reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wisienka dobra robota , mała wygląda ślicznie:)

Elika nie widac, wejdz w ustawienia, edytuj sygnature, wklej ją, i zapisz. Może sie uda.

Anieczka no dokładnie pójść pójde ale nie nastawiam sie juz tak ochoczo jak rano:/ Dalej bede sie rozglądać i napewno sie coś trafi:)
 
reklama
Andziulina a znajde znajde chwilke napewno;-)
Anineczko he he nerwica minie jak bedzie wszystko na swoim miejscu;-)wtedy bede mogla sie cieszyc ze jest porzadek tylko u nas nie trwa to zbyt dlugo bo takich balaganiarzy jak ja mam tu w domku to chyba nie ma nikt, ani wieksze ani to mniejsze nie potrafi odlozyc czegos na miejsce i wszedzie sie rozkladajá ze swoimi rzeczami, mloda w salonie polowa pokoju i na lawie ale tyle tego nauklada ze nie ma gdzie szklanki z kawa postawic, a M za to w kuchni sie rozklada na stole ze srubkami srubokretami kablami a na srodku jeszcze dwie skrzynki z narzedziami mi walnie zebym sie o nie potykala grrrr a tylko rusze i odstawie w kat to juz jest wojna!
 
Kasiuleczka nie zazdroszcze:)
Elika udało sie brawo, każda z nas kiedyś zaczynała i miała kłopoty z suwaczkiem itp:)
Anieczko I am always good girl :)) There are only bad boys hihihi
 
Kamcia :-D:-D:-D:-D

kasiuleczko no córusia musi miec po kimś coś :-D:-D
swoją drogą ja dziękuję Bogu,że mam czwarty pokój,tylko i wyłącznie na zabawki dzieciaków.Czasem nogą upchnę i zamknę drzwi i mnie nie razi ich twórczy bałagan,a w reszcie chatki czyściutko :laugh2:
A jak tylko zarządzam sprzątanie w ich pokoju to siedzą tam cały dzień i sprzątają,od rana do wieczora :baffled: :-D
Ale za to mój mąż jak gotuje to w kuchni pobojowisko :baffled: bo z narzędziami to on się rzadko rozstawia,od wielkiego dzwona,ale jak juz to jest święto lasu i też fuka,że mu przeszkadzam :evil::oo2:
 
no prosze jaka produkcja... hihih

u mnie spokoj .. teraz prerabiam flmik i bedziemy ogladaly sobie z lokatorka...
co do wloskow to ja jak narazie Ewulcowi nie scinam bo dopiero cos jej tak wyroslo hihih.. wiec nie chce miec na nowo lysolka...
ale u Alberta jak byl malusi to mial loczki i takie cieniutkie wloski..jak mu scielam to dostal taka szope ( ja mialam zawsze geste wlosy ) ze heja.. teraz tez mu zapuscilam a jutro musze grzywe obciachac i boki bo w galy mu wchodza..
 
reklama
Hej dziewczyny witam sie juz z irl -wreszcie:))))jeszcze nigdy tak nie tesknilam za tym domkiem tutaj ;)tylko na nowo sie przyzwyczajam bo mi zimno caly czas.Dzis moje dziecie wstalo o 5 rano szok i wymysla mi teraz co by sobie porobil heee.ZA 1,5 godz do szkoly a ja do lekarza.ok lece bo mi nie da nic napiosac,odezwe sie pozniej:)
 
Do góry