reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko w argosie mozesz kupic np.mozesz kupic w hobebase w wodisie moze byc?
Znajomi kupowali dwa lata temu to 100e placili...ale oni kupowlai juz to takie wieksze co na podlodze sie stawia i chyba zbiornik ma 5litrowy...bo wiem ze sa tez male.
Anineczko jakos zbytnio nie oszczedzalismy..ale ja tez nie lubie jak jest znow za goraco...znajomi mieli za dwa miesiace 170e a za tamte dwa 130e ,wiec my nawet wiecej mamy..i powiedziec moge ze oni mieli cieplej ,jak dla mnie za goraco...a caly czas sie smiali z nas ze my, duzo nie grzejemy ...:sorry2:bo oszczedzamy:sorry2::baffled:a teraz wychodzxi ze my wiecej grzalismy:crazy::rofl2::-D.
 
reklama
ja tylko na chwile, zaraz lece na zapiekanki:-D, poszukiwan ciag dalszy, wczoraj ogldadalismy rudere:-:)-:)-(, a zdjecia zrobione jak wczesniej ktos mieszkal, pytam agentke kiedy ostatni raz ktos tu byl i wietrzyl bo stechlizna daje a ona ze nie wie, moze 2-3 m-ce temu, ale pewna nie jest, dzis ogldalismy domek, ktory wlasnie byl docieplany ;-):tak:ale jutro mamy jeszcze jeden wiec zobaczymy, juz mam dosc a naprawde ciezko cos znalezc:wściekła/y::no:,
lubiczanka- jak zobaczylam Twoja chate;-):-) to tylko moge sobie pomazyc o takiej w Dublinie, albo musialabym wywalic ze 2000:szok:
renni- zdrowka dla Natalci,
sandurlisnka- juz mi slinka cieknie na te torty:-D:-D:-D
 
Witam
Padam na pysk busy dzień, ale dzięki temu że rano sie zinhalowałam to katar mnie nie meczył. Teraz znów sobie robie inhalacje i bedzie good.
Anieczka nie ma to jak Henry(używamy ich w pracy:), ja mam odkurzacz Philipsa na worki i jestem zadowolona.
Co do grzania to każda chata inna zależy czy dobrze uszczelniona i ogrzana, i czy ma sie obok sasiadów.. mi rachunek przyszedł za 2 mies 190 , i nie jest żlemam gazowe , i żadnych problemów z piecem itp

Zgaguniu no zuch kobieta z Ciebie:)

Lubiczanko niezła chata!! Mój Oli też ma wolne w te 2 dni więc może wtedy sie wybiore do Ciebie (jak ja bede miala wolne).

Sandrulinska superowe torciki. Ja coś nie mam zapału na ich robienie(dlatego dziś sobie zamówiłam u kucharza w hotelu tort na moje urodzinki)

A ja jestem lekko zdziwiona przyszedł mi jakiś mandat za parkowanie 25 stycznia (w dzien wylotu do PL), tylko ja sobie nic takiego nie przypominam, zreszta zawsze płace za parking?? i jest napisane że w tamtym momencie nie byli wstanie mi wydrukowac biletu i dać na szybe...?? i załaczyli mi w kopercie ten bilet.. 40euro!!! Nie wiem skąd to sie wzieło.

Edit: no i dobra wiadomość właśnie kupiłam siostrze bilet na weekend w kwietniu przyleci:)) Ale sie Oli ucieszy:)) Na dobrą promocje trafiłam:))
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny co powiecie o dr Barbara Karcińska-Pośpiech?? wiem ze jest gin.na Terrylandzie, bo o Stempce nie ma najlepszej opinii
 
Hejoo:confused2: Wiktor chory ...szczeka jak najęty gorączka lekka i jeszcze z Zuzą się podzielił z tym, że Ona katar ma:sorry: po prostu cudnie lepiej już być nie mogło:confused2: późno już ide spać sory, że tak tylko o sobie ale Witia już przyczłapał do wyrka i śpi obok więc dlatego tak wpadam jak po ogień:sorry::sorry::sorry: DObranoc ;-)
zdrówka dla dzieci.. yhhh współczuję , u was tak często łapią choróbska....
VikamciaG-spokojnie-jeszcze kilka tygodni ponoś córcię pod serduchem:)a o drapaniu-nie pisałas:/
to już pisze
od 24 tc ciązy zaczęły mnie strasznie swędzieć nogi i ręce.. nie wiedziałam co to jest:baffled: i tak nie przechodziło do 26 tc(3 tygodnie)
no i wygooglałam sobie że takie zjawisko to przy cholestazie , i kilka foremek tez potwierdziło... więc jak pojechałam na wizytę w szpitalu to powiedziałam i babka tez powiedziała że chyba cholestaza ciążowa i kazała krew pobrac na to badanie..
no i oczywiście w środę jak byłam pwoiedzieli że cholestazy nie ma , ale nic więcej nie dodali.. tylko ja zrobiłam zdjęcie wyników z karty:-p i pokazałam znajomej co się zna , i wlasnie powiedziała że mam lekkie odwodnienie..

Wujek gwałcił dziecko, a rodzice spali pijani - Wiadomości w Onet.pl co za ludzie ***** mać! wujek kutas jeden rodzice na****ni spią ten gwalci im 13 miesieczne dziecko! ludzie kochani jak tak można! rany boskie nie zostanie ukarany bo jest upośledzony no nie watpie ***** ze jest bo normalny czlowiek by tego nie zrobil! co za sprawiedliwosc!sama bym mu ja chtenie wymierzyla i starym tez , libacje alkoholowe! ja *******e alez sie wkurzylam! jaja bym urwała!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zabiłabym:wściekła/y: nawet mój D powiedziasł że by mu jaja urwał:no:
Od poczatku tygodnia polowalam na listonosza...bo wszyscy maja rachunki za gas tylko nie my!i dzis tez nie bylo!
M zadzwonil i pwiedzieli ze wyslali 12.02....pytal ile mamy za gas...i za 4 mieisace 330e...to duzo czy malo???
Za prad za 2 mieisace z hakiem 120e:sorry2:duuuzo czy malo?
zwazywszy na to ze u mnie piekarnik codzinnie praktycznie chodzi bo ja na diecie i kuchenke mamy na prad a ja i gotuje duzo
hmmm mi za zimę przyszło za prąd 350e:sorry2: ale my mamy grzejniki na prąd więc dlatego tak:dry:

ViKamciG
a to swędzenie, to nie jest właśnie wynikiem odwodnienia? Ogólnie to częsty objaw ciąży:sorry2: Mnie swędziały bardzo stopy i dłonie, a już zwłaszcza jak napuchły:sorry2: Tak jak piszesz, jeszcze trochę musisz wytrzymać:tak: Oby jak najszybciej Cię to swędzenie opuściło:tak:
no włąśńie jak już pisałam lubiczance , to skoro nie cholestaza to wyglda na to że to wynik odwodnienia, choć jak się naczytałam w necie o cholestazie to codziennie byłam jak na szpilkach:baffled:
już powoli mija to swędzenie na szczęście.. bo naprawdę moje nogi wyglądały tragicznie:dry:


dziewczyny co powiecie o dr Barbara Karcińska-Pośpiech?? wiem ze jest gin.na Terrylandzie, bo o Stempce nie ma najlepszej opinii

ja na Sempkę nie narzekam.. lubię do niej chodzić , zawsze wszystko wytłumaczy jak trzeba:tak:
dla mnie jest ok....:tak: w pierwszej ciąży jeździłam do niej specjalnie do Galway:tak:
 
Hejoo laski;-) wybaczcie ale ja znów tak na szybko padnięta jestem strasznie busy dzień był. Wiktor rano wstał z dobrym humorem zero kaszlu normalnie nic mu nie było to i do szkoły pojechał a ja do Galway spraw kilka szybkich załatwić...pierwszy raz tak zrobiłam, z reguły jeżdżę w weekendy kiedy P w domu ale musiałąm do taxu jechać i doopa dzwonią do mnie że Wiktor się zasrał po samą szyję:szok: że biegunka i cały czas mówi buba i auuu i na brzuszek pokazuje :baffled:szybki telefon do P no i on pojechal po Wiktora i poczekał aż ja z Galway wrócę...byliśmy u lekarza i najprawdopodobniej to ten wirus co miał w święta z tym że on sobie z nim szybko radzi a jak Zuzka go ostatnio przejęła to on imitował u niej astmę :szok: i już zaczyna rzęzić :-( szlag by to bo młody wraca do siebie podejrzewam, że jeszcze jutro go przeczyści i na tym się skończy a młoda znowu się będzie męczyć 2 tyg.:-:)-:)-( dobra ewakuuję się do wyrka po zbliża się pora Wiktora przemieszczenia się :dry::sorry2::sorry2::sorry2:
Tichonku Zuza ma 24 maja urodzinki mimo wszystko dzięki za pamięć :tak:
Wybaczcie że nie poodnoszę się do postów ale czytałam cały dzień na raty i nie pamiętam teraz co komu i na pysk padam buziaki ;-)
 
hi!:-)
pauletta zdrówka dla maluszków Twoich! i trzymaj sie dzielnie:sorry:
ja 4 lata temu o tej porze to już takimi cholerami rzucałam , że głowa mała:-D mój tata i moja mama na poczekalni płakali , że tak cierpie:-D adam niczemu winny:eek: obrywał bluzgami też:-D do 13 walczyłam o rozwarcie na piłce bo bóle okropne , ale rozwarcie na 3 palce:sorry: trzęsawica mną zawładnęła i nawet ktg nie mogli podpiąć:zawstydzona/y: wreszcie przed 13 po 16 godzinach zaczęłam przeć i w 5 minut była haneczka na świecie:-) i po tej całej katordze , wreszcie poczułam się szczesliwa i nie mogłam uwierzyć , że taki mały cudowny człowieczek ze mnie wyskoczył:-) bo dosłownie wyskoczyła:-D połozne ledwo złapałay:-D
miłego dnia dziewuchy!
 
reklama
Witam
Sandrulińska wszystkiego najlepszego dla Hani!!:)
Paulina zdrówka i oby nie było tak żle.
A ja jestem głupia wstałam głodna i poszlam do kuchni śniadanie szykowac, ale w miedzy czasie nie wytrzymalam i nafutrowałam sie słodyczami, i jak przyszlo do jedzenia śniadania to niedobrze mi:// Gorzej niż dziecko..
Zaraz zawoże Oliviera do szkoły, potem opony wymienic w Hondzie(ak będa), i coś posprzątac trzeba chatke.
Miłego dnia
 
Do góry