reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

I ja witam
Noc to masakra-najpierw nie mogłam zasnąć i po pierwszej mnie J zaciągnął do wyrka,a od 4.30 na nowo-lunatyk...i po spaniu:(((Dobrze,że jak na razie nie odczuwam jakiegoś zmęczenie.Wręcz przeciwnie-słonko i pieknie za oknem,więc po odstawieniu starszaczków do szkoły zrobiliśmy sobie z Danielkiem spacerasa:))))I na tym pewnie nie koniec dworowania,bo jest naprawdę...wiosennie:)
didi-no juz się przyznawaj co za babsko na głowie masz?;)))
AsieńkoM-Mam nadzieję,ze się nie poddasz i spróbujesz jeszcze z piersią...z początku raczej mało to przyjemna(pamietam jak dziś to wstrzymywanie powietrza z bólu kiedy sie maluch przysysał),ale to naprawdę minie...Nie myśl,że Cie potępiam-nie...przecież nie możesz się zmuszać,ale ja raczej z tych,które twierdzą ,że mleko mamine najlepsze dla dziecka jest...Tak jak Kamcia mam nadzieję,ze się nie poddasz....ale to wyłącznie Twoja sprawa-a druga rzecz,to Twoje dziecko nigdy nie zapragnie miec innej mamy,bo własna jest najlepsza:)
Biola-witam:)ja mam zawsze nieodparte pragnienie powrotu tutaj już po kilku dniach pobytu w Pl:(
Kamcia-i tak trzyamam kciuki:)
 
reklama
to ja sie pochwale teraz :-) taka sobie firane do salonu zamowilam plus w kolorze brazowym zaslony na drzwi balkonowe(czekam na odpowiedz czy beda mieli taki wymiar jaki mi pasuje ,mam nadzieje ze tak) ,ciezko bylo mi sie zdecydowac bo maja szeroki wybor ale po dluzszym zastanowieniu wybralam .... firana.jpg

a co do wloskow to my ze swoja bylismy u fryzjera i o dziwo siedziala grzecznie:-)
chcialam zrobic jej grzywke ale fryzjerka odradzila bo moja cora ma "wicherek"po tatusiu i mowila ze grzywka bedzie jej odstwac...podcielismy jej tylko koncoweczki

Kamcia trzymam kciuki
 
helloł

Aania83 firana piękna - oby mieli rozmiar :tak:

lubiczanko a skąd ta bezsennosc?? ja kocham spać- a najbardziej rano jak dzwoni budzik:dry::-D

kamcia powodzenia!

didi jakie poruszenie ta swoją tajemniczą "lokatorką" wprowadziłaś :-)

Tichonkowa jak po USG genetycznym?????

AsienkoM pozwól,ze dołącze do słów lubiczanki- dodam raz jeszcze - nie poddawaj się. I ja pamietam te zacisniete z bólu nogi- dosłownie az mi w dołku strzykało jak małe się przyssawały..jednak mineło- a pozniej było juz cudownie...takze- cierpliwosci;-)

anineczko wez sie nie rozkładaj- na pewno nie na ten weekend :-p

nie gratulowałam młodym mamciom :zawstydzona/y: gratuluje teraz !! wszytskiego dobrego dla Was;-)


no to co- trza ogarnąc troche, bo czas leci nieubłaganie

Miłego dnia
 
Margaritta postaram się wszak misja do wykonania :-D:-D

Aaania oby rozmiar był,firana ładna,ale ja jakoś się od nich odzwyczaiłam :dry:
zresztą przy kocie to nierealne :-D

Lubiczanko a czy mój mąż nie nawiedził was dzisiaj? Bo coś mi się obiło o uszy,że ma spotkanie jakieś w Cashel z klientem :dry:
 
Ja w szpitalu musialam malej podawac butle bo po porodzie byla bardzo ospala po znieczulaczach i to dlugo i dlugo byla taka jakby zaflegmiona:-(, wiec karmiona byla przez sen bo nawet sie obudzic nie mogla:-(. pierwsze karmienia to przez strzykawke miala podawane, a zjesc cos musiala bo inaczej cukier jej spadal:-(. A budzic sie zaczela dopiero wczoraj;-).

Dzieki za wsparcie dziewczyny, a teraz ide sie masowac:baffled:;-). Narazie musze odciagnac nadmiar i sie pohartowac, i jak sie uda to za pare dni mala bedzie ssala, a jak nie to nie, ale musze sie pozbyc nadmiaru bo boli.
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)
Aleście nadziargały:szok:
Asienko nic się nie martw:no:Mnie się też wydawało,że z karmienia piersią nici będą,ale po paru dniach męczarni,płaczu mojego i Radka się wsio unormowało:tak:Miałam strasznie brodawki poranione,ale zaciskałam zęby i do przodu:tak:
Zresztą jeśli karmienie piersią nie wychodzi to przecież nie koniec świata.Mam koleżankę,która ma troje ślicznych,zdrowych dzieci i nigdy nie karmiła piersią:no:Po prostu się nie dało i co miała zrobić...Matką jesteś bardzo dobrą i nie przejmuj się:-)
elika
witam na forum,rozgość się:-)
Ciotko Margaritto USG genetyczne mam dziś popołudniu,jak czytasz!?:angry::sorry2::-D:-D
I przy okazji mam gacie pełne strachu:baffled:
Muszę gina zapytać czy mogę coś wziąć na ból gardła i katar bo pół nocy dziś nie spałam,przeziębienie mnie dopadło:dry:A...no i jeszcze list od niego wydębić,na lot samolotem,coby mnie nie cofnęli na lotnisku z takim bęcole:baffled::-D
 
reklama
Hej kobietki, ja tylko teraz poczytałam, potem poodpisuję
AsienkoM jesteś najlepszą mamą pod słońcem:-):-):-), próbuj, ale jeśli tego nie czujesz to nic na siłę, karmienie piersią jest cudowne, ale nie każdy może to robić i dzieciom krzywda się żadna nie dzieje

Jeszcze co do włosów: nam się zawsze kołtunki z siostrami robiły, bo mamy naturalną skłonność do kręcenia, takie małe baranki troszkę:-) i tata nas zawsze obcinał na chłopa:rofl2::baffled:ka a i tak miałyśmy słabe włosy. Teraz się wzmocniły. Ani się nie kręcą, więc ma po tatusiu, tylko wolno jej rosną:-)
 
Do góry