reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anieczka oj udany ten Antek. Tak sobie myśle że może tata z mamą bawili sie w jakichś poganiaczy co...??:) i mały podpatrzyl hihi
 
reklama
Czesc mamusie.
Jestem padnieta,juz drugi dzien i noc walczymy z goraczka u Tobisia.Wczoraj az dostal wieczorem drgawek.Na szczescie trwalo to krotko,ale wystraszylam sie bardzo.Dzis z rana do lekarza.I maly dostal antybiotyk.Niby gardlo czerwone,i migdalki nie ladne-a co do goraczki to nie wiadomo.Dzis maly dostal nagle 41 st i akurat byl sam z tatusiem.A biedny tatus nie potrafil zapodac dziecku czopka.Mam nadzieje,ze nocka bedzie lepsza,choc juz temp rosnie,A nie moge jeszcze mu nic podac.Do tego nie mam kompletnie nic przygotowanego na swieta,ani zakupow,ani prezentow i nie mam pojecia kiedy to zrobie,bo wlasciwie do swiat pracuje codziennie.Ach..koniec juz tego narzekania...
 
Hey jestem
Dzis M mial wolne wzial specjalnie bo Erys mial przedstawieniebw szkole
Fajnie wystepowal :-)
Pozniej przyszla do nas "dziewczyna " Eryka z Pl szkoly bo on ma jedna w polskiej szkole i jedna w irlandzkiej :baffled: :cool2::-D
Fajnie sie bawili byla u nas 5 godzin a ledwo co przyszl to zaczela Eryka przutylac a on "prosze cie nie pokazuj mi jak bardzo mnie kochasz" :szok::-D
A pod koniec to mowil no pocaluj mnie ale ona odwazyla sie tylko w reke go pocalowac
Juz sie boje co to bedzie za pare lat
Widac ze po tatusiu odziedziczyl zabawy z kolezankami :-D

Ppzniej rozbolala mnie glowa i zasnelam na kanapie obudzialam sie o 20 a w domu cisza M wzial dzieci na dwor i szaleli w sniegu

Anineczko wow ale ma marzenia twoj synek :-D
 
Ciao
Mialam nie pisac ale musze napisac,ze Anineczko- po twoim poscie o poganiaczku sloni oplulam monitor piwem bezalkoholowym (oczywiscie).

Wilwia-czizas...was tezsie cos ciagle trzyma...biedny elficzek...

No a moj Alus dzis skonczyl 1.5 roczku!! :)
 
Wilwia ale się biedaczek namęczy :-(
Tulam Was.

Misia gratki dla Alexa,duży chłopak już z niego :tak::tak:
A pamiętam jak w brzusiu jeszcze siedział :shocked2::-)

Do mnie whiskey jedzie...M wozi w bagażniku a wraca właśnie z Christmas Party :dry:


aha Zuziu Ciebie też pamiętam jak w brzuchu siedziałaś i to już 9 miesięcy :szok:;-)
 
Wilwia biedny Tobis miejmy nadzieje ze antybiotyk mu szybko pomoze
A jesli cos potrzebujesz to moge ci kupic
Misia Pauletta gratki dla waszych duzych juzbdzieci :-)

Witam nowa foremke
Ciekawe jak tam Larcia w nowym domu :-)

Eryk jeszcze nie spi wrr
Chcial nam zrobic niespodzianke i sam wyjsc z wannybibsie ubrac a M ppszedl mu pomoc i sie rozryczal strasznie ze nie zdazyl az nie umialam go usppkoic :-(
a mnie znow leb zaczyna bolec
Anineczko wez mi polej troche tego whisky jak juz dojedzie
 
reklama
Do góry