reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Matko, nie straszcie mnie dziewczyny. My jesteśmy na etapie szukania nowego domku. Tu mieszkamy 1,5 roku i nazbierało się nam tyle gratów, że masakra. Dwa rowery, wózek, łożeczko no i perkusja mojego szanownego małżonka. Zajmuje całą szafę w sypialni gościnnej. Przestajemy się mieścić we troje w domu z 3 sypialniami. To dopiero kosmos:( Ja zwalam wszystko na brak szafy w przedpokoju i właściwie brak jako takiego przedpokoju:(

Anineczka - powodzenia;)
 
reklama
anaklim jak my sie wyprowadzalismy z one bedroom apt to jechalismy z gratami autem i 2 duzymi vanami! Az sama nie wiedzialam, zemamy tyle reczy!
 
Witajcie!!!
Wraz z mężem i 3-letnim synkiem Kamilem mieszkam w Dublinie koło Rathmines i Portobello,jestem tutaj pierwszy raz,ale bardzo mi sie podoba Wasze forum,pozdrawiam wszystkie mamusie!!!Aneta.
 
Witam
Co do przeprowadzki to ja ja mialam w styczniu, rany ile tego bylo...
Teraz mamy mnijszy domek i jak zgromadzilam zabawki malej w jednym pokoju, bo wczesniej byly na gorze w salonie w kuchni to nie bylo tego tak widac..
Teraz ma swoj pokoik i dom jest jedno pietrowy....
Ale ejstem z niego b.zadowolona chodz to dom socjalny;-)

Wkncu piekna pogoda Zawitała do Nas , ja malo pisze bo wczesniej mialam gosci , chrzest malej a teraz caly dzien na ogordku jestem, sprztam , robie pranko, a dzis mnie czeka prasowanie i robie nie pizzy bo mi sie juz po nocach sni...

Mam super przepisik jak by ktos chciala to z mila checia napsize :)

Ja jeszcze nie całe 3 tyg. i jade do PL, bo potem to juz bedzie mi ciezko sie wybrac ....

Miłego dnia -postram sie czesciej zagladac...
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry :-)

Aneta, witamy w naszym gronie:-).

Ależ ostatnio mamy piękną pogodę, szok po prostu. Znajomi z Polski narzekają na zimno i deszcz, a my po parku biegamy (w końcu jakaś sprawiedliwość matki natury:-)).

Sofik, ja poproszę przepis na pizzę, ostatnio robiłam i ciasto mi niedobre wyszło, więc chętnie skorzystam ze sprawdzonego przepisu.
I jeszcze, jakie warunki trzeba spełnic żeby dostać dom socjalny???

A to nasza fotka z parku
hustawka1.jpg
 
Magdalenka co do warunków to nie wiem, ale w naszym przypadku - ja nie pracuje pracuje tylko M, mieszkalismy sami w domu za ktory płacilismy 750 euro, jedno dziecko.. Składalismy aplikacje i po 1.5 roku juz iwedzialam ze bede miec dom socjalny - a po 2 latach mogłam sie juz do niego wprowadzic...
My skłądalismy aplikacje do urzedu miasta i do organizacji... i przez organizajce dostaje sie szybciej dom , ale organizacja zajmuje sie domami ktore sa na obrzezach wiekszych miast ... i napewno jest to szybciej niz przez urzad mista...

Super foteczka my tez zaraz zmykamy nha plac zabaw tylko musze glowe umyc - u nas na niebie ani jednej chmurki- szkoda ze nie mam z kim na ten plac chodzic - bo nie mam tu na wiosce nikogo kto ma czas taka jak ja, wszyscy pracuja ...buuuuuuuuuuuuuuuu

przepisz masz na priv;-)

A to moja ksiezniczka z chrztu
http://www.fotosik.pl
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie.Jestem "niby"nowa;-) pisze "niby",bo do tej pory czytalam Was tylko namietnie :sorry2: To ja jestem mama pieknej Nikoli o ktorej wspomniala niedawno anineczka.Kupilam od niej krzeselko do karmienia-sluzy nam doskonale.A dzis postanowilam napisac w koncu cos -a tak serio to przepis na ta pizze mnie skusil :-D Dodam tylko jeszcze tak dla jasnosci ,ze mam juz starsza core Martynke :-) To tyle na poczatek.Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie.A pogoda rzeczywiscie bomba.:cool2:
 
witam serdecznie wszystskie mamuski, ale super pogoda prawda...normalnie czuje sie jak niew w Irlandii, w niedziele bylo tak cieplo ze z moja mala troche pomoczylysmy nozki w oceanie, oczywiscie mialy byc tylko nozki ale jak to z dziecmi bywa byla cala mokra-ale za to jaka miala ucieche:)
Sofik ja mam takie pytanko co to za organizacja, moglabys podac jakis link na jej strone |?z gory dziekuje
pozdrawiam serdecznie no i korzystajcie z pogody:)ja wlasnie wybieram sie na plaze z mala, po prostu nie mozna w taka pogode siedziec w domu
 
Danutek hmmm :confused: musze spytac M jak wroci z pracy, ale wiem ze to było na stronie County Council - jak bys mi podala strone taka z waszego mista postaram sie znalesc ;-) bo my przez przypadek sie o tym dowiedzielsmy ze tka mzona ...


Margaritta przepis masz na priv :-) super ze do nas dołaczyłas...

Ja tlyko zjem placuszki ziemiaczane i jaedzimy na plac zabaw - puki jest pogoda trzeba korzystac bo potem moze ............ nie bede konczyc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry