reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
No wiec wróciłam z interview i poszło dobrze (tak mysle:), pytania standardowe , panie ok, były w szoku skąd mam taki akcent Galwayowski, ze mam perfekt angielski hihi to pogadałysmy tak luzniej i tyle. Bede coś wiedziec w ciagu kilku dni, choć nie napalam sie bo kurcze kasa i brak kontraktu mnie zniechęca:/

A to prawda że karmienie piersią to jest gorący temat, ale każdy ma prawo do swojego zdania, a udzielac porad sobie mozna nawzajem gdy sie nie ma nikogo bliskiego do pomocy:) Także Asieńka trzymam kciuki:))

A teraz kolezanki syn u mnie i dzieci puzzle ukłądaja :)
Lubiczanko to bede miała okazje tej najprawdziwszej spróbowac:))) Włacz GG tak wogóle:)
 
reklama
Wrocilismy ze spacerku jakies 30 minut temu cora tak sie wybiegala ze padla ...

Kamcia i juz po widzisz nie trzeba bylo sie tak stresowac:-)super ze dobrze Ci poszla rozmowa

Tichonek jak tam po wizycie?
 
wpadlam tylko na chwilke potem na dluzej, Asia maluje kolo mnie poki co wiec tak krotko
lecimy pod koniec maja na Ibize na tydzien :-):laugh2::happy2: szukalam szukalam i wynalazlam, jedzenie we wlasnym zakresie, ale 2 lata temu ja jadlam same owoce prawie tak mi smakowaly. Zywnosc tam jest tania wiec nie bedziemy uwiazani ;-). Juz sie nie moge doczekac. Uciekam Asia przeniosla sie na sciane z malowaniem:wściekła/y:
 
Wisienka super, ciesze sie ze znależliscie wakacje!!!

EE tam wielka, jak siema dobry angielski i pewność siebie to nie ma sie co bać. Tutaj interview to sa bardziej jak luzne rozmowy więc trzeba umieć sie sprzedac:)))
 
Ja rowniez nie karmilam piersia a chcialam...niestety nie udalo sie ...wiec Asienko jesli czujesz ze nie dasz rady to nie mecz sie!!!Jestes najcudowniejsza mama na swiecie dla Zuzi!!!!
Wiem ze sa na swiecie mamy ktore uwazaja ze mleko matki to najcudowniejszy eliksir na swiecie....ja tam nie uwazam mleka matki za eliksir na wszystko.
Przykladem jest moj Szymon ktory na butelce byl wlasciwie od urodzenia a chory jeszcze nie byl(odpukac w niemalowane)........

oj mialam busy dzien....zmeczona jestem strasznie......wystalam sie w SW chyba ponad 2 h w kolejce:baffled:
 
ewelcia nio wlasnie slyszalam ze dzis na podpisach straszliwe kolejki byly U nas kolezanka dzis byla to stala ponad 2 h w kolejce na polu a wpuszczala garda po 5 osob do srodka to sie biedna nastala i wymarzla Nie wiem co to sie dzialo dzis
 
reklama
Witam Dziewuszki!!!!
Bylam dzisiaj w SW po aplikacje i wiecie co sie okazalo???moja szefowa,,kochana,, nie odprowadzala za mnie przez caly 2010r skladek PRSI!!!! jestem zalamana!
 
Do góry