reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

wielkie dzięki Sofik:-)

u mnie juz pizza czeka w piekarniku zeby ja wstawic...ale czekama az m bedzie jechala do domu z pracy wtedy bedzie goraca bo taka jest najlepsza... prosto z pieca;-)

A my juz po placu zabaw bylo rewelacujnie...

Kupilam tez malej ciastoline i co ona z nia wyprawia...ale przynajmiej sie jej nie nudzi;-)

Czy wasze malsuzki chodza juz do przedszkola????????????? do mama ktore maja dzidzie wieksze
 
reklama
I ja dziekuje za przepis Sofik;-) Moja corcia poszla tu do przedszkola ale dopiero do zerowki ( wczesniej chodzila w Polsce).Nazywa sie to tu Senior Infants.Poczatki byly trudne ze wzgledu na brak znajomosci jezyka,ale dala rade:cool2:Teraz poszla juz do pierwszej klasy i myslalam, ze wracajac po 2 miesiacach wakacji, znow bedzie jej ciezko,jednak nie bylo:-) Gladko sie rozpoczelo i jest ok:tak: A tak z innej "beczki" moze macie jakis szybki i latwy przepis na pyszne ciacho- chetnie wyprobuje cos co sie Wam zawsze udaje:tak:
 
Witam!
Sofik a gdzie ty mieszkasz przypomnij??
Magdalena a ty w którym miejscu mieszkasz w Galway, moze spotkamy sie kiedyś na placu zabaw, ale wpadniesz na spotkanie do community center?
My dziś bylismy, dzieciaki malowały farbkami, Eryk zachwycony, za tydz. będzie dalszy ciąg brudzenia rączek :-)
Pozdrawiam
 
moniadn, ja mieszkam w Claregalway, ale jakby co to do Galway mogę podskoczyć. Nie wiem czy jesteś zmotoryzowana, bo jest rewelacyjny park w Oranmore, pisałam o nim kilka postów wyżej.

Moje Maleństwo jeszcze za małe na spotkania w Community Center, ale za kilka miesięcy pewnie do Was dołączę:-)
 
Witam w
hid_sun.gif
dzien
 
ja pieke czasami ostatnio biszkopt robiłam z owowcami i galaretka i kremem mniammmmm az mi slinka leci:)
My byliśmy w socjalu dziś o nic mnie nie zdziwiło oczywiscie mega kolejka i kilka godzin w plecy ale cóż...

ładna pogoda az sie wierzyć nie chce a my jeszcze tylko kilka dni i lecimy na wakacje:)))

pozdro
załaczam zdjecia ze spaceru i z wczorajszego malowania raczkami w comunity centre super zabawa:)
 

Załączniki

  • Obraz z canona 22 wrzesien 007wnusiu.JPG
    Obraz z canona 22 wrzesien 007wnusiu.JPG
    235,2 KB · Wyświetleń: 21
  • Obraz z canona 22 wrzesien 277malowanie.JPG
    Obraz z canona 22 wrzesien 277malowanie.JPG
    139,1 KB · Wyświetleń: 24
Dzien dobry:-) Zadna z Was nie piecze ciach :-( upieklam poki co biszkopt-pozniej go czyms przeloze.Udanego dnia ;-)

Ja pieke murzynka albo drozdzowe wczesniej nie doczytalam Twojego posta :baffled: Jak znajde moj zeszycik z przepisami to Ci wkleje te dwa przepisy...;-)

A u nas juz po pogodzie zimno sie zrobilo a rano nie bylo ani jednej chmurki - od czasu do czasu wyjdzie slonko ale bardzo go malo...

Kamcia super foteczki, ale Wam fajnie z Wakacjami, a gdzie sie wybieracje jesli mozna spytac??

Moje wakcje w tym roku to wyjazd do PL za nie cale 3 tyg. ;-)
 
reklama
Sofik jedziemy na Teneryfe na tydzien, Polski mam już dość więcej sie wymecze bedac tam takze zadne mi to wakacje:))
My pierwszy raz z Olivierem sie wybieramy na wakacje do ciepłych krajów wiec mam nadzieje że odpoczniemy i opalimy sie:)
pogoda w Galway jest super:))
 
Do góry