reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
i znów szalejecie z pisaniem:)
Kamcia - ale wypasione prezenciki dostaliście:) super
Moniadan - ty mi o słodkim nie wspominaj...
Larcia - zdrówka dla Amandy
Tichonek - super, że z Mateuszkiem wsio ok:)
Misia - buziaczki dla Timiego:) będzie ruchliwym dzieciaczkiem:)
Vikamcia - Vika ma już piątki???????? chyba za szybko...
no i chyba na tyle...
 

andziulina ma jedną 5 dolna i to napewno 5... sama byłam w szoku , ale sprawdzałam z koleżanką nawet której synek też ząbkuje czy się aby nie pomyliłam i jest to w 100% 5....:tak:
bo tak to jeszcze nie ma nawet wszystkich 4:-D
 
Ostatnia edycja:
hejka a ja na chwile z wieczora.
Wilwia super ze udalo sie wam znalexc domek
Vikamcia ja akurat kupuje otreby w Super Valu tyle ze one nie sa milone a w platkach, sama je miele.
Kamcia dzbanuszek sliczny, musze tez pomyslec o takim czyms bo ja tez herbatek zimnych nie znosze.
Miska jaka zalamka? na fotach to super wygladasz,pozatym jestes wysoka i tego nie widac.A jak sie dzidzius urodzi to z pewnoscia wrocisz do swojej wagi szybciutko przy dwóch szkrabach bedzie co robic.
Moniadan , lubiczanko a wy tak nie kuscie tymi wypiekami, bo ja od 5 dni na diecie i az slinotoku dostalam.
 
Dzieki dziewczyny za stronki. Misiaty lachon jestes i nawet 30 kilo cie nie oszpeci ( ale pocukrowalam). Viciakamciasloiczki mrozisz??Nie pekaja??? Ja slyszalam ze szklo peka w zamrazarce..A apropo teraz mozna kupic fajne pojemniczki do mrozenia zupek:-)
 
zrobiłą mi album na fotografie, kalendarza na 2011, i mini album do torebki . Ona sie bawi w scrapowanie ale ma talent:) No i zamówiłąm sobie czajniczek z podgrzewaczem:) Pochwale sie zrobilam zdjecia:)

kamcia strasznie fajny ten album i kalendarz! Zazdroszcze :) Ja szukam dla siebie jakiegos fajnego kalendarza, ale nic ciekawego nie ma :/ Pewnie znowu jakiegos zwyklaka sobie kupie... No i czajnik tez niczego sobie ;)
 
Dzieki dziewczyny za stronki. Misiaty lachon jestes i nawet 30 kilo cie nie oszpeci ( ale pocukrowalam). Viciakamciasloiczki mrozisz??Nie pekaja??? Ja slyszalam ze szklo peka w zamrazarce..A apropo teraz mozna kupic fajne pojemniczki do mrozenia zupek:-)

gastone nie pekaja bo nie zalewam do pełna zawsze zostawiam na0,5 cm albo 1 cm i jest ok:tak: mam tez pojemniczki z aventu , ale ja np gotuję małej zupki 3 dni pod rżad żeby nie jadła dziennie tego samego to mrożę i w słoiczkach i w pojemniczkach i daje na zmianę kazdego dnia inną zupke żeby jej sie jedna nie znudziła jakbyu miała jeść ją przez tydzień:-p

edit : wogóle już się też spotkałam z pytaniem czy mi nie pękają słoiki , ale w moich regionach się mrozi w słoikach , np bigos, kapustę z grochem , czy właśńie np gołąbki w sosie, pulpety..
wszystko w słoikach :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
aj Andziulina jakos nie moge dojsc do siebie po powrocie, w tej Pl jakos tak inaczej a tu mnie jakis dol dopada, rano wstac nie moge juz sobie budziki nastawiam i lipa wylacze i dalej spie a poxniej wszystko jest poprzestawiane poczawszy od sniadania,troche ogarne, zaraz obiad trza szykowac i olive dotlecic i zaraz sie ciemno robi,wkurzam sie ze mloda poxno chodzi spac bo tez poxno wstaje, i nie mam chwili dla siebie, tylko dopiero teraz a tu zaraz trzeba isc spac.Próbuje to pozmieniac ale mi to nie wychodziiii i sie tylko wkurzam i dolinuje. ha ha i jeszcze mam zly humor bo zrobilam sobie zakaz ze slodyczami- bo ostatnio szok przezylam na wadze.:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(jestem i wsiekla i smutna... ehhhh
 
Do góry