reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry:)
Tichonek-
70.gif
Wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz:)
mis6.gif

Anineczko-no pewnie,że nie Ty byłaś słoniem:)ale są takie majty dlka panów
slon1.jpg
hehe
Misia,Pauletta-moc ogromniastych uścisków dla Waszych pociech(jak,gdzie,kiedy?ten czas zleciał)
1484.gif

AsieńkoM-jeszcze tylko troszeczkę-dasz radę:)
Biola-fantastycznie,że już pocułas dzidzię...Ja sobie zapewne jeszcze poczekam:/
Madbebe-narzekaj,narzekaj-po co nas tu masz?
Sandrulińska-ale....my też chcemy tu zostać ale w związku z naszą rodzimą tradycję będziemy celebrować Wigilię...tak samo dzień kobiet(którego tu chyba nie ma),dzień Matki w maju a nie w marcu...To takie nasze:)I choć tyle z ojczyzny mogliśmy zabrać ze sobą:)))
Kamcia-krokiety poszły w ruch?
Vikamciag-no i o!Dobrze żebyście dochodzili do kompromisów(nie tylko dlatego,że farby zabrakło;)))
Margaritta-no zdawaj mi tu relację!!!!Jak było?Kupiłaś płytkę(ja na Dawidkową z Show czekam przeszło tydzień;/)???Podobało się?
Asieńko-cóż za pamięć nicka:))))
Ewelcia-jak to przeoczyłaś J???
Tichonek-póki co jeszcze się zgadza-ja też jak na razie mam na avatarku mama3D:)))
Anineczko(przypomniałam sobie)-pomysł świetny-ba -genialny!!!...ale faktycznie moje dzieci póki co na etapie"Gwiazdora"są
A mnie wczoraj wcięło,bo....szukam po całej Irlandii części do auta-nigdzie nie ma!!!W dodatku tort dla J-jestem mega zadowolona:))))I kupiłam mu te prawko-jedyne 130e:/a prezent na Święta-nic z tego-oprócz naszego pomysłu z podróżą nic mi do głowy nie przychodziło-a teraz zupełnie wykluczone(dobrze,że wcześniej nie kupiłam biletów)i kicha:(
No uciekam-moze jakieś deserki do tortu stworzę;)Miłego dnia Wam wszystkim życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello!:-)
lubiczanko pewnie każdy robi jak chce:tak:
tichonku wszystkiego najpiękniejszego! szczęśliwego rozwązania!:tak: pociechy z dzieciaków!:tak: i spełnienia marzeń:-)
 
Hejka dziewczyny,

Ja juz od 6 nie spie:-(. Niedosc, ze zasnelam dopiero o 1 w nocy to o 6 jak wstalam na siku tak koniec spania:wściekła/y:. no pier...ca mozna dostac. Jak to z rana kaszel, oczywiscie zgaga a na dodatek jakby tego bylo malo to od 6:15 do 6:45 sasiad co 5 minut krecil sie po klatce schodowej i trzaskal drzwiami (chyba samochod grzał):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Ja myslalam ze mnie piorun strzeli:wściekła/y:. dolezalam do 7 i wstalam. Zjadlam sniadanko, P zrobilam kanapki do pracy i siedze teraz przed komputerkiem:tak:.
No musialam sie wygadac, az mi lepiej.:sorry2:

Wczoraj wieczorem pojechalismy do Smythsa i kupilismy kilka zabaweczek:tak:. Moj P ma chrzesniaka i trzeba bylo kupic prezent pod choinke dla niego a i jeszcze jest jedno dziecko u nich w domu to tez drobiazg dla szkraba. A 30 grudnia chrzesniak ma urodziny wiec prezent na urodziny.
przy okazji kupilismy mala karuzele doczepiana do fotelika samochodowego i kolorowa gasienice dla naszej kruszynki:-):-):-):-).
Moze i to nie jest takie istotne ale chcialam sie z kims tym podzielic. :zawstydzona/y:

Tichonek
2007020419335411.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Tichonku wszystkiego najpiękniejszego, pociechy z męża i Radzia a fasolka niech się zdrowo chowa
Tato3D dla Ciebie też wszystkiego najlepszego:-)

U nas mrozik i śnieżek leży, w nocy o 4 obudziłam się, bo mnie pęcherz bolała znowu:no::eek: , wzięłam Furagin, ale spać nie mogłam aż do 6, w międzyczasie Ania obudziła się na picie. Poza tym ma katar, taki przezroczysty i przeszkadzało jej w spaniu:wściekła/y::no:, oczyściliśmy nosek i było lepiej. Katar taka woda, więc pewnie znowu zęby:dry:.

Lecę, bo kapusta mi się gotuje, dzisiaj w planach pierogi i uszka, zobaczymy, co z tych planów wyjdzie:-D
 
Witam:-)


Pauletta dziekuje za zaproszenie :-)moze kiedys bede w Twoich stronach to Cie odwiedze
Gratulacja dla synka za postepy

Lubiczanko a dziekuje ja czuje sie wspaniale i oby tak zostalo...narazie plus 2 kg przytylam mam nadzieje ze teraz tez duzo nie przytyje z Nacia przytylam 8kg wszystko poszlo w brzucholek no i w piersi

Biola gratuluje ruchuow malenstwa,niesamowite uczucie co nie:-)

Anineczka nastepnym razem sie uda,mniej o tym myslec a wziasc sie do pracy :-)

Asienka wytrzymaj juz duzo Ci nie zostalo mnie zagagatez meczyla pod koniec ciazy jak chodzilam z Nacia na szczescie nie dlugo

Tichonek wszystkiego najlepszego samych radosnych dni,duzo usmiechu,duzo zdrowka,spelnienia marzen tych malych i tych duzych pociechy z synka i z meza oraz szczesliwego rozwiazania, szybkiego i lekkiego porodu

Witam nowa Mamuske :-)


W piatek z Nacia nudzilo nam sie wiec ubralysmy choinke radosc corci bezcenna:-)
A wczoraj bylismy po swinke mnie kregoslup napierdziela wiec moj J walczyl z rozbiorem swinki z pomoca szwagierki.Jak wrocilismy do domku to tylko wzielam poprcjowalam sobie i pomielilam na mielone.
Moj J teraz na rano jezdzi do pracy dzwonil niedawno to mowi ze Ci co odsniezaja lotnisko to chyba nie widza ze snieg spadl a pozniej dziwic sie ze loty sa opoznione:no:
Moja dobra kolezanka leci jutro do Polski ehhh jak ja wytrzymam te 4 tyg:-(

aha listu ze szpitala dalej nie dostalam mielismy jechac we srode zawiesc te papiery ale moj J niestety pracuje a mial miec wolne :wściekła/y: poki co czwartek ma wolne wiec pojedziemy i to zalatwimy

jutro jedziemy na Swords na zakupy trzeba cos corci kupic pod choinke
 
Ostatnia edycja:
No i zapomniałam, że znowu jest awaria i nie będzie wody, ciepła leci, bo w bojlerze jest, ale zimna słabo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

tez nie mialo kiedy sie popsuc....


Natalia w nocy glowa mnie uderzyla w usta az mi sie lzy zakrecily lece do lazienki bo jakies ciepelko na ustach poszulam patrze w lustrze a ja cala buzi we krwi mam :/

malo tego J pojechal do pracy wyjezdza kolo 4 zdarzyl odjechac a ktos za klamke ciagnie i qurde nie wiem czy przysnalam w tym momencie i mi sie snilo czy naprawde ktos byl nawet nie wiecie jak sie przerazilam
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
lubiczanko jeszcze nie zaczelam, wczoraj mielismy gosci. wiec po wekendzie;)
sto lat dla solenizantow!!!@
ja sie znow w pracy nudze, malo klientow przed swietami;/

zapomnialam jeszcze , tesciowa wyslalam po sanki i kurierem przyjda z pl z innymi rzeczami. Oli bedzie mial frajde, oby snieg sie utrzymal, a jesli nie to wybiore sie do ktorejs z Was (gdziekolwiek padac bedzie) hi
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry