reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wlasnie czytalam jak to Kamcia rzeczy od Anineczki naszej kupowala i ksiazki pozyczala..jak to jej kochany L z komody przewijak zrobil:-):tak:.
Fajnie tak poczytac....pierwszy raz dopiero mnie tak natchnelo...
moze dlatego ze nie jestem z Wami od poczatki istnienia forum???

Lubiczanko mam nadzieje ze na podlodze spac nie bede:)
 
reklama
nooo matka polka z jednym dzieckiem :-D
ale pamiętam,pamiętam,a później jak kupiliście combiaka to mój m zazdrościł,że ho ho :-D
stare dobre czasy :tak:
rotacja na forum jest,jedne przychodzą a inne odchodzą a my wciąż na straży ;-)
choc brakuje tu mi flipi z limerick i wiele innych dziewcząt,ale są też nowe-starsze stażem które są niezastąpione :tak:
Lubiczanko ty na bank jesteś wartościową mamą,ten twój spokój do dzieci...tylko pozazdrościc :tak::tak:
ewelcia....no każda z was...super,że was mam i to nie tylko wirtualnie ;-)
 
heh-ewelcia-mam nadzieję,że ja na stole nie skończe:))))
No i tak to jest,ze jedni przychodzą inni odchodzą...czasami wracaja:)samo życie-jak w rodzinie
 
Ewelcia bo sie zaraz popłacze:))
Cudownie sie tak wspomina jak sie było młodą , niedoświadczoną mamą...
Ewelcia musisz częściej w nasze rejony zajeżdzać żeby tworzyć wspomnienia ze spotkań , o któych byśmy mogły pisac za x lat:)
 
Anineczko ale to fajnie zabrzmialo ( jak kupiliście combiaka to mój m zazdrościł,że ho ho :-D)...jak to na wsi..ten co mial duzego fiata to kupil poloneza:-D:-D:-D
nie raz nie dwa tak na wsi gadali...hoho!!!alez im sie powodzi..taka zamiana...z FIATA na POloneza hoho

 
Kamcia ja to chetna gdzies sie z domu ruszyc tylko moj M to bardziej domator:baffled:..jego czasami ciezko gdzies wyciagnac...

EDIT:
KAmcia a To pamietasz??
"No i jest na swiecie moj ukochany i sliczny Oliwier.
urodzony o 13.40 waga 3.480kg 58cm.
Ma ciemne wloski i rozowa skore, robi slodkie miny ,nie placze i sie tuli do rodzicow.
moj kochany synus"
 
reklama
Anineczko-dziękuję...ale nie wiem,nie wiem...choć przyznam,ze faktycznie ostatnio staram się łagodnie podchodzić do wszystkiego,ale nie raz niestety emocje brały(biorą)górę:((Ale staram się jak mogę...no ale dośc tego-każda jest wartosciowa,bo daje swoim dzieciom to,co ma najcenniejszego-serce i swą miłość...Bo faceta można sobie wybrać,kocha się tego albo tamtego,wybiera się na męża...a miłośc do dzieci jest taka szczera i bezwarunkowa-nie kocha się ich za coś,ale dlatego,że są:)i wyobraz sobie,że się popłakalam właśnie-a tak na dobranoc...a o rande vous-kochana-Dadzia mi zapomniec nie da:)))
Kamcia-ale co chlopak to chłopak;)))
 
Do góry