reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

magdalena81 tak cała ciaze tu mialam prowadzona i tu rodziłam córe ale w innym szpitalu... po przeprowadzce teraz w styczniu mieszkamy blizej innego szpitala i go wybralam ale zastanawiam sie nad zmiana ale zobacze jak bedzie na kolejnej wizytcie 13 listopada ;-)
A za 2 tyg. jade do Pl i chyba 13 pazdziernika pojde na USG;-)
 
reklama
Wiatm sie w kolejny sloneczny dzien :-)

Dzis niestety siedzimy w domu, ale za to jutro jedziemy razem z M. Wkoncu kupie sobie stolik jakis ladny do salonu i firanke dla Amandy do pokoiku.
A i jak bedzie pogoda to planujemy pojechac do tego parku w Oranmore. Magda moze sie akurat wybieracie tam jutro lub pojutrze?Moze na niedziele bysmy sie spikneli tam?
 
Czesc kobietki:-) Sofik nie ukrywam,ze tez gdzies tam gleboko czekalismy na synka;-) Jednak jest jak jest-mam druga corcie i znow spineczki, sukienusie i takie tam.Jednak jak widze jaka jest slodka i zdrowa przede wszytskim to az lza sie w oku kreci.Moze jeszcze kiedys bede miala synka. ;-) A co do Twojego drozdzowca to nie watpie,ze pyszny jest- mialam na mysli to,ze chyba nie umialabym go zrobic.
magdalena81 wrzuce Ci na priv jak mala zasnie latwy i szybki przepis na pyszne ciacho.Goscie beda zachwyceni . A tego Frania to masz przeslodkiego:rofl2: Jak sie naucze wstawiac tu fotki to pokaze Wam moje corcie :) No i pomniejszyc te zdjecia chyba musze.
A jesli chodzi o USG tutaj to ja akurat mialam jedno i to ostatnie pod koniec ciazy, a to dlatego,ze bylam w PL na poczatku ciazy.Czyli o opiecetu ciezarnej raczej nie moge sie wypowiedziec-mialam ja jakies 4 miesiace i bylo ok. Natomiast zadowolona jestem bardzo z samej opieki podczas porodu i zaraz po nim.Dodam,ze rodzilam w Rotundzie :)
 
Witam!
Magdalena81 mam autko więc moge bez problemu podjechac do Oranmore tylko nie wiem w którym miejscu jest ten park?? Jakby co to mój telefon 0851183213

Sofik to dziwne ze nie zmierzyli długości, ale nie przejmuj sie, z tego co pamiętam to mierzy sie od głowy do pupy i w 13tc spokojnie moznan podac długosc bo dziecko jeszcze nie jest takie duże żeby nie dało sie zmierzyć
Ja teraz chodzę do Polmedu, wizyty darmowe tylko za usg dopłacam

Dziewczyny a jakie robiłyście tutaj badania z krwi w ciaży, bo np za 30e w Polmedzie robią wszystko, myślę ze to nei duzo, jak robia odrazu grupę krwi, przeciwciała różyczki, toxo, hiv, glukoza, żelazo itp i jeszcze mogę sobie dodatkowo powiedziec co chce miec zrobione, bo jest jedna cana za wszystkie badania

Wczoraj mieliśmy 4 rocznicę Slubu, byliśmy na kolacji, było super, pogoda piekna, spacer koło zatoki, hmm :-)
Miłego dnia wam życzę
 
moniadan tak samo mysle jak Ty bo ja w 1 ciazy miałam zmierzona corke, no ale juz sie umowilam za 2 tyg. do gina w PL na USG 4 D wiec nie bede marudzic..
Ja poszłam na badania do szpitala i na toxo do GP... A 30 e to nie duzo wiec warto zrobic....;-)
Myslam zeby isc tu na polskiie USG ale jesli jade to 2 tyg. wytrzymam do 13 pazdziernika;-)
Gratuluje fasolki;-) Kochana!!! Jak sie czujesz wogole?
Widze ze na forum przewaga mama z Galway :-)
 
Larcia, weekend odpada, bo przyjeżdza do mnie psiapsiółka z Anglii, której ponad rok nie widziałam. W następnym tygodniu jak najbardziej o ile pogoda pozwoli.

Moniadn, oby pogoda w przyszłym tyg dopisała, na pewno się wybiorę do parku, wcześniej zadzwonię:-).

Styrałam sie dzisiaj strasznie, padam z nóg. Ale jutro przyjeżdża wspomniana psiapsiółka, już nie mogę sie doczekać :-). Imprezowałyśmy "trochę" razem jak jeszcze singielkami byłyśmy:-), więc będzie co wspominać...

Margaritta, dzięki za przepis. Szkoda że dopiero teraz weszłam na forum,bo już jabłecznik się studzi... Ale z przepisu na pewno skorzystam.

Młodzież śpi, więc idę po zimne pifko:tak:, potem prysznic i lulać :-).

Miłego weekendu:-).
 
Hej dziewczyny ja powracam do tematu Powrot do szkoly,,,,,,mimo tego odmownego pisma dostalam czek,,,,,:-)to teraz juz nie wiem o co chodzi,,,,,i na Fis tez sie doczekalam wreszcie przyznali w tym miesiacu juz wszystko jest na kacie,,,,pozdrawiam:-)wszystkie mamusie
 
pewnie dlatego, ze dostalas fis, przyznali automatycznie dodatek na ubrania (bo przeciez jeszcze mozna skladac wnioski). Wydaje mi sie, ze po prostu znalazlas sie w ostatniej chwili w bazie danych i dostalas. Gratuluje. Mozesz przypomniec jak dlugo czekalas na FIS?
Juz doczytalam, od lutego, prawda?
 
Ostatnia edycja:
Witam
Weekend chyba bedzie łądny, ale jak an razie u mnie za oknem mgła i zimno tlyko 10 stopni...

Czy moge Was prosic o głosik - link jest w podpisie z góry dziekuje ;-)
 
reklama
Do góry