reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Alex wszystkiego najlepszego!!!
a jakieś 3 puszki :cool2::-D:-D:-D to mój ulubiony drink :tak: ja nawet kaca po tym nie mam ;-) na drugim miejscu jest gin ze spritem i cytrynką na trzecim malibu ze spritem na równi z Ludwikiem Drozdusi :-D:-D:-D
Anineczko Bry :cool2::-D
przeczytalam gin ze spirytusem i se mysle jak ona to moze pic:sorry2::dry::eek::-D:-D:-D:-D:szok:przeciez po jednym drinku bym lezala i kwiczala....ale czytam dokladniej a tam jest SPRITEM:zawstydzona/y::-D/.....
Ja lubie malibu ale z mlekiem...;-)ze spritem lubie marini;-)
 
Ciao!
Melduje ze jestem! Wrocilam szczesliwie, calkiem spokojnie...bylam dumna z mojego syna,ze sie tak dzielnie trzymal. Tylko w domu mial problem z zasnieciem bo nie kumal gdzie jest no i ma nowe lozko, ktorego nie znal...Ale juz jest wszystko ok. Od rana dostalam pedu...zaczelam przestawiac i udoskonaac :) Teraz szykuje sie do sklepu bo pustki....tylko taka pogoda,ze sie nie chce ruszac..
Witam nowe Mamy!!
Alex-sto lat!
 
Bry:-)
Ja oczywiście ledwo zdążyłam nadrobić (nie oszczędzacie mnie z pisaniem:sorry2:)i już szybko odpisuję i zaś muszę spadać:dry:Boszsz...jeszcze parę dni i będę w domku i wreszcie będzie czas na BB i na wszystko inne:tak:
Melduję,że USG genetyczne wyszło dobrze,diagnoza potwierdzona-syn w drodze:-DWszystko na miejscu i zdrowe,Młody waży około 0,5kg i ma ok 22 cm:tak:Dobra linijka:-DŁożysko na razie,na szczęście mi się nie przyrasta,ale jeszcze może zacząć:dry:
Muszę lecieć bo P już mnie do auta wzywa:sorry2:
 
Witam dopiero teraz bo 2 godziny sprzatalismy mieszkanko J odkurzal a ja podlogi mylam lazienki i kurze i padam na ryjek....J teraz za obiad sie bierze ciekawe co wymysli :-)



Witam cieplutko dziewczyny, dopiero dolaczylam dzisiaj. Spodziewamy sie pierwszego malenstwa, termin 5 Sierpnia 2011 :) Ja sie boje zostac w Irlandii po porodzie...

Czy moglaby mi ktos powiedzec jak dodac ten fajny kalendarzyk do profilu - probuje to zrobic od 30 min i nic, pewnie to bardzo proste ale ja jestem calkowicie bezuzyteczna jezeli chodzi o te sprawy ;)))

Pozdrawiam wszystkie mamusie

Ania ja znowu sie boje porodu tutaj ale jak sobie poczytalam to troszke sie uspokoilam i wiem ze bedzie dobrze wiec glowa do gory :-)


Lubiczanko a wiec tak firany i zaslony zamowione i bedzie taki wymiar jak chce....i podobnie jak TY w kraju mam sporo ale tutaj mi nie pasuje...


Tichonek super wiesci :-)eeehhh ja sie doczekac juz nie moge :-D

Alex wszystkiego najlepszego

Misia witaj ponownie :-)

Natalia jest dzis marudna normalnie rece opadaja chodzi placze niewiadomo czego...
 
Snoopy odstawiony do warsztatu wieczorkiem będę mogła go odebrać i jutro nie będę musiała wozić P do pracy i z pracy :-) Wiktor odstawiony do drugiego przedszkola spacerek zaliczony młoda znowu po drzemce rozrabia wszędzie jej pełno ale widzę że ma tak jak Witia potrafi się zająć sama sobą (ale na szczęście bardziej się uprasza o uwagę jak On w jej wieku to jestem spokojna bo to znaczy że ma po prostu taki temperament a nie że to objaw że coś nie tak ;-)) a mama ma czas na relaksik :-)
kamcia a próbowałaś w Polmedzie?? tam chyba zawsze jest gin a bynajmniej tak było :sorry2:
Wilwia powodzenia z domkiem oby się Wam udało i byś odzyskała spokój ducha :tak:;-)
misia welcome back :-):-):-)
ewelcia gin ze spirytusem :-D:-D:-D:-D to by mnie nieźle sponiewierało :eek::-D:-D:-D a próbowałaś malibu ze spritem??? ja odkąd spróbowałam zaprzestałam pić z mlekiem bo mi to nie podchodziło :sorry:
madbebe :-)
Alex wszystkiego naj naj :-)
 
Ostatnia edycja:
Młoda dostała właśnie pierwszy raz pomidorówkę z kurczaczkiem marchewką pietruszką i zacierkami dżizass dwie michy na raz walnęła :szok::szok::szok: a jak się pieniła jak za wolno ją karmiłam :eek::-D

a jakieś 3 puszki :cool2::-D:-D:-D to mój ulubiony drink :tak: ja nawet kaca po tym nie mam ;-) na drugim miejscu jest gin ze spritem i cytrynką na trzecim malibu ze spritem na równi z Ludwikiem Drozdusi :-D:-D:-D
Anineczko Bry :cool2::-D

Pauletta to masz mocna glowe :-)ja po takim drinku to zawsze mam kaca
dla mnie najlepszy drink to limonka+plus liscie miety+wodeczka hmmm pycha
 
reklama
Misia welcome back
Tichonek to dobrze, że Mateuszek rośnie:-):cool2:

Mamy iść na dwór, ale moje dziecko szaleje i ciągle skacze po łóżku, nie mogę się odwrócić. Co do drinków się nie wypowiem, bo niepijąca jestem:-p
 
Do góry