reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejka dziewczyny.

Podczytuje was ale nie pisze. Nic mi sie nie chce ostatnio, dzisiaj jakas zmeczona jestem i irytuje mnie wszystko. Mam jakiegos nerwa.

Ciekawe jak tam martuśka23, z suwaczka wynika, ze jeszcze 12 dni jej zostalo

Hej ja jeszcze się kulam,ale chciałabym żeby nasz Kacperek już był z nami na święta a on się wcale nie spieszy.Mi juz tak ciężko spać nie mogę i zgaga nie od zniesienia aż czasem płakać mi się chce z bezradności.Do tego wszystkiego Julcia od wtorku chora gorączkę ma i kasze jak by jakis piesek szczekał masakra.Kurcze nie pamiętam co komu mialam odpisać:zawstydzona/y: aha
MisiaGratulacje synka
Anineczkanastępnym razem na pewno się uda:)
hi hi Ale twój synek pomysłowy:)
Zdrówka dla chorowitków
 
Hej ja jeszcze się kulam,ale chciałabym żeby nasz Kacperek już był z nami na święta a on się wcale nie spieszy.Mi juz tak ciężko spać nie mogę i zgaga nie od zniesienia aż czasem płakać mi się chce z bezradności.Do tego wszystkiego Julcia od wtorku chora gorączkę ma i kasze jak by jakis piesek szczekał masakra.

oj, juz nie dlugo, moze sie namysli i na dniach wyjdzie:tak:;-):-), no zgaga to masakra, ostatnio to dopiero po 3 zasnelam. Ja to marze aby do 1 stycznia a potem niech sobie na spokojnie wychodzi.
 
dzieki za mile przywitanko :)
jestem z Dublina 10, mieszkam tu od pol roku, wczesniej mieszkalam 3,5 roku w Newbridge, a jeszcze wczesniej 2,5 w Dublinie, heh, takze wrocilam, jak to sie mowi na stare smiecie.

Corcia duza, rosnie jak na drozdzach, a pamietam jak dopiero sie urodzila :)
 
Tichonku ale z ciebie szczesciara ze nie masz zadnych dolegliwosci ciazowych to tobioe to tylko w ciazy chodzic;)mni ezgag juz zaczyna meczyc i bez reni sie nie ruszam pamietam jak z kacperem bylam w ciazy to dziewczyny ze studiow smialy sie ze mnie jak bylam wsiekla ze zapomnialam sobie kupic reni na zajecia i mialalm tylko jedna tabletke na caly dzien to wpadlam na genialny pomysl i ssalam ja stopniowo przez caly dzien zajec :)))))))bo bez tego to chyba bym umarala.Zgaga to masakra jakas:((Ze mna w grupie byla dziewczyna w ciazy 3 dni starszej co ja i ona ktoregos dnia sie mnie pyta co to jest zgaga bo ona nawet nie wie,myslalamze ja udusze bo ona tez zadnych objawow ciazowych ale to zadnych a ja tak sie meczylam-:-D
Dzis moj synal mialk koncert w szkole super te dzieciaki takie maluchy i tak fajnie spiewlay az lezka w oku sie zakrecila:))))
 
reklama
ewelcia kamcia postanowiliśmy tak dlatego, ze skoro zdecydowaliśmy się tu życ i absolutnie nic ( niestety ) nie wskazuje na to , że mielibysmy wrócić , będziemy życ tak jak ludzie tu żyją :tak: łącznie ze świętami:tak: więc tego roku mamy ostatni raz wigillie:tak:
 
Do góry