reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Tichonek ciesze sie że na USG wszystko ok , ciesz sie ostatnimi chwilami i wracaj do nas:)
Asieńka mówiłam ći że to wszystko siedzi w głowie , i postaraj sie wyluzowac to bedzie Tobie łatwiej i dzidzi z piersią:) Trzymam kciuki:)
Lubiczanko sto lat:)!!! Towarzystwo będzie doborowe to weekend sie uda:)
Jezu a dziś pogoda masakra jakaś wieje pada szaro buro:/
Olivier do szkoły odwieziony, musze zrobic kilka rzeczy i ziummmm:)
 
reklama
Witam


ale Was na wspominki wzielo :-)

Lubiczanko Wszystkiego najlepszego,samych radosnych dni,duzo szczescia,milosci spelnienia marzen tych malych i tych duzych.Sto lat Kochana!!!!

Tichonek ciesze sie ze synkiem wszystko dobrze.

Asienka_R i jak nocka minela bez smoka?

Anineczko pytalas od czego ten bol nogi ....wiesz nie wiem duzo odpoczywam i nie wiem naprawde czemu mi spuchla dzis jest juz lepiej

Pogoda do bani wieje jak nie wiem co :szok:
 
Aaniu nocka w miarę, myślę, że jest coraz lepiej, bo o ile w dzień nie mogła usnąć to na noc usnęła w 20 minut, co prawda płacze przez sen, ale to może nadmiar emocji, bo za smokiem chyba nie, bo nie szuka go w łóżeczku, tak jak to miała miejsce do tej pory
 
Witam
Lubiczanko wszystkiego dobrego i spelnienia tych najskrytszych marzen;-)
Tichonku oooo rosnie ten maly kawaler jak na drozdzach.

ehhh a pogoda to faktycznie dzis FATALNA!!! Obudzilam sie 4 w nocy bo tak wialo i swistalo ze myslam ze mi okna wylecá:szok:a do tego deszcz,poxniej sie meczylam zeby zasnac. Musialam mlodej bajki zalaczyc na kompie bo w telewizji wiekszosci programów nie mam:wściekła/y:.A ja siedze ne necie i podczytuje ,a najchetniej to polozylabym sie jeszcze spac taki ten dzien dzis szary i ponury...
 
Lubiczanko wszystkiego najlepszego z okacji urodzin:-):tak:
spelnienia marzen i udanej imprezy urodzinowej ;-):tak::-)

Tichonku swietne wiadomosci odnosnie maluszka:)
AsienkoM nie stresuj sie...jesli naprawde czujesz ze nie dasz rady karmic cycem to przejdz na butelke...mala bedzie najedzona i szczesliwa a ty nie bedziesz sie stresowac i bedziesz szczesliwa ze dzidzia ma pelny brzuszek;-):tak::-D
 
Witam w sobotnie popoludnie:-)

AsienkoM-nie martw sie, poczatki zawsze sa trudne!!!!!! :tak:Nie smutkuj sie! Wszystko bedzie ok, zobaczysz.
lubiczanko-100 lat, duzo zdrowka, szczescia, milosci, spelnienia marzen no i oczywiscie pociechy z 4D i 1 J;-) A i super imprezki Ci zycze!!!!
kamcia, tichonek-powodzenia!!!!!!:tak:
tichonek-fajnie, ze z maluszkiem wszystko wporzadeczku, miekkiego ladowania!

Zmykam bo jeszcze w pizamie siedze:zawstydzona/y:.
 
Dzięki Dziewczynki-no wydało się no...a imprezka Dadzinkowa-ja się próbowałam zakamuflować,ale jak ktoś chetny sie znajdzie to kawałek ciacha jakiegoś ode mnie się znajdzie:)))
 
reklama
Do góry