, w koncu caly czas to 57 ;-)

No i kiszka, przyjechali z olejem, włączam piec a on nie działa :no::crazy:
 
No właśnie P kumpel jakiś czas temu mówił,że ma jaja ze swoim odkurzeczem:sorry2:Ma z filtrem HEPA i wszędzie jeździł,żeby ten filtr wymienić i nigdzie nie ma,sprzedawcy rozkładaja ręce:sorry2:Często się ten filtr wymienia bo ja nie w temacie?:zawstydzona/y:A teraz większość odkurzaczy z tym filtrem to czemu tak trudno go kupić?:baffled:
 
reklama
Do góry