reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Pauletta skoro powiadasz ze Malibu takie dobre ze spritem to i ja musze sprobowac....;-)

Czy u Was tez pada deszcz???poszla bym zmlodym na spacer ale nie ma za bardzo jak:no::wściekła/y:
 
helloł

moniadan- na ciasteczka kokosowe zapraszam- chyba,ze nie lubisz kokosów:sorry2: to wtedy tylko Magnum białe;-)

asienko parno? pochmurno , ciemno, brzydko to i owszem,ale parno? :eek: o szok.

Tichonkowa no i wsio gód. wracajta juz wracajta :tak:

ewelcia
i ja czytalam wszytsko jako sprit :dry::-D:-D se mysle , ma kobita łeb:-D



malibu ze spritem- az kusi zeby spróbować:tak: Bo ze spritem w sensie "sprajtem" to ja tylko Martini do tej pory :cool2:


czas isc budzić Niki. Dzien jak co dzien dzien po dniu... :happy2:
 
Nooo taak ja sie pojawiam raz na 2 miesiace to mnie juz nikt nie zauwaza.Wiec ponawiam pytanko : Dziewczynki gdzie mozna obejrzec za darmo tvn owskie seriale?

Misia welcome na irlandzkiej ziemi.
Dziewczyny wy tu gadu gadu o klubie mam.Ja kiedys mialam tez zamysl zalozyc taki klub,nawet planowalam jak urodze drugie dziecko jak tylkodojde do siebie bede dzialac.No ale plany sie pokrzyzowaly bo urodzilam dwoje..
Gratuluje pomyslodawczyni zrealizowania..ech...
Moze kiedys jak wyjde z pieluch to sie tym zajme tu u nas kto wie..

Alex najlepszego!
 
U nas szaro i buro i deszcz tez się znajdzie:(
Monidan-do mnie tez zapraszam-nie ma bata zeby czegos slodkiego nie znalezć:)))))
Margaritta-ale tym magnumem to mi smaka zrobiłas...dobrze,ze arsenał(zamrażarka)na wieczór przygotowana:))))
 
Witam
Wy tu o alkoholach pogaduszki, ja lubie martini i Malibu ze spritem. Red bull z wódką rzadko kiedy pijam. Raz piłam wódke i martini nazywa sie Mickiewicz drink , ale byłam zmasakrowana po tym:/
No doczekałam sie kuriera i paczki , sa sanki Oliiver w desperacji po domu nimi jeżdził, i normalnie siostra mnie zaskoczyła zrobiłą mi album na fotografie, kalendarza na 2011, i mini album do torebki . Ona sie bawi w scrapowanie ale ma talent:) No i zamówiłąm sobie czajniczek z podgrzewaczem:) Pochwale sie zrobilam zdjecia:)
 

Załączniki

  • IMG_0755.jpg
    IMG_0755.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_0759.jpg
    IMG_0759.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_0760.jpg
    IMG_0760.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_0756.jpg
    IMG_0756.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 38
A ja jeszcze buszuje a co ! Hej mamcie.Dawno znow tu nie pisalam ale poczytujecod czasu do czasu.Zawsze obiecuje wpadac czesciej i lipa hihhiGratuluje nowych dzieciatek i wszystkich fasolek!!! U nas wsio oki.Malenkie pocieszki rosna bardzo szybko.Smieja sie,piszcza,potrafia juz dobrze wymuszac sa przekochane i kazda jest inna.Zaczely jesc normalne jedzonko i jak narazie rosna mi glodomorki.StarAm sie im gotowac czasem wtracam sloiczek.Wogole wszystko gra.Pozdrawiam serdecznie:-))

gastone nic o serialach tutaj nie pisałaś :eek: coś Ci się pomieszało :sorry2::-D
ja tam nie wiem,nie oglądam w necie :sorry:
 
reklama
Do góry