reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ewelcia bo nasze auto służbowe to takie nic do kamci kombiaka :-D:-D
na szczęście dopiero od roku mamy swoje auto bo przez 6 lat tylko służbowymi się rozbijaliśmy i nie mieliśmy wpływu na model ani rocznik :sorry:
chyba Maciusia trzeba trochę rozruszac,co? No a po za tym obiecaliście nam nocleg u nas i imprezkę,dalej czekam na termin przyjazdu :dry:

Kamcia niestety to po części będzie randka,chyba,że jakieś zdrady nastąpią,a wiesz u takich pięciolatków to jest sekunda.Jakby nie było "narzeczeństwo nie może się siebie doczekac":cool2::cool2:

Lubiczanko wiem,ze popłakałaś się ze szczęścia i to mnie uspokaja :tak::tak: I to co mówisz jest w 100% prawdą.
Ty wiesz,że Cię uściskam jutro :cool2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dobra poddaje sie , ide spać:)
A Olivier jakoś to jutro przyjmie , tylko bez chowania sie po kątach:)

Ewelcia skończ juz z tymi cytatami bo bedę ryczeć i nie zasne!!!!!!:)
 
Kamcia-obiecuje,ze kultura będzie:)))
No i nie ma co-trzeba iść się wtulić-ło matko nie pamietam czy kiedykolwiek to ja druga na pieterku lądowałam:)))Kolorowych snów i zapewne do juterka:)
 
Ostatnia edycja:
oj nie moge:-(, mala sie przejmuje, tym jej jedzieniem:-(,
wczoraj jak mialam pelniuskie piersi to ladnie wyciagnela wszystko:tak:, a od wieczora i przez noc nie moze sie zassac:no:, lapie tylko sam sutek bez otoczki, ona nie je, a mnie boli:-:)baffled:. Najpierw sie nameczymy, nameczymy i jak juz nic z tego to podaje jej butelke (tak radzila mi polozna w szpitalu) a ona wtedy z tego glodu tak lapczywie pije ze sie zachlystuje, dostaje czkawki i ulewa:baffled::-(. Staram sie niezniechecac, zaraz znowu bede przystawiac mala:sorry2:. Czasami ciezka ja przystawic bo strasznie macha raczkami i nie moge ich ulozyc tak zeby nie przeszkadzaly:dry:.
A tak pozatym to jest rozkoszna, jak zasnie to spi slodko, dosyc malo placze:-):tak:.

Ale sie ze mna macie dziewczyny, zawracam wam gitare tym karmieniem.:baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Wszystko potrzebuje czasu, wytrwalosci i cierpliwosci.
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)
Dziewuszki,my już odprawieni i jutro ziuuu do domku...Jak ja się cieszę,nareszcie!:-)
Wybaczcie (po raz kolejny:sorry2:),że nie odnoszę się do postów ale niedługo zaś wybywamy ostatnie zakupy zrobić,z moimi rodzicami się pożegnać...Wieczorem pakowanie i ogólnie kołomyja niemiłosierna:baffled:
Wczoraj na USG 3D znów wszystko lekarz dokładnie sprawdził i powiedział,że zdrowy,śliczny chłopczyk rośnie:tak:Już ma 520 g,a 9 dni temu miał 380:szok:Ale się tuczy:-D:-D
Ziewał,szarpał się z pępowiną i odpychał nóżkami i rączkami gdy lekarz mocniej głowicę do brzucha przycisnął:-D:-DRozkoszne widoki:-)
Ma wszystkie narządy:żołądek,pęcherz moczowy,nerki,itd...Móżdżek piękny,buźka cała,bez rozszczepów,ręce,nóżki pięciopalczaste,nogi długie jak u koszykarza:-DPo tacie zaś syncio wysoki będzie:tak:
Echo serca w porządku i przepływ krwi w żyle pępowinowej również:tak:
No w skrócie mówiąc,jestem bardzo zadowolona z USG:-)
AsienkoM piękne masz dodatki do suwaczków:-)
A z jedzonkiem Zuzki w końcu się unormuje,zobaczysz:tak:Nie stresuj się.Radek ulewał do 6 miesięcy:sorry2:
Lubiczanko Wszystkiego najlepszego!
designall.dll

Idę śniadać:tak:
 
Ostatnia edycja:
hello!;-)
asieńko możesz tutaj pisac o wszystkim co Cie martwi , nurtuje i zżera , po to jest to forum:tak: początki macierzyństwa są tragicznie trudne, ale jesteśmy stworzone tak, że dajemy rade do przeżyć , Ty też dasz rade :tak: jestem tego pewna :tak: i nie zadręczaj się tym karmieniem :no:
lubiczanko wszystkiego najpiękniejszego! i pociechy ze swoich bąbli :-)
 
reklama
A ja zadzwonilam sobie do mamy:tak:;-). Poplakalam w sluchawke, ze znowu brak pokarmu, jednego dnia jest, na drugi juz nie i tak w kolo wojtek:baffled::-(.
Jakies chwilowe zalamanie przechodze:sorry2:. I znowu jak sie zdecyduje, ze przechodze na butelke to wroci mi pokarm:sorry2:. Ja chyba nie potrafie wrzucic na luz:baffled:. Za bardzo ze wszystkim kombinuje i wszystkim sie martwie do okola czym sie da:wściekła/y:.

Koniec ze smutaniem sie, trzeba sie cieszyc, Zuzka grzeczna, ladnie spi i to jest najwazniejsze:-)

Tichonek swietnie, ze na USG wszystko wyszlo swietnie i wszystko synio pokazal:happy2:. A jakiej przegladarki internetowej uzywasz, ze mozesz wstawiac tyle suwaczkow i dodatkow:dry:, kiedys rozmwialysmy o tym ale nie spytalam sie jakiej:blink:.

Wszystkim dziewczynom milego dnia zycze:-).
 
Do góry