reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry
Misia aleś się naprzeżywała, ale najważniejsze, że kasa jest i miejmy nadzieję, że drugi raz takiego numeru nie wykręcą
Pauletta zdrówka dla dzieciaczków

My dzisiaj wcześniej wstałyśmy, bo Ania się obudziła i czytać chciała
 
reklama
Bry:-)
Sandrulińska,matko jedyna!:szok::szok::szok:Nosz qrwa mać!To się w głowie nie mieści:no:Słów brak na takiego zwyrodnialca.Rodzice też za*ebiści:wściekła/y:Ja to bym takiego gnoja wykastrowała a dziecko rodzicom zabrała:angry:Jak oni oboje nie pracuję,na wodę,prąd nie mają ale na wódę kasa jest!Prawo w Polsce jest popier*olone:angry:Koty,psy właścicielom zabierają bo mają niegodziwe warunki a dzieckiem się nie potrafią należycie zająć!A ten prokurator to następny palant:angry:Ciekawe czy by tak gadał jakby mu córkę czy wnuczkę taki sku*wiel zgwałcił:wściekła/y:13-miesięczne dziecko,Boszsze...jak on ją musiał porozrywać:-(Jednym słowem masakra:no:Ja bym wzięła nóż i mu obcięła i poszłabym siedzieć...
Misia no gnoje nie z tej ziemi:angry:Szczęście w nieszczęściu,że "tylko" tak to się skończyło:sorry2:Bo przecież na prawdę mogłaś z nerwów tam urodzić:sorry2:Współczuję Ci przeżyć i cieszę się,że wreszcie po miesiącu czasu sprawa ruszyła:tak:
Sandrulińska podwójną imprezę urodzinową macie w sobotę?Powodzenie w kucharzeniu:tak:Pochwal się tortami jak je zrobisz:tak:
...Odkurzyć muszę i znów się zabrać nie mogę:sorry2:
Pauletta zdrówka dla Twoich pociech:tak:
Kamcia,dla Ciebie również:tak:
 
Witam
Sandrulińska brak słów na takich zwyrodnialców!!
Misia no to całe szczęscie , i nie denerwuje sie juz tak !!:)
Ja właśnie siedze i sie inhaluje bo zatoki sie odzywaja:/ Nafaszerowałam sie lekami i do roboty na 11 i do 19:///// hu.. zmiana ale cóż
Życze miłego dnia
 
Didi-dochodz do siebie:)
Asieńko-no udana ta Twoja artystka:)))Ja natomiast kolejną noc miałam zarwana-tzn po kilkunastu przejściach z naszej do Danielkowej sypialni wziełam go do nas:(((-a niestety wizyta u Gp chyba nas nie ominie-przeczekam weekend i oszacujemy;)
Sandrulińska-trzyamam kciuki za udane wypieki-z resztą jakieby nie były zrobisz je wkładając całe serducho,wiec bedą wspaniałe:)A artykuł-powstrzymam się od komentarza,bo mnie zbanują a nic innego jak przekleństwa do ust mi się cisną-a straszniejsze jest to,że to niestety nie odosobniony przypadek-takie bydło naprawdę po ziemi chodzi i niejedno dzieciatko zostało już skrzywdzone:((((((((((((((((
Tichonek-dam Ci powera,bo u mnie-szok,jakoś od odkurzacza dzień zaczynam,przez mopa i scierki aż do szczotek-a ja nigdy nie ukrywałam,że do pedanctwa mi daleko:/
Zaraz pójdę te obiecane fotki porobic-tylko mi się tam cudów niewidów nie spodziewac,bo chata jak chata-w dodatku jeszcze nie udekorowana...aaaa-a szafki jednak nie oddamy-namówiłam J żeby ją do goscinnej sypialni wsadzić-bo tam ino łóżko(na moje własne życzenie z reszta:/)-a tak jak ktoś przenocuje to chociaż dezodorant czy inne cuś będzie mial na czym postawic:)))
Młody sobie z mamy jaja robi-jęczał-myslałam,że wstaje a on się dupskiem odwrócil i spi dalej...na chybcika zrobilam kilka fot-niestety nie cały dom,bo mi baterie padły przy dadzi pokoiku i już nie mam na zmiane:(tak więc na raty jedziemy;)I SIE NP.WORAMI NIE PRZEJMOWAĆ-SIE ŚMIETNIKÓW NIE DOROBIŁAM JESZCZE;)
Kuchnia GEDC0280.jpgGEDC0279.jpg
Wszystkie okna od frontu mają widok na...GEDC0284.jpg-zle widac,ale w rzeczywistości widac"zamek"
korytarzGEDC0282.jpg
SalonikGEDC0281.jpg-Młody śpi we wóziu
Danielka pokoikGEDC0283.jpg
Dawidka włości;)GEDC0285.jpg
reszta następnym razem
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko rzuć no jeszcze raz linkiem do tych bułeczek drożdżowych bo mi się gdzieś zapodział,plisss..:sorry2:
Fotkami też zarzucaj:tak:
Jakbym się stąd wyprowadziła to też bym miała pęda do sprzątania pewnie a już mnie tak wkurza to mieszkanie,że szok:sorry2:
YouTube - Pazzo distrugge il computer :eek:
Pauletta,Asienka_M czy Wasze Zuzie mają dziś imieniny?
Ewelcia,Moniadan a Wasi Szymonowie?
W każdym bądź razie dla wszyskich solenizantów:
Wszystkiego naj,najlepszego!!!
 
Ostatnia edycja:
Hey hey :-)

Tichonek, moj Szymon nie obchodzi imienin, ale to i tak chyab imieniny zawsze po urodzinach sa...?
a jak Twoje światełko w tunelu odnosnie mieszkania? no i co z autem, rozjasniło sie cos?

Lubiczanko, jak miło ja tez mysle o Tobie :happy: z olejem jeszcze nie przyjechali, w kominku sie pali ale jeszcze nigdy nie mielismy w domu tak zimno, nie wiem jak inni mieszkaja bez grzania, bo mi marzna nawet palce u stóp i nos mam cały czas zimny :-p ale ja ogólnie zmarzluch jestem ;-)

Sandrulionska powodzenia z tortem, ja takich artykułow nie czytam, bo źle na mnie działają, pozniej nie potrafie przestac myslec o tym

Didi, a Twoj Albert tez ma wolne, moze wpadniecie w next week?
 
Ostatnia edycja:
reklama
helloł

lubiczanko :confused2: juz anineczka coś wspominała o jakiś małych dolinach po wizycie u Ciebie- tzn. o przestrzen w mieszkaniu chodzi:-D ale teraz jak to zobaczyłam to i ja sie szybko chyba do Ciebie nie wybiore :dry:

sandrula :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: *(&^*(*(*()(&^%$^&*:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Didi jak Twoja febra? Towarzystwa Ci dotrzymam z moją - o przepraszam z moimi- mam sztuk 6 :nerd:
 
Do góry