reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Młoda dostała właśnie pierwszy raz pomidorówkę z kurczaczkiem marchewką pietruszką i zacierkami dżizass dwie michy na raz walnęła :szok::szok::szok: a jak się pieniła jak za wolno ją karmiłam :eek::-D
Pauletta to ilez ty wypoilas tego red Bulla ze jeszcze cie trzyma:sorry::eek::-D:-D:-Dja raz pilam wodke z red bullem a na drugi dzien nie moglam glowy od poduszki oderwac:sorry2:..
a jakieś 3 puszki :cool2::-D:-D:-D to mój ulubiony drink :tak: ja nawet kaca po tym nie mam ;-) na drugim miejscu jest gin ze spritem i cytrynką na trzecim malibu ze spritem na równi z Ludwikiem Drozdusi :-D:-D:-D
Anineczko Bry :cool2::-D
 
Ostatnia edycja:
pauletta a sama gotujesz malej obiadki??
różnie ...jak mam coś co dla niej też się nada to jej daje a jak nie mam to dostaje słoiczki już wiem które lubi najbardziej bo też ma swoje typy i tylko takie kupuje:tak: po za tym ona zawsze dosiada nam się do talerzy jak jemy obiad :sorry2: wtedy z reguły dostaje ziemniaczki bo Zuza nie zdzierży że my jemy a Ona nie:sorry2:
 
Kamcia - wysyłam priva
Pauletta - ja popieram Ewelcię - jak ostatnio popiłam sobie red bulla z wódką, to na drugi dzień z łóżka nie mogłam wstać... a z Zuzi mały głodomorek rośnie:)
 
Witam mamunie.
Ja mialam ogladac domek na 11.Mial przyjsc ktos z agencji nam go pokazac,minelo pol godziny wiec dzwonimy,najpierw nikt nie odbieral.W koncu chyba za 4 razem odebrali i twierdzili,ze wczoraj przez trzy godziny dzwonili,zeby zmienic czas spotkania.Tylko,ze jakos do nas nikt nie dzwonil!Alez jestem zla,cos mamy pecha z ta przeprowadzka.No ale nic,na 3 idziemy ponownie zobaczyc domek-moze sie uda:tak:
Tobi mi teraz zasnal,a ostatnio spi sobie dlugo,wiec pewnie bede musiala go przebudzic.Mam nadzieje,ze to nie popsuje jego humoru.Wogole ostatnio mam jakas chandre,jestem nerwowa itp...juz marze o mieszkaniu samemu.Jeszcze lokatorzy ciagle w domu,wiec to chyba jeszce poglebia moje nie najlepsze samopoczucie,bo strasznie mi dzialaja na nerwy.Miejmy nadzieje,ze niedlugo sie pozegnamy...
 
Wilwia trzymam kciuki:)
LAseczki pomóżżcie mi moja ciocia jest chora i potrzebuje isc do ginekologa pol tutaj ale podobno nie ma w Galway w tym tygodniu, wiecie moze cos na ten temat??
 
reklama
Ja również witam Ciężka noc dzisiaj była Mały ciągle płakał a w dzień wcale nie jest lepie ale nareszcie zasnął mam nadzieje, ze po drzemce będzie lepiej Oj te ząbki chyba żyć mu nie dają a ja biedna nawet nie mogę mu pomoc:-(
Aniu-Mika ja rowniez witam cie serdecznie
 
Do góry