reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey
Tichonku Spełnienia marzen i zycze abys za kila miesięcy przytuliła swoja córeczke
26397_kartka%20urodzinowa.jpg


Lubiczanko, dla Twojego ukochanego równiez Wszystkiego Najlepszego
urodzinowe666.jpg


Ja własnie skonczyłam gotowac 80 pierogów, plecy mi juz wysiadaja, a jeszcze wczesniej robilismmy z Erykiem i Emcia ciasteczka
Emma tak sie zaangażowała, ze skonczyc nie chciała ;-)

Basiulka, witam, moze cos wiecej o sobie?
 
reklama
Hey mamusie. My juz po przeprowadzce,Dom piekny,juz sie stad nie ruszymy napewno ;) przestronny, cieply, elegancki, poprostu super. W poniedzialek maja z tv przyjechac,a net to dopiero po nowym roku chyba. Jakas "Wieksza" kawke to zrobie po swietach, teraz w tym tyg zaczne cos na swieta wkoncu robic,bo przez wyprowadzke w tyle jestem. Pozdrawiam
 
dobry wieczorek mamusia.
wszyskiego najlepszego Tichonku:-)z okazji urodzinek.
domek juz posprzatany,zakupki na ,,polska wigilje,,zrobione jak co roku wraz z moja przyjaciolka robimy sobie polska wigilie z pysznymi polskimi potrawami i oplatkiem,bez mezow oczywiscie bo zaden nie da sie przekonac do naszych polskiech potraw za to my MUSIMY jesc turkey and ham na boze narodzenie,wyjscia nie mamy w tym roku do tesciow do Bray jedziemy wiec,spokanie z cala rodzina bedzie superancko fajowe.kupa dzieci no i 3 psy.
pozdrawiam goraco w tak mrozny wieczorek.
 
hejka mamuski
Porwalam braciszkowi kompa i Was troszke podczytalam

Andziulino na szczescie dolecielismy i dojechalismy bez wiekszych problemow. samolot nasz byl opoxniony 20 minutek tylko.za to obawialam sie podrozy z berlina do poznania bo wlasnie na zachodzie Pl i w Niemczech o zamieciach snieznych pisali moja znajoma 2 dni wczesniej autobusem jechala i sobie wyobraz ze z berlina do gdanska 15 godzin jechali masakra. tescie po nas przyjechali na lotnisko a ich podroz zamiast 4 h trwala 8 wiec bylam przerazona bo takie korki na autostradach. ale tesciu zaopatrzony byl w te SI BI radio(ha ha jak to sie wogole pisze)no i wszystkie korki udalo nam sie objechac.
Nio i odrazu gdy wjechalismy do Poznania podjechalismy do szpitala gdzie mojego M dziadek lezal , M ze swoja mamą zostal w szpitalu a ja z Mala pojechalysmy do domku.ehhh no i 2 h poxniej dziadek zmarl,wiec M ze swoja mama pogrązeni w smutku i biegaja i lataja po urzedach zeby wszystkie formalnosci zalatwic.
A ja z Olivką wyladowalysmy u moich rodzicow:-)ha ha dzis sasiadki na zebranie przybiegly zeby nas zobaczyc i bylo wesolo humor odrobinke mi sie poprawil.


Tichonku dla Ciebie wszystkiego najlepszego:-)
Larcia super ze juz po przeprowadzce jestes i Ci sie tam podoba.


śniegu mamy fullllllllllllllllllllllllll ze tak powiem, olivka cala hepii na sankch jexdzi orzelki robi, jesszcze zostal balwan do ulepienia ale snieg sie cos nie lepi taki sypki jest. w poniedzialek i we wtorek ma jeszcze padac snieg wiec wogole tu nas zasypie ha ha ale co tam takie wlasnie powinny byc swieta.aha no i musialysmy sie obkupic w ciuchy bo za cienkie rzeczy mielismy na taki mroz(ha ha juz nie wspomne o kasie ile poszlo w pierwszy dzien- ha ha trzeba szybko do Ir wracac bo normalnie zbankrutowac mozna):-D:-D:-D:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry