reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej:-)

Widzę, że odkurzacze na tapecie, to pomyślałam, że się odezwę, bo i mnie czeka zakup, bo na swój obecny to już od dobrego pół roku nie mogę patrzeć i na samą myśl odechciewa mi się odkurzania:crazy: Teraz mamy na stanie taki:
Buy spares, parts and accessories for the Vax V-107 G:2
I w moim mniemaniu jest beznadziejny:sorry2: Zresztą to już kolejny bezworkowy, który wcale mi nie przypadł do gustu:no: Filtr tak szybko się zawala, że siła ssania jest bardzo mała:sorry2: Potrafię go czyścić ze dwa razy w ciągu jednego odkurzania dołu:wściekła/y: I to porażka totalna. Na poprzedniej chacie mieliśmy jakiś stary Electrolux, ale workowy i był o niebo lepszy niż ten:tak: Teraz powiedziałam, że kupuję normalny workowy i przynajmniej spokój będzie;-)
Co do filtrów, to każda firma i model ma swój (różnią się sposobem montażu itp.). Do większości ciężko dostać od tak gdzieś:sorry2: My kupiliśmy nowy zestaw za ok. 25e i było ok przez kilka pierwszych odkurzań, a teraz porażka:sorry2: Wolałabym te 25e wydać na worki i mieć spokój niż czyścić ten filtr... bywa tak, że często go czyszczę, a potem muszę iść wziąć prysznic, bo cała jestem w kurzu:-p Dobrze, że mogę sobie wyjść na ogródek, bo w apatamencie, to ja sobie tego nie wyobrażam:no:

Sandrulińska śliczne i napewno przepyszne torciki:-) Jak na pierwszy raz, to wyszły Ci rewelacyjnie! Ja się będę produkować za 2 tygodnie:-p
Artykuł pozostawię bez komentarza:wściekła/y: Biedne i niczemu niewinne dzieci:-( Że też muszą cierpieć przez takich bydlaków:crazy: I takiemu nic nie zrobią, bo niepoczytalny, ale że takiemu dziecku od maleńkiego psychikę popsuje, to jest ok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Moniadan pewnie piec Ci się zapowietrzył:sorry2: U nas zawsze tak było jak się kończył olej:-p A tekst Eryka mnie rozłożył totalnie, mam na myśli tęsknotę za klasą i to, że dobrze, że ma zdjęcie:sorry2: To super, że tak się przywiązał i tak mu się podoba:tak:

Anineczko
a co to za przedstawienie w szkole?:-) Fajne takie poczestunki... kwaka, ciasteczka... nono;-) Przeżyć z zębem współczuję:sorry2: Niestety ale szóstki to pierwsze stałe zęby jakie nam wyrastają i jednocześniej najstarsze, więc dlatego większość ma z nimi problemy:sorry2: Btw. to i mnie czeka wizyta u stomatologa, ale mam nadzieję, że dopiero w wakacje w PL:sorry2:

Ewelcia
czytałam, że są możliwe okresy zastoju w spadku wagi, ale nie należy się nimi przejmować, bo to z reguły chwilowe, a potem waga znowu spada:tak: Najlepiej jak byś się ważyła co kilka dni, a nie codziennie;-) A rachunki w normie, albo nawet rzekłabym poniżej niej, więc nie ma tragedii;-)

Renni
dużo zdrówka dla Natalki!
Ja też jeszcze nie chorowałam na ospę, a w ciąży miałam kontakt z chorobą i przeszło obok mnie bez echa, także nie ma się co martwić na zapas:tak:

Tichonku bardzo mi przykro z powodu auta, ale całe szczęście, że P. nic się nie stało:tak: Życzę powodzenia w kupnie nowego odkurzacza:-) I pomyślnego rozwoju zdarzeń w sprawie mobliności na czterek kółkach:tak:

Zgaga już -12kg:szok: Wow, fajnie że jej tak dobrze idzie i nie daje się pokusom w PL;-) Ja to się tak przymierzam wielkimi krokami to tego Dukana... czytam, zaznajamiam się i myślę, żeby w końcu zacząć, zwłąszcza że większość ma na tej diecie świetne wyniki:tak: Koleżanka na lutówkach zgubiła już 25kg:tak:

Asienka_r ależ Ci rośnie zdolna córcia:tak:

Lubiczanko ależ macie powierzchnię:shocked2: Teraz to pewnie każdy ma swoją prywatną przestrzeń;-) Jedyny minus to pewnie taki, że ktoś to musi posprzątać:sorry2: A co z ogrodem nie tak? Niech Wam się tam dobrze mieszka i przytulnie!

kamcia*
jak najszybszego powrotu do zdrowia! Ależ Ci się zmiana dzisiaj trafiła:baffled: A jutro chociaż wolne?

Misia całe szczęście, że już się to zakończyło:tak: Szkoda tylko, że w taki sposób:sorry2: Teraz w nagrodę ciesz się Mamcią i wpoczywaj:tak: Odstresuj się:-)

Pauletta zdrówka dla dzieciaków!:tak:
Moje dopiero co skończyły prawie dwumiesięczny maraton... mam nadzieję, że na trochę dłużej niż tydzień:tak:

ViKamciG
a to swędzenie, to nie jest właśnie wynikiem odwodnienia? Ogólnie to częsty objaw ciąży:sorry2: Mnie swędziały bardzo stopy i dłonie, a już zwłaszcza jak napuchły:sorry2: Tak jak piszesz, jeszcze trochę musisz wytrzymać:tak: Oby jak najszybciej Cię to swędzenie opuściło:tak:

Wilwia gratuluję ciąży! Niech ten czas będzie dla Ciebie spokojny, w zdrowiu i radości oczekiwania na nowego członka/członkinię rodziny!:-)

AsienkaM ależ teściowa numer na pożegnanie odwaliła:baffled: Całe szczęście, że już jej nie musisz oglądać;-)

Madbebe
jak tam ból głowy? Odpuścił już?:-)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam miłego weekendu:-)
 
reklama
Wolfia, rzadko piszesz, ale jak juz sie odezwiesz do post na cała strone :-)
Sandrulinska, a skad miałas przepis na te torty, rewelacyjne sa, ja to nawet nie będe próbowac robic na urodziny M bo jest duze prawdopodobienstwo ze mi nie wyjdzie i tylko sie wkurze, zrobie cos co umiem np babke majonezową :-)

Tez mysle ze piec sie zapowietrzył., nigdy tak nie było, gdybym wiedziała to bym zaprosiła miłego pana olejarza do domu :-D

oki ja sie zabieram za liste zakupow na przyszy tydzien i menu obiadowe :cool2:
 
Monidan-pamietaj następnym razem;)))))
Wolfia-fakt-jak post od Ciebie to konkretny i treściwy:)A ogródek?Zapuszczony,ale był dzis landlord i powiedział,ze czekają z uporządkowaniem go czekać na lepszą pogode-tak więc czekam na słonko(byleby do komunii Dawidka załatwili-przynajmniej na grillka bedzie mozna zasiąść:))
Ewelcia-hmmm-nie no jak za prąd to niewiele...za gaz tez tak myslę-gdybym ja na olej wydawała 100e miesięcznie(mniemam,ze macie grzanie na gaz)skakałabym ze szczęścia:)))
 
Wolfia, rzadko piszesz, ale jak juz sie odezwiesz do post na cała strone :-)
No cóż jak już mam wenę, to staram się ją wykorzystać:-p Zawsze staram się mało napisać, a jak już zacznę nadrabiać, to niezła lektura się tworzy:sorry2: Będę się strała być bardziej na bieżąco:tak:

Mnie też ułożenie menu na przyszły tydzień czeka;-)
 
P pojechał do Tesco i odkurzaczy Philipsa już nie ma:no:Za to kupił mi Morphy Richards bezworkowy:tak:I jeszcze 30E taniej niż był wart:-)Bo był za 99,99E a na półce była zła cena-69,99E więc P powiedział,że tam pisze tyle i on tyle zapłaci:-DI zapłacił:-D
A o ten filtr dopytałam...P kolega prał go,owszem,już kilka razy ale tak śmierdział ten filtr niemiłosiernie,że nie można było wytrzymać i chciał kupić nowy:tak:Nie wiem czemu śmierdział:confused:Może ma jakiegoś zwierzaka i od sierści tak śmierdziało:baffled:
 
ewelcia ja za gaz miałam prawie 390 a za prąd 170e :sorry2:
ale własnie przyszedł rachunek z airtricity i mamy jeszcze do wykorzystania 180 euro ,to ten depozyt niby co wpłacilismy :-D
390 e mialas za dwa miesiace..?
ee to ja 330e za 4:sorry2::rofl2::crazy:....ale moja chata mniejsza...ale u mnie wywiewa tez duuzo ciepla bo okna slabo szczelne i drzwi.

A z tym depozytem to niezle jaja:szok::-D:-D:-D

Wolfia wiem ze naq Dukanie sa zastoje i spadki...ja juz dwrugie podejscie mam do tej diety,wiec wiem o co kaman...
Troche mnie znow martwi ze mam zatwardzenie...tamtym razem nie mialam ..ale coz moze jeszce mi sie unormuje:dry:

Tichoenk pokaz odkurzacz...
mam chyab z tekj samej firmy i kant kuli rozbic mozna:wściekła/y::angry:zapalcilam tez jakos 100e ale jak mieszkalismy na tamtej chacie i jest wlasnie bezworkowy i filter ma na prosto a nie na ukos i zapycha sie strasznie.
odkurzylam kawalek i juz musialam czyscic...tak jak Wolfia...
Jak zesmy sie tutaj przeprowadzili to powiedzialam ze nie ma odkurzacza i landlord przywiozl..zwykly Elektroluxa z workami i o niebo lepszy
 
Ostatnia edycja:
Tichonku ja mam inny.
na pewno ten bedzie lepszy.
Przy moim ta rura co zasysa umiejscowiona jest po srodku filtra i jak sie odkurza to wsio sie na filtrze okreca:baffled:wiec sama rozumiesz
 
no tak ewelcia ja miałam za 2 miesiące taki rachunek :-D:-D no to nie powiem,oszczędnie działacie :-) to się chwali :-)

Tichonku bardzo ładny i zgrabny odkurzacz,oby długo służył :-):-)

ja chwalę niezawodnego henrego he he he,pracowałam kiedyś takim i w domu miałam przez jakiś czas,ale można przy nim inwalidą zostac :szok::rofl2::rofl2::rofl2:

images
 
reklama
Tichonek-i dobrze-trzeba walczyć jak złe ceny podaja!!!A odkurzanie od razu przyjemniejsze-prawda?
Ewelcia-dobre miałas rachunki-jak na moje oko;)
Dziewczynki czy wiecie może jak się nazywa,albo jeszcze lepiej gdzie moge kupic takie cudo,które pochłania wilgoc...Kiedys ktoś coś pisał o takim czymś,ale za nic nie mogę tu znalezć-na allegro i owszem,ale moze tu jest cos???Z góry dzięki;)
 
Do góry