reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wisienka mój L jak pracował na nocki to dodatek miał normalnie na pyslipie.
Pochwal sie co przyszło w paczce:)

MAobull załóżmy że bysmy chciały sie spotkac w przyszłym tygodniu w Twoim klubie. Czy musimy od razu wpisowe płacic(ile ono wynosi?), czy można na próbe przyjsc uiścić jednorazową opłate. Chcemy sie ogólnie zorientować jak to wygląda i jak sie spodoba miejsce to może jakies stałe meetingi urządzac, i zostawiac dzieci pod opieką. Dzięki za info
 
Klub mam to nie tylko miejsce spotkań mamy cały program mozna zobaczyc na galway.pl tam mamy baner i są informacje ,mozna przyjąć i zobaczyć jak i co i za ile zapoznać sie z cennikiem członkowstwo daje więcej możliwości i przywilejów więcej informacji udziele telefonicznie bo mnie znów oskarżą o reklamę
 
Klub mam to nie tylko miejsce spotkań mamy cały program mozna zobaczyc na galway.pl tam mamy baner i są informacje ,mozna przyjąć i zobaczyć jak i co i za ile zapoznać sie z cennikiem członkowstwo daje więcej możliwości i przywilejów więcej informacji udziele telefonicznie bo mnie znów oskarżą o reklamę

nie oskarżyłam cię o reklamę bezpośrednio,a o to,że działasz na dwóch kontach,chyba to sobie wytłumaczyłyśmy?
Po za tym zdecyduj z którego konta piszesz o swoim biznesie bo z tego co mi wiadomo to to drugie jest firmowe? Jakiś porządek musi byc,co nie? Już nie wspomnę o tym,że specjalnie założyłaś wątek https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/szkola-rodzenia-w-galway-47544/ i wystarczy zmienic w nim nazwę np. na "Klub mam-szkoła rodzenia,spotkania mamusiek" i tam pisac,bo leży ten biedny wątek nieużywany ;-)
I proszę o nie mówienie o mnie "bezosobowo" :tak:
 
Maobull, zapraszałaś na kawe i ciasto i jesteśmy chętne przyjsc, pytamy kiedy mozemy sie spotkac, aby zobaczyc klub a ty odsyłasz nas na strone, juz oglądałysmy stronę... :sorry:
przeciez jak ktos zadaje pytanie, to mozesz odpowiedziec, nikt nie posądzi cie o reklame odpowiadając na pytanie Kamci
 
tak mi sie wlasnie wydawalo ze powinno byc osobno:szok: no nic zobaczymy,ale 80E droga nie chodzi co tydzien;-)
kamcia -w paczce dostaliśmy puzzle z naszymi zdjęciami, siorka kiedys mnie pytała o zdjęcia take nasze wspólne i wysłałam ale nie pytałam po co, zamówiła na allegro, fajne sa 1000kawalkow. Asia najwięcej, lalki jedna do czesania z akcesoriami:-D, druga gadajaca, baczka, taka tablice ze zwierzątkami, ksiazki po polsku, ktore zostały bo nie miałam miejsca żeby zabrać, trochę slodyczy naszych ulubionych i dwa sweterki dla mnie
 
Maobull ja sie spytałam o kilka rzeczy i mozesz mi odpisac , nikt Cie nie zje:) Chcemy przyjsc na próbe i zobaczyc jak to wygląda:)
A strone widzialam tylko tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Jak juz dołaczylłas do forum to możesz śmiało pisać i nie denerwować sie:)
 
hehehehe...No to seeee poszlyscie dziewczeta na ciacho :) Chyba Ciach-em :)

Kurka wodna ale ten moj maly-nienarodzony dzis kopie!! Widac przez skore juz..:)

Kamcia- no to sobie Oli na saniorach nie pojezdzi chyba. Ja kupilam Alowi w Pl i raz bylismy! I sie skonczyl snieg. Na dodatek dziadek go ciagnal i zapomnial chyba ile Al ma lat i tak go w zakrety wpuscil,ze mi dziecko razem ze spiworem z sanek wylecialo i zdarlo nos...!!! Myslalam,ze tego tate mojego udusze!! A czajniczek wypasny!!Uwielbiam takie rzeczy!!

A ja siedze i sie do szkoly przygotowuje...cos mi troche weny brak:)

Czy wy wiecie ze ja juz 10 kilo przytylam???????!!!!! zalamka!!!!!!!!
 
tadam,... nadrobiłam:-p
różnie ...jak mam coś co dla niej też się nada to jej daje a jak nie mam to dostaje słoiczki już wiem które lubi najbardziej bo też ma swoje typy i tylko takie kupuje:tak: po za tym ona zawsze dosiada nam się do talerzy jak jemy obiad :sorry2: wtedy z reguły dostaje ziemniaczki bo Zuza nie zdzierży że my jemy a Ona nie:sorry2:
hehe też to przechodziłam , ale teraz jemu wszyscy na szczęście obiad o tej samej porze..
a wiesz co , może Ci poddpowiem , bo ja daję małej codziennie o 12 zupkę a o 15 jemy 2 danie wspólnie...
i ja sobie te zupki gotuje i zamrażam w słoiczkach po kupnych albo po koncentratach , i mam kilka zupek i wyciagam codziennie inny słoiczek:-D
ale zamrażam bez ziemniaczków bo ponoć ziemniaki zamrożone sa nie dobre..
no i oszczędzam na codziennym gotowaniu:-p a słoiczki daje jak jesteśmy u kogoś i nie jestem w stanie podać małej domowego obiadu:-)
Tichonek super wiesci :-) najważniejsze że wszystko jest ok i mały zdrowy:tak:

Alex wszystkiego najlepszego

Pauletta skoro powiadasz ze Malibu takie dobre ze spritem to i ja musze sprobowac....;-)

Czy u Was tez pada deszcz???poszla bym zmlodym na spacer ale nie ma za bardzo jak:no::wściekła/y:
u mnie pada cały dzień:dry:
No to jak kolezanka mnie juz wydala to musze napisac:-)Tak wiec dziewczynki TAK TAK TAK mamy domek i bedziemy mieszkac sami!!!Domek jest w Claregalway,czyli znowu bede sasiadka Larci:tak:;-)Chcielismy wprowadzic sie dopiero w marcu,ale oni nie moga tyle czekac wiec troche nas to pociagnie finansowo,bo trzeba bedzie placic za 2 domki.Ale damy rade,perspektywa mieszkania samemu tutaj przewazyla:-)Wiec juz niedlugo bede wszystko pomalutku przewozic,na poczatku lutego dostane klucze.Jak juz sie ze wszystkim uporam to oczywiscie zapraszam na uczczenie nowego lokum:-):tak:Domek jest mniejszy od tego co mamy,ale to dobrze bo latwiej do ogrzania i nie potrzebujemy tyle przestrzeni dla naszej rodzinki.Tak wiec mam nadzieje,ze wroci moj spokoj psychiczny:-)

jak fajnie że macie już własny domek:tak:

my się przeprowadzamy po wakacjach:dry: do Ennis:-) o tu z pracą lipnie zimą... a tam może będzie lepiej...:tak:

MIsia możesz mi powiedzieć czy można dostać tu otręby mielone najlepiej ... i jak się nazywają??:zawstydzona/y: wiem ze Ty za zdrową żywnością jesteś wię c myślę że będziesz mogła pomóc...:zawstydzona/y:

aha i moja mała ma kolejne ząbki.. górną 4 i dolną 5:-)
 
reklama
Dzieki dziewczynki tak sie ciesze,mam nadzieke,ze wszystko bedzie ok.
Kamcia mysle,ze nadal bede sie opiekowac dzieciaczkami.Jutro bede widziala sie z ich mama to wtedy ustalimy.Wczesniej jak myslalam,ze bede przenosic sie do Athenry to powiedziala,ze nawet tam mi bedzie dzieci dowozic,wiec zobaczymy:-)
 
Do góry