reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej
Ja dopiero niedawno kompa właczyłam rano zrobiłam pyszny obiad dla męża, az dokładki brał i upiekłam drożdżoweczki, wyszły niezłe
Teraz dzieci spia, to moge posiedziec na necie

Kamcia, ja wiedziałam, ze rozmowa ci pojdzie świetnie, slownictwo, akcent i w ogole cały english do pozazdroszczenia, BTW gdzie sie tak dobrze nauczyłas?

ja niestety siedze w domu i sie cofam, to straszne :-( ale jeszcze troche i z synem bede rozmawiac :-)

Biola, witaj w domku :tak: zawsze mamy wybór i nie daj sobie powiedziec ze jestes gorsza, bo nie karmisz piersia
AsienkaM juz dziewczyny napisały wszystko, wiec nic nie dodaje ;-)

Tichonek, chwał sie ile wazy, mierzy itp?
 
reklama
Witam cieplutko dziewczyny, dopiero dolaczylam dzisiaj. Spodziewamy sie pierwszego malenstwa, termin 5 Sierpnia 2011 :) Ja sie boje zostac w Irlandii po porodzie...

Czy moglaby mi ktos powiedzec jak dodac ten fajny kalendarzyk do profilu - probuje to zrobic od 30 min i nic, pewnie to bardzo proste ale ja jestem calkowicie bezuzyteczna jezeli chodzi o te sprawy ;)))

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Witam Dziewuszki!!!!
Bylam dzisiaj w SW po aplikacje i wiecie co sie okazalo???moja szefowa,,kochana,, nie odprowadzala za mnie przez caly 2010r skladek PRSI!!!! jestem zalamana!
zwolnila Cie i poszlas sie zarejstrowac w SW i wtedy Ci powiedzieli ze niemas zskladek czy jak?

A swoja droga to nie uczciwe!!!!!!!!!!jak ona mogla:angry::baffled:oszukala Cie
 
dokladnie powiedziala mi w poniedzialek ze mnie zwalnia ,poniewaz likwiduje firme po czym oswiadczyla ze w najblizszych dniach dostarczy mi p45,dzisiaj udalam sie do SW a kobitka mi mowi ze skladki za 2008 i 2009 sa a nie ma za rok 2010!!!!!i tu zaczynaja sie schody bo moja szefowa nie odbiera telefonu:wściekła/y:
 
reklama
Do góry