reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey mamusie!
Kope lat!pewnie juz eszystkie zapomnialy o mnie. My wciaz bez neta,mieli dzis przyjsc I podlaczyc linie,ale nikt sie nie zjawil,wiec jestem wsciekla,zawsze tak jest. Poza tym wszystko u nas ok, super nam sie mieszka,blisko wszedzie, nie wyprowadzimy sie juz stad.Wczoraj o 12 w nocy jechalam do Tesco po rumianek, bo Amanda zapalenia dostalaas w cipci, wiec robi nasiadowki,zobaczymy czy pomoze. Uciekam na kolacje.

Monia twoje buleczki wczoraj byly pyszne,dzieki za kawke.

Misia welcome back

Wilwia. Ja bede pierwsza - gratuluje domku I dzieki za wczorajsza I dzisiejsza kawke.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wilwia Larcia Cie sprzedala!!!chwal sie tu szybciorem co za chata i gdzie:-D:-D;-)

Kamcia te albumy sa boskie:tak:
a powiedz na jakiej zasadzie dziala ten czajniczek???ciekawa zem bo pierwsze slysze o takim cudzie.
 
Hejoo
Larcia , u nich to normalne można czekac wieki na neta:) A jak Amanda z załatwianiem sie?? Pewnie od tego dostała zapalenia??

Monia a co do za bułeczki ??

Wilwia mów tu szybko co za domek wyrwałas , rozumiem że gdzies w moim rejonie:)?

Ewelcia no powiem Ci że mnie siostra zaskoczyła tymi albumami, teraz musz jakies zdjecia do nich wkleic:)
A na czajniczek taki tutaj polowałam długo , ale nie maja, albo cena kosmos. A ten kupilam na allegro za 70zl. Poprostu jest czajnik i masz do niego podstawke na świeczke no i lejesz herbate zapalasz świeczke i to ci podgrzewa herbatke cały czas(bo ja nie lubie zimnej herbaty). A poza tym świeczka łądnie pachnie w pokoju:) masz tu linka PODGRZEWACZ DO HERBATY KAWY CZAJNICZEK (PK) (1345157911) - Aukcje internetowe Allegro
 
Oj tam....odrazu wydala :) Ja sie ciesze,ze wilwia wkoncu bedzie miala swoj domek I przestanie mi przeklinac :)

Kamcia dokladnie tak, przez te kupki tak ma. Az piszczy jak siusia. Oby rumianek pomogl, bo jak nie, to lekarz.

No, a z netem przesrane, mam nadziejr, ze za tydzien bede miec.
 
Kamcia, super ten czajniczek, nam by sie cos takiego przydało, bo pijemy z M duzo herbatki i tez nie lubimy zimnej
Moze mu sprezentuje na urodziny... hmmm
a bułeczki robiłam wczoraj drożdzowki z dzemem, wyszły ok, a w planach mam bułeczki maslane, jak zrobie to wpadaj na degustacje :-)

Wilwia, czyli domek sie spodobał?? pisz szczegóły!!

Larcia, biedna Amandzia oby szybko przeszło
Margaritta uwielbiam kokosanki i magnumy tez, szkoda ze tak daleko mieszkasz ty i lubiczanka

byłam w sklepie, ale oczywiscie nic nie kupiłam, bo szkoda kasy na słodycze, a pozniej w domu chodze i sznupie po szafkach ;-)

aa, Gastone ja sciagam z darmowe.filmy.eu ale tam trzeba zapisac na dysku, a mozesz jeszcze sprobowac na tej stronce 8tv.pl
 
Ostatnia edycja:
No to jak kolezanka mnie juz wydala to musze napisac:-)Tak wiec dziewczynki TAK TAK TAK mamy domek i bedziemy mieszkac sami!!!Domek jest w Claregalway,czyli znowu bede sasiadka Larci:tak:;-)Chcielismy wprowadzic sie dopiero w marcu,ale oni nie moga tyle czekac wiec troche nas to pociagnie finansowo,bo trzeba bedzie placic za 2 domki.Ale damy rade,perspektywa mieszkania samemu tutaj przewazyla:-)Wiec juz niedlugo bede wszystko pomalutku przewozic,na poczatku lutego dostane klucze.Jak juz sie ze wszystkim uporam to oczywiscie zapraszam na uczczenie nowego lokum:-):tak:Domek jest mniejszy od tego co mamy,ale to dobrze bo latwiej do ogrzania i nie potrzebujemy tyle przestrzeni dla naszej rodzinki.Tak wiec mam nadzieje,ze wroci moj spokoj psychiczny:-)
 
Wilwia ciesze sie bardzo , w końcu będziecie na swoim:) No i koniecznie spotkano w nowym domku:) Fajnie że po mojej stronie miasta hihi
A co z dzieciakami co sie nimi opiekujesz?

Larcia oby jej przeszło!!

MoniaD daj znac jak będą ready to wpadne:)
A czajniczek super sprawa, wypiłam juz cała herbatke hihi no i cena dobra , więc polecam na prezent:)

Basiulka i jak tam załatwiłaś coś z szefową??

Ja to lubie wszystko co słodkie, słodka dziura jestem:)) Więc Lubiczanko szykuj wypieki bo ja jestem pierwsza chętna na twoje pyszności:)

A seriale ogl z tej stronki http://www.cucirca.com/2011/01/07/grey’s-anatomy-season-7-episode-11-disarm/
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam, witam,
wczoraj pisalam basiuleczce o prawniku polskim a moze sie okazac ze moj P bedzie potrzebowal. Pracuje na zmiane wieczorno-nocna. Teraz jak dostal pay-slipa to dostal dodatek za prace noca 80E czego wczesniej nie bylo. Zobaczymy co z tego bedzie, kadrowa jest u niego w firmie ale dzis jej nie bylo, a jak poszedl do supervisora do kazal mu isc do kadrowej. Pracuje tam prawie 5 lat. Wydaje mi sie ze jak sie dostaje jakies dodatki typu praca noca, albo bonusy to nie sa wliczane automatycznie w pensje tylko powinny byc osobno na payslipie, czy sie myle?
Kamcia- ja tez dzis odebralam paczke z PL i tez mile zaskoczenie:-)
wilwia- gratulacje!!!!
 
Do góry